Poznaj idealny system
do sprzedaży usług prawnych online

Pozyskuj Klientów dzięki ActivBox

  • Jesteś powiadamiany, gdy klient opłaci lub zamówi usługę.
  • ActivBox pobiera opłatę, powiadamia Cię o zleceniu i przekazuje Ci kontakt do Klienta, a Ty skupiasz się już tylko na realizacji usługi.
  • ActivBox to Twoja zdalna Kancelaria.

Zainstaluj ActivBox już dziś i zacznij sprzedawać swoje usługi jak inni prawnicy

Jak działa ActivBox

Moduł Activbox umieszczasz w swoim profilu, na stronie Twojej kancelarii lub blogu. Klient wybiera usługę, którą chce od Ciebie zakupić. Serwis automatycznie pobiera opłatę i przekazuje ją na Twoje konto w serwisie. System generuje paragon dla Klienta a Ty otrzymasz jego kopię.

Dostajesz od nas powiadomienie SMS-em i e-mailem o zleceniu od Klienta. Jeśli potwierdzisz chęć wykonania usługi, otrzymasz od nas dane kontaktowe Klienta.

Kontaktujesz się telefonicznie z klientem i omawiasz szczegóły wykonania usługi. Środki, które trafiły do Twojego portfela możesz wypłacić na swoje konto bankowe lub wykorzystać na zakup usług serwisu Specprawnik

Jak ActivBox pomoże mi rozwijać moją kancelarię?

Uruchom Activbox

Zrób to w swoim profilu w serwisie, a później wstaw ActivBox na swoją stronę, blog a także fanpage Twojej kancelarii. Wszędzie tam, gdzie chcesz zwiększyć sprzedaż swoich usług.

Ustal usługi i cennik

Wybierz z gotowych propozycji
lub opisz własne usługi i ich ceny.

Twój sklep usług już działa

ActivBox tworzy zlecenie, pobiera opłatę,
wystawia paragon, powiadamia Ciebie
SMS-em i e-mailem o zleceniu.

Włącz teraz ActivBox dla Klientów

Dlaczego warto korzystać z ActivBox?

Klient chętnie korzysta z usług wymienionych w ActivBox, ponieważ z góry zna ich cenę oraz szczegóły (opis) ich wykonania. Czyli wie ile i za co płaci. Takiego komfortu nie ma w przypadku usług nie występujących w ActivBox.

Dla Ciebie ActivBox pobiera opłatę od klienta jeszcze przed wykonaniem usługi, przedstawia szczegółowy opis usługi, wystawia klientowi paragon w Twoim imieniu, organizuje kontakt z klientem w wolnej chwili. To Twoja zdalna kancelaria. Skupiasz się już tylko na realizacji usługi.

Korzystając z Activbox możesz oferować swoje usługi klientom z całego kraju, nie tylko ze swojego miasta czy okolicy. Świadcząc usługi zdalnie (np. udzielając płatnych porad telefonicznych czy przygotowując lub sprawdzając dokumenty) nie musisz się fizycznie spotykać z klientem. Dzięki Activbox znacznie powiększasz liczbę swoich potencjalnych klientów.

Kim są i czym zajmują się prawnicy używający naszych rozwiązań?

Są to prawnicy skupiający się na spełnieniu wszystkich potrzeb i celów swoich klientów. Pracujący z klientami w wielu gałęziach przemysłu, w tym high-tech, bankowości, rolnictwa i nieruchomości komercyjnych. Skupiający się na wspieraniu klientów wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Reprezentujący klientów w sprawach tzw. Polisolokat, złożonych spraw sądowych bezpośredniej windykacji należności gospodarczych oraz konsumenckich, obsługi przedsiębiorców z udziałem kapitału zagranicznego, sprawach dotyczących własności intelektualnej, technologii, inżynierii, budowy, dostarczanie wysokiej jakości usług dla rodzin, pracowników i przedsiębiorców. Zajmujący się pomocą w przejściu przez labirynt systemu spraw spadkowych i sporów na tym tle, Zaangażowanych w szerokim zakresie zagadnień prawa pracy, w tym zatrudnienia, dyskryminacji, kwestii płac, zwalniania i odpraw oraz umów o pracę oraz w sprawach związanych z rodziną, dziećmi.

Jakie są opłaty za używanie ActivBox?

Niezależnie od tego czy umieścisz Activbox w swoim profilu, na blogu, stronie www czy fanpage`u zapłacisz jedynie 20 zł netto za każdą sprzedaną usługę prawną. Niezależnie ile ona będzie kosztowała Twojego klienta. Bez prowizji. Bez abonamentu.

Zobacz przykładowe usługi, jakie możesz świadczyć przez ActivBox:

Opinie prawników na temat serwisu:

Dzięki portalowi specprawnik.pl poznałem najczęstsze problemy z jakimi borykają się jego użytkownicy. Serwis skontaktował mnie z kilkuset osobami, spośród których część zleciła mi prowadzenie swoich spraw. Dzisiaj moja kancelaria prowadzi sprawy klientów z całej Polski od morza, przez regiony wschodnie i zachodnie, po góry. Zachęcam prawników do aktywnego działania w ramach serwisu. Nieodpłatne porady budują prestiż i dobry wizerunek naszych kancelarii i pozwalają zdobywać nowych klientów. Dziś nie mam już potrzeby poszukiwania nowych klientów - zdobywam ich dzięki Specprawnik.pl

Mecenas Damian Stawski Alta Pentut

Specprawnik to dla mnie bardzo dobre miejsce do wypromowania swoich usług.

Mecenas Klaudia Kostrzewa

Idea serwisu Specprawnik.pl jest bardzo ciekawa i słuszna. Zainteresował mnie sposób, w jaki serwis jest prowadzony. Chętnie udzielam porad ludziom najbardziej potrzebującym i zachęcam do tego innych prawników, gdyż oprócz poczucia dobrze spełnionej misji, można również zdobywać doświadczenie w obcowaniu z ludzkimi problemami. Za duży plus uważam wysokie pozycjonowanie w internecie, które jest wynikiem mojej aktywności w serwisie.

Mecenas Artur Stachurski

Włącz teraz ActivBox dla Klientów