Szukaj adwokatów w twojej miejscowości

Adwokat Łódź

Kancelarie adwokackie w miejscowości Łódź w zasięgu Twojej ręki. Jeśli poszukujesz najlepszego prawnikaadwokata - online sprawdź listę kancelarii z Twojej miejscowości zarejestrowanych w naszym serwisie. Prawo pracy, sprawy karne, rozwód, alimenty, nieruchomości? Jaki prawnik będzie dobry dla Ciebie? Skorzystaj z filtrowania, by wybrać adwokata z miejscowości Łódź odpowiedniego dla Twojej sprawy. Sortuj po najniższej cenie, najbliższej odległości lub najlepszej opinii o adwokacie z Twojego regionu. Pomoc prawna adwokatów ze Specprawnika polega przede wszystkim na udzielaniu porad prawnych i sporządzaniu opinii prawnych. Jeśli potrzebujesz projekt aktu prawnego lub szukasz przedstawiciela przed sądem czy urzędem, możesz zaufać adwokatom z miasta Łódź. Korzystając z opinii użytkowników oraz opisu spraw, którymi zajmuje się adwokat, wybierz doświadczonego prawnika, który rozwiąże Twój problem. Wejdź na profil adwokata i sprawdź świadczone przez niego usługi, ich zakres oraz cenę.

wiecej

Przejdź do wyszukiwarki

Kancelaria Adwokacka adwokat Adrianna Borowiecka

Łódź

Żeligowskiego 42 lok. 3, 90-644 Łódź

Odpowiada w ciągu 8 godzin

 • Usługi wycenione
 • Przykłady przeprowadzonych spraw
 • Odpowiedzi na pytania
 • Publikacje

Porada Prawna: Podwyższenie alimentów na dziecko

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, kiedy można domagać się wyższych alimentów, jakie dokumenty należy przygotować, aby móc ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak obliczyć potrzeby dziecka, jak udokumentować wydatki, jak wyjaśnić możliwości zarobkowe zobowiązanego.

49,00 zł wybieram

Porada prawa w sprawie podziału majątku wspólnego.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie o podział majatku wspólnego abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących ustalenia składników majatku, rozliczenia nakładów na majątek wspólny z majątków odrębnych oraz wydatków związanych z utrzymaniem składników majątku.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie kontaktów z dzieckiem lub władzy rodzicielskiej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie spraw dziecka, opieki nad nim i kontaktów z dzieckiem abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących kontaktów z dzieckiem oraz władzy rodzicielskiej.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie nakazu zapłaty.

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, w sytuacji otrzymania nakazu zapłaty lub wezwania do zapłaty abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak działać dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących otrzymanego nakazu zapłaty lub wystąpienia o taki nakaz w celu odzyskania należności od dłużnika.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie o ogłoszenie upadłości konsumenckiej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak czym jest upadłość konsumencka, czy możesz ją ogłosić, jak przygotować się do upadłości konsumenckiej.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie przeprowadzenia postępowania o stwierdzenie nabycia spadku

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie przeprowadzenia postępowania o stwierdzenie nabycia spadku abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących postępowania o stwierdzenie nabycia spadku, wskaże jakie dokumenty musisz zgromadzić, powie jak ustalić krąg uczestników postępowania.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie rozwodowej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących Twoich kwestii związanych z rozwodem i pomoże Ci rozeznać się w Twojej sytuacji.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie spadku

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie spadkowej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak nabycie spadku, odrzucenie spadku, podział i zrzeczenie się spadku czy zachowek.

49,00 zł wybieram

Porada prawna w sprawie ustanowienia rozdzielności majątkowej

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie ustanowienia rozdzielności majątkowej abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących możliwości porozumienia się w zakresie ustanowienia rozdzielności majątkowej lub przy braku takiego porozumienia oceni, czy konieczne jest wystąpienie na drogę postępowania sądowego.

49,00 zł wybieram

Porada w sprawie zajęcia komorniczego

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej w sprawie otrzymania pisma o zajęciu komorniczym, rozpoczętej egzekucji komorniczej, abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję jak postępować dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak ile może zabrać komornik z Twojego wynagrodzenia, co zrobić w przypadku blokady konta bankowego, zablokowania części wynagrodzenia przez komornika, rozpoczętej egzekucji.

