Szukaj radców prawnych w twojej miejscowości

Radca prawny Kołobrzeg

Porada prawna online w serwisie Specprawnik – to takie proste! Radcy prawni w miejscowości Kołobrzeg uzupełniają swój profil wybierając kategorie spraw, w których się specjalizują. Dlatego u nas znajdziesz najlepszego prawnika dla siebie. Radca prawny doradzi Ci w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, a także w kwestiach nieruchomości i prawa pracy. Jeśli szukasz taniego prawnika wykorzystaj opcję sortowania „najniższa cena”. Możesz także kierować się opinią na temat radcy prawnego zamieszczoną przez klientów, którzy skorzystali z jego usług. W czym pomoże Ci radca prawny z miejscowości Kołobrzeg? Udzieli porad i konsultacji prawnych, sporządzi dla Ciebie opinię prawną, opracuje projekty aktów prawnych oraz wystąpi przed sądem lub urzędem w charakterze Twojego pełnomocnika albo obrońcy. Jeśli szukasz przedstawiciela, który wystąpi w Twoim imieniu przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejskim Trybunałem Praw Człowieka możesz go znaleźć pośród radców prawnych zarejestrowanych w serwisie Specprawnik.

wiecej

Przejdź do wyszukiwarki

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Walaszczyk-Ziomek

Albatrosa 3, 78-100 Kołobrzeg

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

Zdarza się, że sprawa w sądzie, a następnie egzekucja komornicza prowadzone są bez wiedzy i udziału zainteresowanego - dłużnika, ze względu na doręczanie pism na nieprawidłowy adres. Niejednokrotnie udaje się skutecznie obalić tytuł wykonawczy i "cofnąć" sprawę do etapu postępowania sądowego, które przy aktywnym udziale pozwanego reprezentowanego przez profesjonalnego pełnomocnika ma duże szanse na pomyślne załatwienie sprawy.

Pomagam sporządzić lub zweryfikować umowy handlowe i cywilnoprawne.

Kupno rzeczy wadliwej lub zamówienie dzieła, które okazuje się nie być tym, co zamawialiśmy to sprawy niezwykle częste, a przy tym trudne. Jednakże szybka i odpowiednia reakcja na zaistniały problem przy odpowiedniej znajomości przepisów prawa są szansą na skorzystanie z możliwości jakie dają przepisy o rękojmi przy sprzedaży. Pomagam obniżyć cenę, odzyskać utracone pieniążki, ale także pomagam tym, którym nierzetelny kupujący zarzuca wady w zakupionej rzeczy.

Sprawy o zadośćuczynienie należą do najtrudniejszych, ponieważ nie można wymierzyć doznanej krzywdy. Pomagam osobom pokrzywdzonym uzyskać zadośćuczynienie, które wymiernie pozwoli im zrekompensować doznaną krzywdę. Pomagam również przy dochodzeniu rekompensaty za szkodę majątkową (odszkodowanie).

Aleksander Pronkiewicz Kancelaria Prawna

G. Narutowicza 18 lok. 7, 78-100 Kołobrzeg

Wróć na górę