Opinie prawników na temat serwisu:

Dzięki portalowi specprawnik.pl poznałem najczęstsze problemy z jakimi borykają się jego użytkownicy. Serwis skontaktował mnie z kilkuset osobami, spośród których część zleciła mi prowadzenie swoich spraw. Dzisiaj moja kancelaria prowadzi sprawy klientów z całej Polski od morza, przez regiony wschodnie i zachodnie, po góry. Zachęcam prawników do aktywnego działania w ramach serwisu. Nieodpłatne porady budują prestiż i dobry wizerunek naszych kancelarii i pozwalają zdobywać nowych klientów. Dziś nie mam już potrzeby poszukiwania nowych klientów - zdobywam ich dzięki Specprawnik.pl

Mecenas Damian Stawski Alta Pentut

Specprawnik to dla mnie bardzo dobre miejsce do wypromowania swoich usług.

Mecenas Klaudia Kostrzewa

Idea serwisu Specprawnik.pl jest bardzo ciekawa i słuszna. Zainteresował mnie sposób, w jaki serwis jest prowadzony. Chętnie udzielam porad ludziom najbardziej potrzebującym i zachęcam do tego innych prawników, gdyż oprócz poczucia dobrze spełnionej misji, można również zdobywać doświadczenie w obcowaniu z ludzkimi problemami. Za duży plus uważam wysokie pozycjonowanie w internecie, które jest wynikiem mojej aktywności w serwisie.

Mecenas Artur Stachurski

W serwisie Specprawnik.pl jestem zarejestrowany od niedawna, ale już dostrzegam jego pożyteczność. Serwis cieszy się dużym zainteresowaniem klientów poszukujących porad prawnych, a moja aktywność jest dostrzegalna i wierzę, że dzięki temu sukcesywnie buduję swoją markę. Internet jest w dzisiejszych czasach jedną z wiodących dróg przekazu i dotarcia do społeczeństwa, dlatego uważam za dobry pomysł wykorzystanie tego źródła do nawiązania relacji pomiędzy klientem a prawnikiem.

Mecenas Jakub Sidorowski

SpecPrawnik.pl to prosta w obsłudze oraz przydatna platforma kontaktu pomiędzy klientem a prawnikiem, dzięki której otrzymujemy sprecyzowane zapytania dopasowane do naszych usług oraz specjalizacji.

Mateusz Stępień WCDP

Uważam, że program taki jest potrzebny, gdyż ułatwia klientom poszukiwanie prawników i zadawanie im pytań.

Mecenas Anna Urbańska-Łukaszewicz

Muszę podkreślić, że dostrzegam potencjał jaki ma portal i oczekuję na jego dalszy rozwój. Wszystko jest zapewne kwestią czasu i dokapitalizowania. Z podobnymi środkami jakie na reklamę przeznaczają analogiczne portale o tematyce medycznej portal może się stać naprawdę znaczącym elementem w promowaniu kancelarii i kontaktach z klientem.

Mecenas Krzysztof Peciwa

Byłam jednym z pierwszych prawników, którzy mieli okazję przetestować portal specprawnik.pl. Ku mojemu zaskoczeniu odzew ze strony klientów był dość spory. Klienci zwracali się o pomoc głównie z drobnymi sprawami, nie wymagającymi sporządzania pism czy stawiennictwa w sądzie. Portale takie jak specprawnik są nam dzisiaj bardzo potrzebne. W Polsce jest spora rzesza zwykłych obywateli, którzy nadal są odcięci od fachowej pomocy prawnej. Internet daje im możliwość uzyskania szybkiej i niedrogiej porady prawnej.

Mecenas Katarzyna Noskowicz

PRZESTAŃ BYĆ ANONIMOWY - POZWÓL SIĘ ZNALEŹĆ!

Tysiące klientów poszukuje prawnika w naszym serwisie.

ZAPISZ MNIE TERAZ