Adwokat Lilianna Skiba, Łomianki
PREMIUM

Ocena

4,8

Podziękowanie

1
Dodaj opinię

Lilianna SkibaAdwokat

Kancelaria adwokacka adw. Lilianna Skiba
ul. Warszawska 95A, 05-092 Łomianki
ul. Żeromskiego 1 lok. 89, 01-887 Warszawa

Kancelaria posiada filię w Warszawie przy ul. Żeromskiego 1 lok. 89. Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Oferujemy swoim Klientom indywidualne podejście do ich potrzeb, zaangażowanie oraz wysoki poziom świadczonych usług. W szczególności specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, alimenty), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie cywilnym. Świadczymy zarówno usługi doradcze jak i uczestniczy w postępowaniach sądowych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Współpracujemy z innymi kancelariami prawnymi, notariuszami, komornikami oraz doradcami podatkowymi, co wpływa pozytywnie na poziom świadczonych naszym Klientom usług prawnych. Zajmujemy się również prowadzeniem mediacji oraz wspieramy naszych klientów w trakcie prowadzonych negocjacji. Adw. Lilianna Skiba jest również dyplomowanym Mediatorem przy Sadzie Okręgowym w Warszawie.

Wybrane usługi prawne

Sprawy prywatne Sprawy firmowe

Ocena prawnika

 (4,8 na 5 gwiazdek), 19 opinii

Polecam Panią Mecenas. Bardzo profesjonalnie przeprowadziła moją sprawę rozwodową. Jest osobą bardzo zaangażowaną i prawdziwie zainteresowaną problemem klienta oraz szukaniem jak najlepszego sposobu jego rozwiązania. Pani Mecenas jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą, umie słuchać klienta i zrozumiałym językiem tłumaczy trudne prawnicze zagadnienia. Jako klientka czułam, że wkłada całe serce i wiedzę, aby moja sprawa zakończyła się sukcesem.

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy
150,0 zł + 23% VAT
TAK

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8 - 19
8 - 19
8 - 19
8 - 19
8 - 19

Sprawy przeprowadzone

Mogę pomóc również przy tych sprawach

Publikacje zobacz wszystkie

Zmiany w regulacjach dotyczących umów na czas określony.

Z dniem 22 lutego 2016 r. wejdą w życie znowelizowane przepisy Kodeksu pracy, dotyczące m.in. zatrudniania na podstawie umów o pracę na czas określony, wprowadzone ustawą z dnia 25 czerwca 2015 r. o zmianie ustawy – Kodeks pracy or...

Wniosek do sądu o rozstrzygnięcie o istotnych sprawach dziecka

  Czym jest władza rodzicielska ? Kodeks rodzinny i opiekuńczy  nie zawiera definicji pojęcia „władza rodzicielska”. Z przepisów wynika jednak, że  władza rodzicielska obejmuj...

Kiedy Sąd może orzec rozwód.

Jakie warunki muszą zostać spełnione (tzw. przesłanki pozytywne i negatywne), aby Sąd mógł orzec rozwód?   Instytucja rozwodu uregulowana jest w przepisach Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego. Ma ona na celu rozwiązanie z...

Wyłączna wina małżonka żądającego rozwodu

Wyłączna wina małżonka żądającego rozwodu – jako powód odmowy udzielenia rozwodu.     Często osoby, które otrzymały pozew rozwodowy a z różnych względów nie chcą się rozwieść zad...

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo profesjonalna Pani adwokat. Polecam i dziękuję.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pani Adwokat Lilianna Skiba bardzo pomogła mi w sprawie alimentów na mnie od męża. Mój mąż jest bogatym przedsiębiorcą, ale nie wykazywał dochodów. Pani mecenas udało się wywalczyć alimenty dla mnie pomimo, jego kombinacji. Pani Lilianna jest rzeczowa i ma praktyczną wiedzę. To zdecydowanie najlepszy prawnik w Łomiankach. Polecam.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Jeżeli szukacie super prawnika i fajnego, dobrego człowieka to Pani Skiba taka właśnie jest. Prowadziła moją sprawę o wypowiedzenie umowy o pracę, gdzie byłam mobbingowana przez przełożonego i wygrała. Mój pracodawca miał kancelarię, gdzie na rozprawę przychodziło dwóch radów prawnych, groźnych panów w nadętymi minami, ale Pani Skiba swoją elokwencją i trafnymi argumentami pokonała ich jak to się mówi w cuglach :)

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Współpracę z Panią Adwokat Lilianną Skibą oceniam jako wzorową. Pani Adwokat podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie, udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Adwokat, przygotowanie odpowiednich pytań do świadków i udzielenie trafnych porad pozwoliło bardzo dobrze przygotować się do rozprawy. Ilość spotkań była dostosowana do potrzeb i ograniczona do niezbędnego minimum, a kontakt telefoniczny i mailowy ułatwił współpracę nie angażując czasu na dojazdy itp. Każde spotkanie cechowało się szczegółowym omówieniem konkretnego zagadnienia związanego ze sprawą, minimalizując stres związany z rozprawą. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Pani Adwokat.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Polecam z całego serca Panią mecenas. Pracodawca nie chciał wypłacić mi i jeszcze jednej koleżance należnej nam premii, zwodził, kombinował. Pani mecenas napisała dosadne pismo, zadzwoniła i pracodawca zmienił zdanie. Obyło się bez sądu.

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 5)