49,00 zł wybieram

Porada z prawa rodzinnego

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, podczas których omówisz sytuację prawną swojej rodziny, po to abyś mógł podjąć właściwe decyzje. Prawnik odpowie na Twoje pytania i udzieli konkretnych informacji dotyczących tematów takich jak małżeństwo, separacja, alimenty lub opieka nad dziećmi.

49,00 zł wybieram

Telefoniczna porada prawna

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji.

49,00 zł wybieram

Sporządzenie pisma z reklamacją dla klienta

Jeżeli kupiony towar lub usługa ma wadę, klient może złożyć reklamację, w której określi swoje żądania. Pismo sporządzone przez doświadczonego prawnika pomoże Ci dochodzić swoich praw i zagwarantuje, iż spełnisz wymagania prawne i formalne dotyczące Twojej sytuacji. Prawnik sporządzi dokument, który bedziesz mógł wysłać do podmiotu, do którego zgłaszasz reklamację.

149,00 zł wybieram

Stworzenie dokumentu wezwania do zapłaty

Prawnik pomoże Ci w stworzeniu dokumentu wezwania do zapłaty, sformułuje właściwe żądanie i obliczy właściwie odsetki, których możesz się domagać. Taki dokument podpsiany przez prawnika niejednokrotnie pozwala rozwiązać problem braku zapłaty od dłużnika.

149,00 zł wybieram

Sprawdzenie dokumentu: Pozew o rozwód lub odpowiedź na pozew

Prawnik sprawdzi przygotowany przez Ciebie dokument, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mieć największe szanse i pewność, że dokument właściwie Cię zabezpiecza. Po tym jak prawnik sprawdzi dokument, zadzwoni do Ciebie celem omówienia wszelkich kwestii problematycznych. Na koniec 30 minutowej rozmowy będziesz wiedział, jakie zmiany wprowadzić aby móc bezpiecznie złozyć dokument w Sądzie.

499,00 zł wybieram

Stała obsługa prawna firmy 3 godziny

Stała obsługa prawna jest przydatna firmom, które nie zatrudniają własnych prawników Usługa zapewnia stały kontakt z prawnikiem m.in:. telefoniczny, e-mail i w razie konieczności także osobisty. Prawnik będzie świadczył obsługę prawną w wymiarze do 3 godzin i zapewni doradztwo prawne we wszystkich aspektach prowadzonego przez Ciebie biznesu.

500,00 zł wybieram

Założenie indywidualnej działalności gospodarczej.

Prawnik pomoże Ci rozpocząć działalność biznesową, tak by zaoszczędzić czas i upewnić się, że Twoja firma zacznie działalność zgodnie z prawem. Prawnik stworzy i złoży w odpowiednim urzędzie wszystkie dokumenty potrzebne do rozpoczęcia indywidualnej działalności gospodarczej.

559,00 zł wybieram

Stała obsługa prawna firmy 5 godzin

Stała obsługa prawna jest przydatna firmom, które nie zatrudniają własnych prawników Usługa zapewnia stały kontakt z prawnikiem m.in:. telefoniczny, e-mail i w razie konieczności także osobisty. Prawnik będzie świadczył obsługę prawną w wymiarze do 5 godzin i zapewni doradztwo prawne we wszystkich aspektach prowadzonego przez Ciebie biznesu.

700,00 zł wybieram

Stała obsługa prawna firmy 10 godzin

Stała obsługa prawna jest przydatna firmom, które nie zatrudniają własnych prawników Usługa zapewnia stały kontakt z prawnikiem m.in:. telefoniczny, e-mail i w razie konieczności także osobisty. Prawnik będzie świadczył obsługę prawną w wymiarze do 10 godzin i zapewni doradztwo prawne we wszystkich aspektach prowadzonego przez Ciebie biznesu.

1300,00 zł wybieram

Sprawa rozwodowa - Pozew o rozwód lub odpowiedź na pozew i prowadzenie sprawy rozwodowej.

