Szukaj radców prawnych w twojej miejscowości

Radca prawny Chorzów

Porada prawna online w serwisie Specprawnik – to takie proste! Radcy prawni w miejscowości Chorzów uzupełniają swój profil wybierając kategorie spraw, w których się specjalizują. Dlatego u nas znajdziesz najlepszego prawnika dla siebie. Radca prawny doradzi Ci w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, a także w kwestiach nieruchomości i prawa pracy. Jeśli szukasz taniego prawnika wykorzystaj opcję sortowania „najniższa cena”. Możesz także kierować się opinią na temat radcy prawnego zamieszczoną przez klientów, którzy skorzystali z jego usług. W czym pomoże Ci radca prawny z miejscowości Chorzów? Udzieli porad i konsultacji prawnych, sporządzi dla Ciebie opinię prawną, opracuje projekty aktów prawnych oraz wystąpi przed sądem lub urzędem w charakterze Twojego pełnomocnika albo obrońcy. Jeśli szukasz przedstawiciela, który wystąpi w Twoim imieniu przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej i Europejskim Trybunałem Praw Człowieka możesz go znaleźć pośród radców prawnych zarejestrowanych w serwisie Specprawnik.

wiecej

Przejdź do wyszukiwarki

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pelc

Wolności 14/4b, 41-500 Chorzów

uzyskanie zadośćuczynienia za wypadek na basenie

Doprowadzenie do umorzenia sprawy o prowadzenie pojazdu po użyciu alkoholu ze względu na nieprawidłowy pomiar stężenia alkoholu.

Złożenie wniosku patentowego w procedurze międzynarodowej

Obsługa prawna spółki

Doradztwo w zakresie ważności umowy przekazania gospodarstwa rolnego i jej skutków w zakresie dziedziczenia

Ugoda ze spółdzielnią w zakresie obniżenia zadłużenia o wartość nakładów, doradztwo w zakresie sprzedaży mieszkania oraz reprezentacja przed komornikiem wraz z wnioskiem o obniżenie opłaty egzekucyjnej

Doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej przedsięwzięć spółki handlowej

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Woźniak-Goraus

Składowa 17 pok. 313 (III piętro), 41-500 Chorzów

Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań i uzyskiwanie zadośćuczynienia za doznane krzywdy, zwłaszcza związanych ze szkodami komunikacyjnymi oraz błędami w sztuce lekarskiej

Pomagamy w sporządzaniu odwołań od decyzji organów rentowych, dotyczących ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia rodzinnego oraz reprezentowaniu Klientów przed sądami pracy po wniesieniu odwołania od decyzji organu rentowego.

Udzielamy pomocy prawnej z zakresu prawa medycznego, związanego z obsługą podmiotów leczniczych.

Wróć na górę