Adwokat Robert Głowacki, Warszawa Adwokat Robert Głowacki – opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pan mecenas bardzo mi pomógł udzielając mi szybkiej, zwięzłej, zrozumiałej oraz konkretnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Na pewno skorzystam jeszcze z rad. Zdecydowanie Polecam .

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo rzeczowy, obeznany w materii, której dotyczyła sprawa (polisolokaty). Wysoka kultura osobista oraz uczciwe podejście do tematu - pan mecenas przedstawił możliwe scenariusze, ryzyka każdego z nich oraz ewentualne koszty. Poza tym uczciwe podejście do wynagrodzenia (niska opłata wstępna oraz również niewygórowane success fee). Bardzo dobra komunikacja, a wysłana na rozprawę pani mecenas z pełnomocnictwem substytucyjnym okazała się również profesjonalna, przygotowana i skuteczna. Jeżeli będę miał jeszcze jakąś sprawę, przy której będę chciał skorzystać z pomocy prawnika, to na pewno zwrócę się do kancelarii Pana mecenasa Roberta Głowackiego.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Polecam, pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie, dyspozycyjność, rzeczowość i najważniejsze - sprawa wygrana :) Dodatkowo bardzo miła współpraca.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Szczerze polecam Kancelarię Pana Roberta Głowackiego. Pan Mecenas od samego początku był bardzo zaangażowany w prowadzoną sprawę (Z zakresu Prawa Pracy). Zawsze obecny na toczących się rozprawach. Przygotowany, z listą pytań, zaskakiwał znajomością tematu. W trakcie przesłuchań uważnie słuchał i notował kolejne pytania. Jestem pełna podziwu emanującego spokoju, rzeczowego podejścia oraz umiejętnościom, z jakimi każdorazowo udowadniał, że racja jest po naszej stronie:-) Był bardzo uprzejmy, szybko odpowiadał na pytania, które po powrocie do domu wysyłałam drogą mailową. W każdej chwili czułam, że nie jestem pozostawiona sama z problemem. Pozew, wszystkie pisma procesowe w obszerny sposób przedstawiały obraz sytuacji, której sama nie potrafiłabym tak przedstawić. Co najważniejsze wszystko poparte przepisami, rzeczowo i na temat. Naprawdę ogromny ciężar i stres zdjęty z moich pleców. Dziękuję i ślę wyrazy uznania dla Pana Mecenasa i Zespołu.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Polecam kancelarię Pana Roberta Głowackiego. Efekt sprawy, którą zleciłem Panu Mecenasowi - wygrana z dużą instytucją finansową i odzyskanie środków z tzw. polisolokaty. Warto podkreślić profesjonalne podejście Pana Mecenasa (i jego zespołu), dogłębną znajomość przedmiotu sprawy oraz świetną komunikację z klientem.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Mogę z czystym sumieniem polecić kancelarię Pana Roberta Głowackiego. Dzięki współpracy z nią udało się wygrać naszą z sprawę. Nigdy dotąd wcześniej nie korzystaliśmy z usług prawnych i pomimo naszych obaw od samego początku rzeczowo i jasno mieliśmy wytłumaczone kolejne kroki naszej sprawy, przedstawiono nam realne ryzyko jakie możemy ponieść oraz zapewniono zawsze sprawny kontakt pomiędzy nami i kancelaria (pomimo dużej różnicy odległości miedzy naszym miejscem zamieszkania a miejscem działania kancelarii). Na rozprawy do naszego miasta przyjeżdżał godny reprezentant kancelarii - zawsze przygotowany, punktualny i rzeczowy. Jesteśmy wdzięczni za wspaniały rezultat procesu, niezwykła wiarygodność, uczciwość i rzetelność. Wszystkim polecam Pana Roberta Głowackiego i jego kancelarię.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pełen profesjonalizm, świetna komunikacja. Uważam, że dzięki pracy Pana Roberta Głowackiego i jego kancelarii moja sprawa zakończyła się najlepszym możliwm wynikiem. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pan Mecenas Robert Głowacki bardzo mi pomógł w rozwiązaniu skomplikowanej, złożonej sprawy prawnej, wymagającej zastosowania przepisów Unii Europejskiej, prawa polskiego, prawa holenderskiego w odniesieniu do prawa rodzinnego w obszarach dotyczących: umowy alimentacyjnej, intercyzy (pełnej rozdzielności majatkowej) oraz sprawowaniu opieki nad dziećmi w sytuacji konfliktowej pomiędzy stronami reprezentującymi Holandię i Polskę. Skorzystałam z porady telefonicznej. Pan Mecenas przedstawił w kilku minutach bardzo konkretne, rzeczowe rozwiązanie mojej sprawy, które zakończyło się pełnym sukcesem. Polecam profesjonalizm, więdzę i doświadczenie Pana Mecenasa w moim i wielu innych sytuacjach prawnych, wyjaśniających wszelkie kolizje prawne, jak i całość złożonych czynności prawnych. Serdecznie Panu dziękuję.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Dziękuję za pomoc