Zespół

Katarzyna Abramowicz 

Szukałam rozwiązań przedstawiających wiedzę i doświadczenie szerokiej rzeszy prawników w sposób umożliwiający klientowi ich prostą analizę. Oceniam, że to się nam udało.

Jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w agencjach rządowych oraz w sektorze prywatnym. Była przedstawicielem KRRP w Brukseli. Pierwsze kroki w biznesie internetowym stawiała w 1998 roku zakładając wraz z ojcem spółkę DialCom, a następnie DialCom24. Od wielu lat dba o prawną i organizacyjną stronę serwisów internetowych: www.bilety24.pl, www.przelewy24.pl, www.box24.pl, www.3gry.pl, www.specfile.pl oraz oduslug.pl.

Zbigniew Abramowicz 

Angażuję się tylko w takie projekty, które niosą z sobą nowatorstwo rozwiązań i nowy wymiar przydatności dla internautów. Tak jest i tym razem.

Informatyk, były właściciel spółki Dialcom24, pomysłodawca i założyciel znanych komercyjnych serwisów internetowych w Polsce, takich jak: serwis www.przelewy24.pl płatności internetowych (2004 rok), serwis www.bilety24.pl sprzedaży biletów przez Internet na imprezy kulturalne i rozrywkowe, do kin i teatrów (2003 rok), serwis ogłoszeń prasowych www.box24.pl (2006 rok); www.3gry.pl (od 2009 roku); www.specfile.pl (2015); oduslug.pl (2018).

Daria Marecik

Otacza troskliwą opieką klientów. Pomaga wszystkim, którzy zgłoszą się do serwisu uzyskać szybko pomoc prawną. Każdy klient serwisu zagubiony w prawnych sprawach może liczyć na komfort, który zapewnia mu Daria, reagując błyskawicznie na wymagania i potrzeby w poszukiwaniu specjalistów prawnych.

Adrian Nowicki

W zespole zajmuje się oprogramowaniem serwisu. Były student informatyki na Politechnice i fizyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Wyznawca filozofii Uniksa, także zainteresowany jej połączeniem z erą Internetu. Hobbystycznie parsuje języki formalne i naturalne, oraz interesuje się astronomią i matematyką. W wolnych chwilach lubi spacery po lesie i pływanie. Jego największym marzeniem jest uprawianie rzodkiewki.