Szukaj radców prawnych w twojej miejscowości

Radca prawny Gorzów Wielkopolski

Porada prawna online w serwisie Specprawnik – to takie proste! Radcy prawni w miejscowości Gorzów Wielkopolski uzupełniają swój profil wybierając kategorie spraw, w których się specjalizują. Dlatego u nas znajdziesz najlepszego prawnika dla siebie. Radca prawny doradzi Ci w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, a także w kwestiach nieruchomości i prawa pracy. Jeśli szukasz taniego prawnika wykorzystaj opcję sortowania „najniższa cena”. Możesz także kierować się opinią na temat radcy prawnego zamieszczoną przez klientów, którzy skorzystali z jego usług. W czym pomoże Ci radca prawny z miejscowości Gorzów Wielkopolski? Udzieli porad i konsultacji prawnych, sporządzi dla Ciebie opinię prawną, opracuje projekty aktów prawnych oraz wystąpi przed sądem lub urzędem w charakterze Twojego pełnomocnika albo obrońcy. Jeśli szukasz przedstawiciela, który wystąpi w Twoim imieniu przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejskim Trybunałem Praw Człowieka możesz go znaleźć pośród radców prawnych zarejestrowanych w serwisie Specprawnik.

wiecej

Przejdź do wyszukiwarki

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Paczkowska-Przypis

Sikorskiego 38/6, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Reprezentacja Klientki w sprawie o rozwód z orzekaniem o winie. Wyrok: sąd orzeka rozwiązanie małżeństwa z winy męża Klientki i zasądza na jej rzecz koszty.

Reprezentacja Klientki w sprawie o zmianę kontaktów z dzieckiem. Ojciec zmuszał syna do kontaktów ze swoją nową partnerką, dziecko tego nie chciało. Uzyskałyśmy orzeczenie zmieniające ustalone wcześniej widzenia i ustanowiłyśmy zakaz nocowania dziecka u ojca.

Reprezentacja Klientki w sprawie spadkowej. Bank żądał od niej zapłaty za długi ojca, który zaniedbywał rodzinę i o którego śmierci dowiedziała się długo po upływie kodeksowych 6 miesięcy. Uzyskałyśmy zgodę sądu na odrzucenie spadku. Klientka nie ponosi odpowiedzialności za długi ojca.

Reprezentacja Klienta w sprawie rozwodowej. Wynik sprawy: powierzenie dzieci Klientowi i zasądzenie alimentów od jego byłej żony.

Reprezentacja Klientki w sprawie rozwodowej. Żądała orzeczenia winy męża. Pozwany powoływał się na istnienie więzi między małżonkami i winę po stronie Klientki. Sąd wydał wyrok, w którym rozwiązał małżeństwo z winy pozwanego i zasądził od niego wszystkie koszty na rzecz Klientki.

Analiza umowy najmu pod kątem dopuszczalności wypowiedzenia. Uznanie przez Wynajmującego stanowiska Klienta. Ugoda.

Kancelaria Radcy Prawnego PRO-IUSTITIA

Mieszka I 39/55, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Januszkiewicz

Sikorskiego 22/3, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec

Gorzów Wielkopolski

  • Przykłady przeprowadzonych spraw

Pomoc w sprawach o alimenty, podwyższenie, obniżenie, uchylenie obowiązku alimentacyjnego.

Pomoc w wyszukiwaniu przetargów w Niemczech, do których mogliby przystąpić polscy przedsiębiorcy, sporządzanie dokumentacji przetargowej po stronie wykonawcy oraz reprezentowanie go podczas całego postępowania przetargowego.

Wykonawcom oferuje pomoc prawną związaną m.in. z ubieganiem się o udzielenie zamówienia, a także na każdym etapie jego realizowania. Sporządzam oferty i wnioski potrzebne do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia, zgodne ze SIWZ.

Reprezentowanie pokrzywdzonych w postępowaniu przed sądem.

Obrona w toku postępowania karno-skarbowego.

Opracowywanie umów z niemieckimi partnerami handlowymi.

Pomoc w rozwiązywaniu sporów pomiędzy współwłaścicielami.

Sprawy o rozwód, z orzekaniem o winie, bez orzekania o winie.

Sprawy o separację.

Reprezentacja Klientów w negocjacjach z kontrahentami.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Korsak

Łokietka 32-33 lok.41, 66-400 Gorzów Wielkopolski

  • Odpowiedzi na pytania

Kancelaria Radców Prawnych Edyta Kukier Anita Pielin

Roosevelta 16 lok. 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Grzesiowscy

Warszawska 14A/3, Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Radcy Prawnego

Nadbrzeżna 17, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Wróć na górę