Idealny system
do sprzedaży usług prawnych online

ActivBox to Twoja zdalna Kancelaria.

Dodaj usługi, ich zakres oraz cenę.
ActivBox powiadomi Cię, gdy klient opłaci lub zamówi usługę, pobierze opłatę, przekaże Ci kontakt do klienta, wystawi potwierdzenie dokonania płatności – 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Zainstaluj ActivBox już dziś i zacznij sprzedawać swoje usługi online.

Zainstaluj ActivBox już dziś i zacznij sprzedawać swoje usługi jak inni prawnicy

Jak działa ActivBox?

Moduł Activbox umieszczasz w swoim profilu, na stronie Twojej kancelarii lub blogu. Klient wybiera usługę, którą chce od Ciebie zakupić. Serwis automatycznie pobiera opłatę i przekazuje ją na Twoje konto w serwisie. System generuje potwierdzenie dokonania płatności dla Klienta a Ty otrzymasz jego kopię.

Dostajesz od nas powiadomienie SMS-em i e-mailem o zleceniu od Klienta. Jeśli potwierdzisz chęć wykonania usługi, otrzymasz od nas dane kontaktowe Klienta.

Kontaktujesz się telefonicznie z klientem i omawiasz szczegóły wykonania usługi. Środki, które trafiły do Twojego portfela możesz wypłacić na swoje konto bankowe lub wykorzystać na zakup usług serwisu Specprawnik.

Dlaczego warto korzystać z ActivBox?

Klient chętnie korzysta z usług wymienionych w ActivBox, ponieważ z góry zna ich cenę oraz szczegóły (opis) ich wykonania. Czyli wie ile i za co płaci. Takiego komfortu nie ma w przypadku usług nie występujących w ActivBox.

Dla Ciebie ActivBox pobiera opłatę od klienta jeszcze przed wykonaniem usługi, przedstawia szczegółowy opis usługi, wystawia klientowi potwierdzenie dokonania płatności w Twoim imieniu, organizuje kontakt z klientem w wolnej chwili. To Twoja zdalna kancelaria. Skupiasz się już tylko na realizacji usługi.

Korzystając z Activbox możesz oferować swoje usługi klientom z całego kraju, nie tylko ze swojego miasta czy okolicy. Świadcząc usługi zdalnie (np. udzielając płatnych porad telefonicznych czy przygotowując lub sprawdzając dokumenty) nie musisz się fizycznie spotykać z klientem. Dzięki Activbox znacznie powiększasz liczbę swoich potencjalnych klientów.

Zobacz przykładowe usługi, jakie możesz świadczyć przez ActivBox: