Prawniku dołącz do nas! Rozwijaj swoją kancelarię on-line!

Sprzedawaj swoje usługi, dziel się wiedzą i pozyskuj klientów z całej Polski. Przyszłość należy do wirtualnych kancelarii.

Załóż darmowe konto PREMIUM na 14 dni

80000

klientów miesięcznie szuka porady

5465

profili prawników w naszej bazie

191000

odpowiedzi prawników na forum

149

Tylko 149 zł/mc za konto PREMIUM

image description

Mamy Ci wiele do zaoferowania!

Poznaj nasz serwis

Sprzedawaj usługi online, dziel się ekspercką wiedzą i pozyskuj nowych klientów w całym kraju.

Prowadź kancelarię w sieci. Powiadomimy Cię, gdy klient zamówi usługę, pobierzemy opłatę, przekażemy Ci kontakt do klienta, wystawimy potwierdzenie dokonania płatności.

Dowiedz się więcej

Publikuj artykuły w serwisie. Dziel się wiedzą prawniczą, opiniuj aktualne, głośno komentowane w mediach wydarzenia i zostań naszym ekspertem. Za darmo!

Dowiedz się więcej

Wypełnij szczegółowo profil prawnika. Opisz sprawy, w których się specjalizujesz. Zagwarantujesz sobie lepsze pozycjonowanie w Google i w naszym serwisie.

Dowiedz się więcej

Odpowiadaj na bezpłatne pytania użytkowników: udziel wstępnej, ogólnej porady prawnej, buduj relacje i jako pierwszy pozyskuj nowych klientów w całym kraju.

Dowiedz się więcej

Zintegruj stronę kancelarii ze Specprawnikiem. System Usług, odpowiedzi na pytania, certyfikat „Pomocny Prawnik” i opinie klientów możesz zamieszczać na swoich witrynach.

Dowiedz się więcej

Daj się znaleźć. W dobie nowych technologii musisz być obecny w Internecie. Miesięcznie ponad 80000 osób szuka prawnika do swojej sprawy w naszym serwisie!

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Czy rejestracja w serwisie jest płatna?

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. Prawnik może testować konto PREMIUM za darmo przez 14 dni.

Na jaki czas mogę zakupić konto PREMIUM?

Decyduje o tym prawnik. Opcje konta PREMIUM są aktywne przez 30 dni od daty zaksięgowania wpłaty w portfelu prawnika. Po tym okresie prawnik może przedłużyć aktywację o kolejne 30 dni. Prawnik może także zakupić konto PREMIUM na pół roku lub rok. Udzielony zostanie mu wówczas rabat w wysokości (odpowiednio) -5 i -10%. Rezygnacja z konta nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Prawnikowi, który nie opłaca konta PREMIUM świadczony jest zakres usług konta START.

Ile godzin dziennie powinienem być aktywny w serwisie, aby pozyskać klienta?

To zależy jaki efekt chcesz osiągnąć. Dokładne uzupełnienie profilu prawnika zajmuje maksymalnie 30 minut, ale jest to działanie jednorazowe. Przejrzenie listy najnowszych pytań na forum i udzielenie wstępnej porady prawnej na wybrane z nich, zajmuje kilkanaście minut. Napisanie tekstu na bloga zależy od indywidualnych predyspozycji każdego prawnika (średnio około 2 godziny). Zakładając, że publikujesz raz w tygodniu, potrzebujesz 24 minuty dziennie (liczymy tydzień roboczy). To niewielki nakład czasowy dla prawnika, który chce zostać ekspertem w danym temacie.

Czy muszę korzystać z wszystkich narzędzi dostępnych w opcji PREMIUM?

Opcja PREMIUM pozwala na stworzenie profesjonalnej, wirtualnej wizytówki prawnika, odpowiadanie na pytania użytkowników, zbieranie opinii, prowadzenie bloga i sprzedaż usług prawnych online (System Usług). Prawnik sam decyduje z których narzędzi chce skorzystać. Może aktywnie działać na każdym polu (co rekomendujemy) lub wykorzystywać wybrane opcje konta PREMIUM.

Czy prowadzenie konta w serwisie jest zgodne z etyką zawodową?

Prawnik, który pozyskuje klientów za pośrednictwem Internetu nie narusza zasad etyki zawodowej pod warunkiem, że nie inicjuje kontaktu z potencjalnymi klientami, a jedynie odpowiada na jego zapytanie (forum pytań bezpłatnych). Serwis Specprawnik umożliwia stronom nawiązanie wzajemnego kontaktu, nie jest platformą, którą prawnik może wykorzystać do celów reklamowych.

Czy usługi i stawki podane w Systemie Usług są narzucone z góry?

Nie. Prawnik może obsługiwać klientów według cennika podanego w systemie do zamawiania usług online lub samodzielnie wpisać usługi i ich ceny zgodnie z cennikiem, który obowiązuje w jego kancelarii.

Dlaczego telefoniczna porada prawna kosztuje 49zł?

49 zł to stawka za 15 minut rozmowy telefonicznej (196 zł brutto za godzinę), w trakcie której prawnik udziela wstępnej porady prawnej na interesujący klienta temat.

Zobacz dlaczego Specprawnik.pl

Marketing dla prawnika

Zobacz najnowsze artykuły na blogu

Dostarczamy niezbędnej wiedzy do rozwoju kancelarii on-line, piszemy o najnowszych trendach w marketingu, relacjonujemy co nowego w branży.

Sprawdź sam jacy jesteśmy skuteczni!

Dołącz do najlepszych prawników w kraju.

Załóż bezpłatne konto PREMIUM na 14 dni

Bądź widoczny dla swoich klientów

W naszej bazie założyło już konto ponad 3 200 prawników z całej Polski. Dołącz do nich!

Wypełnij szczegółowo profil prawnika: dodaj informacje o sobie, opisz sprawy, w które się angażowałeś, korzystaj z narzędzi, które oferujemy. Daj się znaleźć swoim potencjalnym klientom!

Nagrody Specprawnika

image description
image description
image description
image description

Bądź PREMIUM

Porównaj korzyści konta bez opłat i konta PREMIUM

Cennik