Zacznij od utworzenia konta prawnika w serwisie

Po rejestracji otrzymasz od nas pełen Pakiet PREMIUM do testowania przez 14 dni!

Masz pytanie? Zadzwoń: 503 309 911

* Jeśli u nas nie figurujesz

Może u nas figurujesz?

  • {[ lawyer.title.name ]}

    {[ lawyer.person_name ]}

    {[ lawyer.company_name ]} {[ lawyer.address_for_map ]}

    Tak, to ja Jeszcze tylko zaakceptuj regulamin Jeszcze tylko wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Nie znaleziono

Najpopularniejsze pytania i odpowiedzi

Czy rejestracja jest płatna?

Nie, rejestracja jak i posiadanie profilu jest całkowicie darmowe. Dołączając do serwisu otrzymujesz mnóstwo możliwości promowania swojej marki, pozyskiwania klientów i budowania wizerunku profesjonalnego prawnika. Zdecydowana większość funkcji serwisu jest bezpłatna a opcje dodatkowo płatne znajdziesz tutaj.

Czy obecność w serwisie jest zgodna z zasadami etyki prawnika?

Oczywiście, serwis służy Ci do informowania o swojej działalności, kontaktu z klientem i odpowiadania na jego zapytania. Możesz także publikować przydatne dla klienta artykuły, poradniki, korzystać z narzędzi do umawiania wizyt czy rozmów telefonicznych. Specprawnik zyskał wsparcie i patronat m.in. Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Jak w specprawniku pozyskać klienta?

Możliwości jest mnóstwo, poczynając od odpowiadania na pytania na forum, przez krótkie 15-minutowe rozmowy telefoniczne czy publikacje artykułów w poradniku dla klienta. Serwis jest bardzo dobrze pozycjonowany w Google a zatem osoby szukające pomocy prawnej będą trafiały na Twój profil lub karty z Twoimi odpowiedziami na pytania. Sporo przydatnej wiedzy znajdziesz też na naszym fanpage`u oraz w krótkich filmikach instruktażowych na naszym kanale YouTube.

Czym specprawnik różni się od innych serwisów dla prawnika?

Większość serwisów dla prawników w Polsce to po prostu miejsca, gdzie możesz założyć swoją wizytówkę internetową. Nie jest to zła metoda, ale raczej nieskuteczna, niewiele daje klientowi i nie promuje Twojej aktywności, wiedzy czy doświadczenia. W specprawniku zaprezentujesz wszystkie swoje atuty i pozyskasz nowych klientów dla swojej kancelarii.