Najskuteczniejsi prawnicy
w jednym miejscu

Idea działania serwisu

Każdy z nas w swoim życiu zetknął się z problemem prawnym i poszukiwał rady. Często zareagowanie na sytuację prawną, na pismo z sądu, urzędu wymaga podjęcia błyskawicznych działań.

Nie mamy czasu ani wypracowanych metod na szukanie odpowiedniego prawnika i opieramy się na opiniach znajomych lub ekspertach z innych dziedzin.

Taka sytuacja tylko potęguje nasz stres, niepewność i naraża nas na dodatkowe koszty.
Postanowiliśmy pomóc każdemu, kto jest w trudnej, kłopotliwej dla niego sytuacji i umożliwić świadomie wybrać właściwego prawnika, który zdejmie z niego ciężar sprawy i zapewni poczucie bezpieczeństwa w obliczu problemu prawnego.

Żeby umożliwić świadomy wybór właściwego prawnika udostępniamy klientowi w serwisie wiele kryteriów tego wyboru. Od klienta zależy, które kryteria są dla niego najważniejsze i którymi będzie się kierował, ale im więcej ich uwzględni przy wyborze prawnika, tym bardziej świadomy będzie właściwego wyboru.

Realizacja tej idei umożliwia jednocześnie prawnikom, zarejestrowanych w naszym serwisie, na wielorakie przedstawienie się klientom od strony ich umiejętności, zdobytych doświadczeń i preferencji zawodowych.

Jak działa serwis

Prywatna rozmowa z prawnikiem przez telefon

Prosty sposób, aby dowiedzieć się co zrobić w nagłych sprawach, uzyskać przydatną poradę i wiarygodne informacje na temat swojej sytuacji prawnej, wtedy gdy jej potrzebujesz najbardziej. Uzyskaj pomoc doświadczonego prawnika szybko, wygodnie i efektywnie!

Wybierz spośród najlepszych profesjonalnych prawników w kraju

Udostępniliśmy proste możliwości wyszukania prawnika m.in. poprzez kategorie spraw, odległości od Ciebie, na podstawie opisów spraw, w których prawnik ma doświadczenie, w zależności od pilności Twojej sprawy czy kwoty, którą możesz przeznaczyć na wsparcie prawne. Będziesz wiedział z jakimi kosztami będziesz miał do czynienia!

Spytaj prawnika

Możesz zapytać doświadczonych prawników zarejestrowanych w naszym serwisie o sprawy, które dotyczą Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Opisz swój problem w kilku słowach. Anonimowo i bez opłat.

Historia serwisu

Serwis SpecPrawnik był tworzony od 2012 roku przez radców prawnych i informatyków, którzy połączyli doświadczenie prawne i projektowo-programowe, aby pomóc klientom i prawnikom właściwie się dobrać.
W 2013 roku przy pomocy programistów i developerów z Polski oraz zaprzyjaźnionych developerów z Nowej Zelandii udało nam się stworzyć serwis, który w aktualnej odsłonie jest nieporównywalny pod względem przydatności dla klientów i zarejestrowanych w nim prawników z żadnym obecnym serwisem w kraju.