Szukaj radców prawnych w twojej miejscowości

Radca prawny Kielce

Porada prawna online w serwisie Specprawnik – to takie proste! Radcy prawni w miejscowości Kielce uzupełniają swój profil wybierając kategorie spraw, w których się specjalizują. Dlatego u nas znajdziesz najlepszego prawnika dla siebie. Radca prawny doradzi Ci w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, a także w kwestiach nieruchomości i prawa pracy. Jeśli szukasz taniego prawnika wykorzystaj opcję sortowania „najniższa cena”. Możesz także kierować się opinią na temat radcy prawnego zamieszczoną przez klientów, którzy skorzystali z jego usług. W czym pomoże Ci radca prawny z miejscowości Kielce? Udzieli porad i konsultacji prawnych, sporządzi dla Ciebie opinię prawną, opracuje projekty aktów prawnych oraz wystąpi przed sądem lub urzędem w charakterze Twojego pełnomocnika albo obrońcy. Jeśli szukasz przedstawiciela, który wystąpi w Twoim imieniu przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejskim Trybunałem Praw Człowieka możesz go znaleźć pośród radców prawnych zarejestrowanych w serwisie Specprawnik.

wiecej

Przejdź do wyszukiwarki

Siwek, Szmit & Lasota Kancelaria Radców Prawnych

Planty 16A lok. 108, 25-502 Kielce

Wygrana sprawa z zakładem ubezpieczeń o odszkodowanie z dobrowolnego ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków. Sąd zasądził mojemu Klientowi 90.000,00 zł

Wygranie sprawy sprawy spadkowej na podstawie testamentu napisanego ręcznie przez spadkodawcę. Klient został uznany jedynym spadkobiercą posiadającym prawo do całego spadku.

Sądowe ustanowienie rozdzielności majątkowej. Zabezpieczenie majątku rodzinnego przed długami małżonka uzależnionego od hazardu i alkoholu.

Wygrana sprawy sądowej z formą windykacyjną usiłującą uzyskać od mojej Klientki zapłatę. Po złożeniu sprzeciwu od nakazu zapłaty firma windykacyjna wycofała sprawę z sądu.

Uzyskanie zadośćuczynienia i odszkodowania dla Klienta z tytułu śmierci jego konkubiny wskutek wypadku komunikacyjnego. Zakład ubezpieczeń już na pierwszej rozprawie zaproponował zawarcie ugody.

Wygrana sprawa o rozwód. Przyznanie mojej Klientce pełni praw rodzicielskich i zasądzenie alimentów od byłego męża. Sprawa zakończona na jednej rozprawie.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Świerczyński

Warszawska 34 lok. 311, 25-312 Kielce

Radca prawny Marcin Polit

Ul. Karbońska 5 lok. 9, 25-640 Kielce

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

umowa licencji niewyłącznej na korzystanie z praw do programu komputerowego, umowa na stworzenie serwisu internetowego oraz udzielenie licencji, umowa na opracowanie i wdrożenie oprogramowania komputerowego (systemu B2B SaaS)

regulamin serwisu internetowego pozwalającego na poszukiwanie pomocy psychologicznej oraz na umieszczanie przez psychologów informacji o swojej praktyce [serwis w końcowej fazie realizacji, wkrótce zostanie uruchomiony]

umowa przeniesienia praw do serwisu internetowego

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wojtyniak

Wspólna 10/3, 25-003 Kielce

  • Odpowiedzi na pytania

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Gierada Walczyk Wożniak Jermak

Św. Leonarda 1/20, 25-311 Kielce

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Woźniak

Św. Leonarda 1/20, 25-311 Kielce

Kancelaria Radcy Prawnego dr Robert Frey

Sienkiewicza 66, 25-734 Kielce

Kancelaria Radców Prawnych

Sienkiewicza 13 /14,, Kielce

Trzebiński & Partnerzy Kancelaria Prawna

Staszica 12, Kielce

Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Wróblewski

Wspólna 10/1, Kielce

Wróć na górę