Szukaj radców prawnych w twojej miejscowości

Radca prawny Góra

Porada prawna online w serwisie Specprawnik – to takie proste! Radcy prawni w miejscowości Góra uzupełniają swój profil wybierając kategorie spraw, w których się specjalizują. Dlatego u nas znajdziesz najlepszego prawnika dla siebie. Radca prawny doradzi Ci w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, a także w kwestiach nieruchomości i prawa pracy. Jeśli szukasz taniego prawnika wykorzystaj opcję sortowania „najniższa cena”. Możesz także kierować się opinią na temat radcy prawnego zamieszczoną przez klientów, którzy skorzystali z jego usług. W czym pomoże Ci radca prawny z miejscowości Góra? Udzieli porad i konsultacji prawnych, sporządzi dla Ciebie opinię prawną, opracuje projekty aktów prawnych oraz wystąpi przed sądem lub urzędem w charakterze Twojego pełnomocnika albo obrońcy. Jeśli szukasz przedstawiciela, który wystąpi w Twoim imieniu przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejskim Trybunałem Praw Człowieka możesz go znaleźć pośród radców prawnych zarejestrowanych w serwisie Specprawnik.

wiecej

Przejdź do wyszukiwarki

Kancelaria Radcy Prawnego Patrycjusz Miłaszewicz

Plac Bolesława Chrobrego 13/2, 56-200 Góra

Odpowiada w ciągu 10 godzin

  • Przykłady przeprowadzonych spraw
  • Odpowiedzi na pytania

Wygrana sprawa o zasądzenie określonej kwoty, którą Klient przekazał pozwanemu na podstawie "ustnej" umowy pożyczki.

Sprawy o stwierdzenie nabycia spadku na podstawie ustawy.

Sprawa o stwierdzenie zasiedzenia pomimo zawartej umowy dzierżawy. Sąd stwierdził, iż Klient nabył własność nieruchomości przez zasiedzenie.

Wygrana sprawa o uchylenie uchwały Walnego Zgromadzenia Spółdzielni Mieszkaniowej

Zmiana na korzyść Klienta postanowienia o udzieleniu zabezpieczenia na czas procesu o rozwód zobowiązującego Klienta do łożenia rat alimentacyjnych

Sprawy o rozwód z orzeczeniem o winie.

Odwołanie od decyzji ZUS odmawiającej prawa do zaliczenia do stażu pracy okresu 4 lat. ZUS w ramach autokontroli zmienił własną decyzję i zaliczył Klientowi wspomniane 4 lata.

Nakazy zapłaty w postępowaniu uproszczonym.

Sprawa o nakazanie usunięcia ruchomości z działki Klienta.

Sprawy o stwierdzenie nabycia spadku na podstawie testamentu.

Wróć na górę