Prawnik poprowadzi Cię przez cały proces rozwodu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i będziesz mieć największe szanse na szybki wynik sprawy. Wynajęty prawnik pomoże Ci podczas całego procesu rozwodu i złoży wszystkie potrzebne dokumenty w sądzie.

1999,00 zł wybieram

Kancelaria Adwokacka Mariusz Niedziałkowski

Piotrkowska 65 lok. 29a, 90-422 Łódź

Lutomierska 2 lok. 1, 95-200 Pabianice

 • Usługi wycenione
 • Przykłady przeprowadzonych spraw
 • Odpowiedzi na pytania
 • Publikacje

Telefoniczna porada prawna

15 minut rozmowy telefonicznej z prawnikiem, w celu uzyskania porady prawnej abyś mógł ze spokojem podjąć decyzję, jak postąpić w Twojej sprawie dalej. Prawnik odpowie na pytania i udzieli konkretnych informacji.

49,00 zł wybieram

Kancelaria Adwokacka adwokat Julia Szkudlarek

Gdańska 65a lok. 3, 90-612 Łódź

Odpowiada w ciągu 24 godzin

 • Przykłady przeprowadzonych spraw
 • Odpowiedzi na pytania
 • Publikacje

Sprawa o wyrażenie zgody przez Sąd na odrzucenie spadku w imieniu małoletniego dziecka, które z rodzicami zamieszkuje za granicą.

Sprawa o wyrażenie zgody przez Sąd na odrzucenie spadku w imieniu małoletniego dziecka zamieszkującego w Polsce.

Uchylenie się od skutków niezłożenia oświadczenia woli o odrzuceniu zadłużonego spadku.

Kancelaria świadczy usługi w sprawach z prawa rodzinnego, m.in. o rozwód, separację, ustanowienie rozdzielności majątkowej, unieważnienie małżeństwa, podział majątku wspólnego, alimenty, władzę rodzicielską, kontakty z dzieckiem, ustalenie miejsca pobytu dziecka, ustalenie rodzicielstwa, zaprzeczenie ojcostwa, zaprzeczenie macierzyństwa, przysposobienie, ustanowienie rodziny zastępczej, ubezwłasnowolnienie, w sprawach nieletnich.

Kancelaria świadczy usługi w sprawach z prawa pracy, m.in.: wypowiedzenia i rozwiązania umowy o pracę, odszkodowań za niezgodne z prawem rozwiązanie stosunku pracy, przywrócenia pracownika do pracy, ustalenia istnienia stosunku pracy dochodzenia niewypłaconych świadczeń pracowniczych (wynagrodzeń za pracę, nadgodziny, diety z tytułu podróży służbowej oraz ryczałt za noclegi), odszkodowań z tytułu wypadków przy pracy, sprostowania treści świadectw pracy, dyskryminacji w procesie rekrutacji i dyskryminacji w zatrudnieniu, mobbingu, polityki zatrudnienia, sporządzania porozumień, regulaminów pracy, regulaminów wynagradzania, sporządzania opinii prawnych z zakresu prawa pracy, bieżącego doradztwo w sprawach pracowniczych, opiniowania, negocjowania i przygotowywania umów o pracę.

Kancelaria świadczy usługi w sprawach prawa cywilnego, m.in.: spadkowych, w tym o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, niegodność dziedziczenia, zachowek, zasiedzenie nieruchomości, zapłatę z tytułu sprzedaży, świadczonych usług, najmu itp., podważania skuteczności oświadczeń obarczonych wadami, np. wskutek błędu, ograniczonych praw rzeczowych, nieprawidłowego wykonania zobowiązań lub ich niewykonania, dotyczących najmu i dzierżawy, ochrony własności, zniesienia współwłasności, wykonania umowy leasingu, wykonania umów pożyczki i kredytu, odszkodowanie i zadośćuczynienie, dotyczących zastawu i hipoteki, darowizn(w tym ich odwoływania z uwagi na, np. niewdzięczność obdarowanego), przekazanie nieruchomości, rentę i dożywocie, sprawach przeciwegzekucyjnych, ochronę dóbr osobistych, bezpodstawnego wzbogacenia, o zapłatę przeciwko bankom, niestandaryzowanym sekurytyzacyjnym funduszom inwestycyjnym zamkniętym i firmom windykacyjnym.

