SPECPRAWNIK – INFORMACJA PRASOWA

CO TO JEST SPECPRAWNIK

SpecPrawnik to nowoczesna platforma łącząca prawników z klientami biznesowymi i indywidualnymi. Została stworzona przez twórców serwisu Przelewy24.pl oraz zespół prawników i projektantów. Dzięki nowatorskiemu podejściu do poszukiwania pomocy prawnej i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań powstało unikatowe narzędzie pomagające zarówno prawnikom i klientom.

Aktualna, nowa odsłona serwisu powstała na bazie doświadczeń zebranych podczas rocznego funkcjonowania wersji testowej. W tym czasie odnotowaliśmy 60.000 wyszukiwań, a prawnicy wprowadzili ponad 8000 opisów spraw.

SpecPrawnik cieszy się także zaufaniem ze strony samorządów prawniczych – m.in. został objęty patronatem przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu.

KORZYŚCI DLA KLIENTÓW

Wybór właściwego prawnika nie jest łatwy. Klienci indywidualni oraz biznesowi najczęściej szukają wśród znajomych albo w Internecie i przy podejmowaniu decyzji kierują się czynnikami niemerytorycznymi.

SpecPrawnik pozwala na łatwe i szybkie dotarcie do prawnika, który ma doświadczenie w rozwiązywaniu określonych problemów prawnych. Wystarczy, że klient wskaże swój problem albo krótko go opisze i w ciągu 24 godzin otrzyma informację dotyczącą kosztów i proponowanego terminu spotkania. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i anonimowe.

To wszystko ułatwia wybór, a także określenie kosztów obsługi prawnej. Klient sam wybiera właściwego prawnika na podstawie merytorycznych kryteriów.

KORZYŚCI DLA PRAWNIKÓW

SpecPrawnik to unikatowa platforma dla prawników. Dzięki temu, że skupia specjalistów w określonych dziedzinach prawa i gwarantuje równy dostęp dla wszystkich prawników wnosi tworzy nową jakość w polskim Internecie. Ważne jest również to, że funkcjonowanie w obrębie tego serwisu jest zgodne z zasadami etyki, a jednocześnie pomaga skutecznie docierać do firm i klientów indywidualnych.

Każdy z prawników korzysta z serwisu SpecPrawnik na wielu płaszczyznach. Podstawowe korzyści to:

  1. zaprezentowanie doświadczenia
  2. dotarcie do tysięcy klientów
  3. podkreślenie specjalizacji
  4. ograniczenie kosztów pozyskania klienta
  5. możliwość decydowania o tym jacy klienci (i z jakimi sprawami) trafią do Twojej kancelarii
  6. budowanie pozytywnego i nowoczesnego wizerunku

ZESPÓŁ (opiekunowie projektu)

Zbigniew Abramowicz

„Angażuję się tylko w takie projekty, które niosą z sobą nowatorstwo rozwiązań i nowy wymiar przydatności dla internautów. Tak jest i tym razem”

Informatyk, były właściciel spółki Dialcom24, pomysłodawca i założyciel znanych komercyjnych serwisów internetowych w Polsce, takich jak: serwis www.przelewy24.pl płatności internetowych (2004 rok), serwis www.bilety24.pl sprzedaży biletów przez Internet na imprezy kulturalne i rozrywkowe, do kin i teatrów (2003 rok), serwis ogłoszeń prasowych www.box24.pl (2006 rok); www.3gry.pl (od 2009 roku) pierwszy w Polsce serwis umożliwiający zdalne uczestnictwo w grach losowych. Wszystkie serwisy służą internautom do dziś.

Katarzyna Abramowicz

„Szukałam rozwiązań przedstawiających wiedzę i doświadczenie szerokiej rzeszy prawników w sposób umożliwiający klientowi ich prostą analizę. Oceniam, że to się nam udało”.

Jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w agencjach rządowych oraz w sektorze prywatnym. Była przedstawicielem KRRP w Brukseli. Pierwsze kroki w biznesie internetowym stawiała w 1998 roku zakładając wraz z ojcem spółkę DialCom, a następnie DialCom24. Od wielu lat dba o prawną i organizacyjną stronę serwisów internetowych: najpierw www.bilety24.pl, www.przelewy24.pl, www.box24.pl, obecnie serwisem www.3gry.pl.

KONTAKT

Biuro Obsługi Klienta        +48 503 309 911        info@specprawnik.pl