Adwokat Lilianna Skiba, Łomianki
PREMIUM

Ocena

4,9
Dodaj opinię

Lilianna SkibaAdwokat

Kancelaria adwokacka adw. Lilianna Skiba
ul. Warszawska 95A, 05-092 Łomianki
ul. Żeromskiego 1 lok. 89, 01-887 Warszawa

Kancelaria posiada filię w Warszawie przy ul. Żeromskiego 1 lok. 89. Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Oferujemy swoim Klientom indywidualne podejście do ich potrzeb, zaangażowanie oraz wysoki poziom świadczonych usług. W szczególności specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, alimenty), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie cywilnym. Świadczymy zarówno usługi doradcze jak i uczestniczy w postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Współpracujemy z innymi kancelariami prawnymi, notariuszami, komornikami oraz doradcami podatkowymi, co wpływa pozytywnie na poziom świadczonych naszym Klientom usług prawnych. Zajmujemy się również prowadzeniem mediacji oraz wspieramy naszych klientów w trakcie prowadzonych negocjacji. Adw. Lilianna Skiba jest również dyplomowanym Mediatorem przy Sadzie Okręgowym w Warszawie.

Wybrane usługi prawne

Sprawy prywatne Sprawy firmowe

Ocena prawnika

 (4,9 na 5 gwiazdek), 23 opinie

Polecam Panią Mecenas. Bardzo profesjonalnie przeprowadziła moją sprawę rozwodową. Jest osobą bardzo zaangażowaną i prawdziwie zainteresowaną problemem klienta oraz szukaniem jak najlepszego sposobu jego rozwiązania. Pani Mecenas jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą, umie słuchać klienta i zrozumiałym językiem tłumaczy trudne prawnicze zagadnienia. Jako klientka czułam, że wkłada całe serce i wiedzę, aby moja sprawa zakończyła się sukcesem.

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy
150,0 zł + 23% VAT
TAK

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8 - 19
8 - 19
8 - 19
8 - 19
8 - 19

Sprawy przeprowadzone

Mogę pomóc również przy tych sprawach

Publikacje zobacz wszystkie

Zmiany w regulacjach dotyczących umów na czas określony.

Z dniem 22 lutego 2016 r. wejdą w życie znowelizowane przepisy Kodeksu pracy, dotyczące m.in. zatrudniania na podstawie umów o pracę na czas określony, wprowadzone ustawą z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy – Kodeks pracy or...

Wniosek do sądu o rozstrzygnięcie o istotnych sprawach dziecka

  Czym jest władza rodzicielska ? Kodeks rodzinny i opiekuńczy  nie zawiera definicji pojęcia „władza rodzicielska”. Z przepisów wynika jednak, że  władza rodzicielska obejmuj...

Wyłączna wina małżonka żądającego rozwodu

Wyłączna wina małżonka żądającego rozwodu – jako powód odmowy udzielenia rozwodu.     Często osoby, które otrzymały pozew rozwodowy a z różnych względów nie chcą się rozwieść zad...

Kiedy Sąd może orzec rozwód.

Jakie warunki muszą zostać spełnione (tzw. przesłanki pozytywne i negatywne), aby Sąd mógł orzec rozwód?   Instytucja rozwodu uregulowana jest w przepisach Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Ma ona na celu rozwiązanie z...

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Witam, Nie mam w zwyczaju pisać opinii ale o Adwokat Pani Liliannie musiałam napisać pozytywną opinię. Wywalczyła dla mnie zasiłek macierzyński i utarła nosa ZUS który do ściągania składek jest chętny ale już do płacenia młodym matko to już niekoniecznie. polecam !

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo dobry adwokat ! Pani mecenas jest świetnym fachowcem od spraw rodzinnych. Nigdy nie sądziłem, że będę musiał skorzystać z pomocy adwokata, aby walczyć o dzieci ale stało się i gdyby nie szyba pomoc mecenaski to pewnie partnerka latami nie pozowliłaby mi się spotkać z synami. Teraz adwokat Skiba pomaga mi w sprawie alimentacyjnej i też działa bardzo sprawie i kompetentnie. Jestem super zadowolony.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Korzystałem z konsultacji Pani mecenas a potem prowadziła mają sprawę sądową o rozwód. Pani mecenas jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, przypomina o rozprawach a przed rozprawą zawsze spotyka, pisze rzetelne pisma do Sądu, ogólnie mówiąc nic nie robi po łepkach. Czułem że mam profesjonalne wsparcie w tym trudnym czasie. Bardzo polecam.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pani Adwokat prowadziła moją sprawę związaną z nieuzasadnionym zwolnieniem mnie ze stanowiska dyrektora w spółce należącej do zagranicznej dużej korporacji. Mój były Pracodawca wynajął renomowaną międzynarodową kancelarię prawną specjalizującą się w prawie pracy i Pani Skiba miała przeciwko sobie kilku doświadczonych prawników. Rezultat: sprawa zakończyła się ugodą w mediacji (bez procesu sądowego) i wypłatą satysfakcjonującego odszkodowania, dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu Pani Adwokat, która przygotowała strategię prowadzenia sprawy oraz wyczerpujący i znakomicie uzasadniony pozew. Kontakt z Panią Adwokat był wzorowy, a podejście do zestresowanego klienta po utracie pracy na poziomie doświadczonego psychologa. I to wszytko za bardzo konkurencyjne honorarium. Zdecydowanie polecam! :)

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo profesjonalna Pani adwokat. Polecam i dziękuję.

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 5)