Szukaj radców prawnych w twojej miejscowości

Radca prawny Koluszki

Porada prawna online w serwisie Specprawnik – to takie proste! Radcy prawni w miejscowości Koluszki uzupełniają swój profil wybierając kategorie spraw, w których się specjalizują. Dlatego u nas znajdziesz najlepszego prawnika dla siebie. Radca prawny doradzi Ci w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, a także w kwestiach nieruchomości i prawa pracy. Jeśli szukasz taniego prawnika wykorzystaj opcję sortowania „najniższa cena”. Możesz także kierować się opinią na temat radcy prawnego zamieszczoną przez klientów, którzy skorzystali z jego usług. W czym pomoże Ci radca prawny z miejscowości Koluszki? Udzieli porad i konsultacji prawnych, sporządzi dla Ciebie opinię prawną, opracuje projekty aktów prawnych oraz wystąpi przed sądem lub urzędem w charakterze Twojego pełnomocnika albo obrońcy. Jeśli szukasz przedstawiciela, który wystąpi w Twoim imieniu przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejskim Trybunałem Praw Człowieka możesz go znaleźć pośród radców prawnych zarejestrowanych w serwisie Specprawnik.

wiecej

Przejdź do wyszukiwarki

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Florczak

Żelazna 10, 95-040 Koluszki

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

Sprawa o zapłatę odszkodowania za nieprawidłowy zarząd nieruchomością lokalową

Sporządzanie umowy przenoszącej prawa własności intelektualnej w obszarze IT

Sprawa o uchylenie uchwały wspólnoty mieszkaniowej

Sprawa o uchylenie decyzji Dyrektora Izby Skarbowej w przedmiocie stwierdzenia nieważności decyzji wymiarowej w podatku VAT

Kompleksowa obsługa prawna spółki z ograniczoną odpowiedzialnością działającej na rynku nieruchomości (zarząd nieruchomościami, najem lokali, działalność deweloperska)

Sprawa o zapłatę za godziny nadliczbowe

Sprawa o opróżnienie lokalu mieszkalnego

Kompleksowa obsługa prawna spółki działającej na rynku usług komunalnych

Sprawa o zapłatę wynagrodzenia za roboty dodatkowe w procesie budowlanym

Sprawa o stwierdzenie praw do spadku i dział spadku

Kancelaria Radcy Prawnego Żanna Jaśniewska

Wyzwolenia 2, 95-040 Koluszki

Wróć na górę