POZNAJ SYSTEM ZAMAWIANIA USŁUG PRAWNYCH DLA KANCELARII

2 600 usług prawnych | 5 200 umówionych wizyt | 960 korzystających prawników

ZARABIAJ WIĘCEJ Z KONTEM PREMIUM

Twoja wirtualna kancelaria

PROSTE NARZĘDZIE DO ZAMAWIANIA USŁUG PRAWNYCH I WIZYT ONLINE

Czy wiesz, że ponad 30 % klientów szuka pomocy prawnej poza godzinami pracy kancelarii, a 10 nieodebranych połączeń to strata 3-4 klientów?

Prawniku, nie trać klientów. Bądź dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zobacz jakie to proste z naszym narzędziem do zamawiania usług prawnych i wizyt online.

wyświetlacz telefonu

01.

INTUICYJNE NARZĘDZIE SPRZEDAŻOWE

Dodaj usługi, podaj ich zakres oraz cenę. Możesz skorzystać z dziesiątek zaproponowanych przez nas usług lub dodać własne.

02.

NATYCHMIASTOWA INFORMACJA O ZLECENIACH

Gdy klient zamówi usługę, nasze narzędzie automatycznie pobierze od niego opłatę i powiadomi Cię SMSem o zamówieniu. Jeśli potwierdzisz chęć wykonania usługi, otrzymasz od nas dane kontaktowe do klienta.

03.

WIELE KANAŁÓW SPRZEDAŻOWYCH

Korzystaj z modułu na swoim profilu w serwisie Specprawnik i na stronie www kancelarii lub profilu na Facebooku.

ZACZNIJ KORZYSTAĆ Z NARZĘDZIA DO ZAMAWIANIA USŁUG PRAWNYCH I WIZYT ONLINE. SKRÓĆ CZAS PRZEZNACZONY NA ODBIERANIE TELEFONÓW NAWET O 80%. WYBIERZ SPOŚRÓD DZIESIĄTEK DOSTĘPNYCH USŁUG LUB DODAJ WŁASNE.

Zobacz przykładowe usługi, jakie możesz świadczyć:

Proste narzędzie dla Prawników

DLACZEGO WARTO Z NIEGO SKORZYSTAĆ?

Klient wie ile i za co płaci

Klienci z góry znają cenę usług oraz zakres ich wykonania. Dlatego chętniej korzystają z porad prawnika, który daje im komfort współpracy na jasnych warunkach.

Oszczędzasz czas

Nasze narzędzie pobiera opłatę od klienta, wystawia potwierdzenie dokonania płatności w Twoim imieniu oraz wysyła informację o zamówionej usłudze. To Twoja wirtualna kancelaria.

Pracujesz bez ograniczeń

Możesz oferować swoje usługi klientom z całego kraju, nie tylko ze swojego miasta czy okolicy. Poinformuj klienta, że świadczysz także usługi zdalnie.