Szukaj radców prawnych w twojej miejscowości

Radca prawny Grudziądz

Porada prawna online w serwisie Specprawnik – to takie proste! Radcy prawni w miejscowości Grudziądz uzupełniają swój profil wybierając kategorie spraw, w których się specjalizują. Dlatego u nas znajdziesz najlepszego prawnika dla siebie. Radca prawny doradzi Ci w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, a także w kwestiach nieruchomości i prawa pracy. Jeśli szukasz taniego prawnika wykorzystaj opcję sortowania „najniższa cena”. Możesz także kierować się opinią na temat radcy prawnego zamieszczoną przez klientów, którzy skorzystali z jego usług. W czym pomoże Ci radca prawny z miejscowości Grudziądz? Udzieli porad i konsultacji prawnych, sporządzi dla Ciebie opinię prawną, opracuje projekty aktów prawnych oraz wystąpi przed sądem lub urzędem w charakterze Twojego pełnomocnika albo obrońcy. Jeśli szukasz przedstawiciela, który wystąpi w Twoim imieniu przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejskim Trybunałem Praw Człowieka możesz go znaleźć pośród radców prawnych zarejestrowanych w serwisie Specprawnik.

wiecej

Przejdź do wyszukiwarki

Kancelaria Prawna Przemysław Szczepanowski

Waryńskiego 32-36, 86-300 Grudziądz

Wygrana sprawa o zapłatę za dodatkowe roboty budowlane

Wygrana sprawa o zapłatę kar umownych

Wygrana sprawa o odszkodowanie od ubezpieczyciela

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Szyszka

Kościelna 15 lok. 2, 86-300 Grudziądz

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

Wygrana sprawa o zapłatę przeciwko kontrahentowi uchylającemu się od zapłaty za wykonane na potrzeby realizowanej przez niego inwestycji, elementy systemu wentylacji.

Sprawa o podział majątku wspólnego, zakończona korzystną ugodą, w wyniku której moja Klientka uzyskała wyłączne prawo własności domu jednorodzinnego.

Sprawa o rozwód zakończona korzystnym rozstrzygnięciem dla mojej Klientki, bez orzekania o winie - mimo wniosku strony przeciwnej.

IPSA Kancelaria Radcy Prawnego Barbary Dziewulskiej - Cieszyńskiej

Groblowa 2/1, 86-300 Grudziądz

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Winiarska - Woźniak

Kulerskiego 18/24, 86-300 Grudziądz

Kancelaria Radcy Prawnego Aldona Marciniak

Chełmińska 117, 86-300 Grudziądz

Wróć na górę