Szukaj radców prawnych w twojej miejscowości

Radca prawny Darłowo

Porada prawna online w serwisie Specprawnik – to takie proste! Radcy prawni w miejscowości Darłowo uzupełniają swój profil wybierając kategorie spraw, w których się specjalizują. Dlatego u nas znajdziesz najlepszego prawnika dla siebie. Radca prawny doradzi Ci w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, a także w kwestiach nieruchomości i prawa pracy. Jeśli szukasz taniego prawnika wykorzystaj opcję sortowania „najniższa cena”. Możesz także kierować się opinią na temat radcy prawnego zamieszczoną przez klientów, którzy skorzystali z jego usług. W czym pomoże Ci radca prawny z miejscowości Darłowo? Udzieli porad i konsultacji prawnych, sporządzi dla Ciebie opinię prawną, opracuje projekty aktów prawnych oraz wystąpi przed sądem lub urzędem w charakterze Twojego pełnomocnika albo obrońcy. Jeśli szukasz przedstawiciela, który wystąpi w Twoim imieniu przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejskim Trybunałem Praw Człowieka możesz go znaleźć pośród radców prawnych zarejestrowanych w serwisie Specprawnik.

wiecej

Przejdź do wyszukiwarki

Kancelaria Radcy Prawnego Dominika Kąkol-Papirowska

H. Wieniawskiego 19A, 76-150 Darłowo

zakończona sukcesem sprawa o zasądzenie alimentów od ojca, który chwilę przed złożeniem pozwu stracił pracę.

zakładanie spółki z o.o.

zakończona zawarciem ugody sprawa o dział spadku pomiędzy skonfliktowanym rodzeństwem

Zakończona sukcesem sprawa o pozbawienie władzy rodzicielskiej, przy reprezentacji ojca.

Prowadzenie spraw o stwierdzenie nabycia spadku z ustawy i testamentu.

Przygotowywanie umów dla podmiotów gospodarczych. Min. umowa użyczenia, umowa najmu pokoi pracownikom, umowy o współpracę w zakresie delegowania opiekunek,

Reprezentacja pracownika w sprawie o ustalenie istnienia stosunku pracy i zapłatę wynagrodzenia.

Prowadzenie spraw z zakresu odpowiedzialności członka zarządu spółki z o.o. Reprezentacja zarówno członka zarządu jak i wierzyciela.

Wróć na górę