Szukaj radców prawnych w twojej miejscowości

Radca prawny Dąbrowa Górnicza

Porada prawna online w serwisie Specprawnik – to takie proste! Radcy prawni w miejscowości Dąbrowa Górnicza uzupełniają swój profil wybierając kategorie spraw, w których się specjalizują. Dlatego u nas znajdziesz najlepszego prawnika dla siebie. Radca prawny doradzi Ci w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, a także w kwestiach nieruchomości i prawa pracy. Jeśli szukasz taniego prawnika wykorzystaj opcję sortowania „najniższa cena”. Możesz także kierować się opinią na temat radcy prawnego zamieszczoną przez klientów, którzy skorzystali z jego usług. W czym pomoże Ci radca prawny z miejscowości Dąbrowa Górnicza? Udzieli porad i konsultacji prawnych, sporządzi dla Ciebie opinię prawną, opracuje projekty aktów prawnych oraz wystąpi przed sądem lub urzędem w charakterze Twojego pełnomocnika albo obrońcy. Jeśli szukasz przedstawiciela, który wystąpi w Twoim imieniu przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejskim Trybunałem Praw Człowieka możesz go znaleźć pośród radców prawnych zarejestrowanych w serwisie Specprawnik.

wiecej

Przejdź do wyszukiwarki

Kancelaria Radcy Prawnego SIGNUM

Przybylaka 14/7, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Pomoc prawna w zakresie rozwodów, przygotowywanie pism rozwodowych.

Pomoc prawna w zakresie prawa spadkowego, przyjęcie , odrzucenie spadku.

Pomoc prawna związana z podziałem majątku po ustaniu małżeństwa.

Występowanie przed sądami powszechnymi, sądownictwem administracyjnym, w postępowaniach arbitrażowych i mediacyjnych, organami władzy publicznej, wszelkimi urzędami.

Naszym Klientom pomagamy zawierać umowy, dostosowywać ich kształt do konkretnych potrzeb Klienta, negocjujemy i doradzamy korzystne rozwiązania stosownie do okoliczności i uzasadnionych potrzeb Klienta.

Pomoc prawna z zakresu opieki nad dziećmi po rozwodzie.

Sporządzamy pisma, wnioski, opinie prawne dostosowane do potrzeb klientów.

Pomoc prawna w zakresie zasądzenia alimentów po rozwodzie.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Bałazy

Żeromskiego 12 lok. 75, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Wróć na górę