Kancelaria świadczy pomoc prawną z zakresu prawa karnego w charakterze: obrońcy w postępowaniu przygotowawczym, obrońcy przed sądem w sprawach karnych, wykroczeń i karnoskarbowych, obrońcy w postępowaniu w sprawach nieletnich, pełnomocnika pokrzywdzonych w sprawach karnych (oskarżyciela prywatnego, subsydiarnego i posiłkowego). Jak również oferuje pomoc prawną w sprawach: sporządzania aktów oskarżenia w sprawach z oskarżenia prywatnego i subsydiarnego, windykacji należności zasądzonych wyrokami karnymi, dochodzenia roszczeń odszkodowawczych w postępowaniu karnym (również odszkodowanie za niesłuszne skazanie), sporządzania kasacji i reprezentacji przed Sądem Najwyższym, sporządzania skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, wyroku łącznego, o ułaskawienie. Kancelaria świadczy pomoc prawną z zakresu prawa karnego na wszystkich etapach spraw, zarówno w postępowaniu przygotowawczym, postępowaniu przed sądami wszystkich instancji, jak i w postępowaniu wykonawczym w sprawach, m.in.: odroczenia kary pozbawienia wolności, zarządzenia wykonania kary pozbawienia wolności, dozoru elektronicznego, zawieszenia postępowania wykonawczego, przerwy w wykonaniu kary pozbawienia wolności, przedterminowego zwolnienia z reszty orzeczonej kary pozbawienia wolności, zawieszenia wykonania orzeczonej bezwzględnej kary pozbawienia wolności.

Kancelaria świadczy usługi w zakresie postępowań dotyczących dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia w sprawach, m.in.: zniszczonego mienia, wypadków komunikacyjnych (w tym, m.in. zadośćuczynienie za cierpienia fizyczne i psychiczne, zwrot kosztów pojazdu zastępczego, zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji zwrot kosztów dojazdów, świadczenia za pogorszenie widoków na przyszłość), zalania mieszkania, błędów medycznych (diagnostycznych, terapeutycznych), śmierci osoby najbliższej (w tym. m.in. zadośćuczynienia za cierpienia psychiczne, zwrotu kosztów budowy pomnika), upadków na oblodzonych/nieodśnieżonych nawierzchniach, wypadków podczas zajęć sportowych.

Kancelaria świadczy na rzecz przedsiębiorców usługi prawne w zakresie: bieżącej obsługi prawnej związanej z codziennym funkcjonowaniem Państwa firmy, sporządzania i opiniowania umów związanych z prowadzoną przez Państwa działalnością oraz uczestnictwa w procesie negocjowania umów, sporządzanie projektów pism, opinii prawnych, regulaminów, statutów oraz innych dokumentów, sporządzania pism przygotowawczych, sądowych i innych z zakresu postępowań przed sądami, organami administracji oraz innymi instytucjami, tworzenia i rejestracji spółek prawa handlowego oraz innych podmiotów, fundacji, stowarzyszeń, przekształcenia, rozwiązywania, likwidacji i podziału spółek prawa handlowego, rejestrowania i wprowadzania zmian w KRS, uczestnictwa w negocjacjach z partnerami handlowymi, bankami, instytucjami i innymi podmiotami, reprezentacji Państwa w postępowaniu przed organami administracji państwowej, samorządu terytorialnego oraz sądami powszechnymi i arbitrażowymi, jak również przed Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz Krajową Izbą Odwoławczą, reprezentacji Państwa w postępowaniach przed organami egzekucyjnymi, reprezentacji Państwa w kontaktach z dłużnikami, windykacja wierzytelności, doradztwa i bieżącej obsługi prawnej w zakresie spraw pracowniczych.

Stwierdzenie nabycia spadku

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Reterska-Trzaskowska

Łódź

Kancelaria Adwokacka adw. Anna Uznańska

Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Oniszczuk-Popek

Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Kostrzewa

Łódź

Sandra Kowalczyk Adwokat Kancelaria Adwokacka

Łódź

Kancelaria Adwokacka adw. Anna Gręda

Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Skonieczka

Łódź

Wróć na górę