Adwokat Natalia Hebel, Poznań
PREMIUM

Ocena

5,0
Dodaj opinię

Natalia HebelAdwokat
(Od 2015)

Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel
Odpowiada w ciągu 7 godzin Otwarty na nowych klientów Oferuje bezpłatną konsultację
ul. Nowowiejskiego 20/5, Poznań

Na co dzień zajmuję się w szczególności sprawami cywilnym (m.in. sprawami związanymi z prawem własności, analizą oraz sporządzaniem umów, postępowaniami spadkowymi), prawem rodzinnym (m.in. alimenty, rozwody, kontakty z dziećmi, podział majątku wspólnego, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa), sprawami gospodarczymi (m,in. analiza i przygotowanie umów, sporządzenie wniosków do KRS, udział w zgromadzeniach) oraz tzw. sprawami "frankowymi". Dostosowuję terminy spotkań do potrzeb Klientów - możliwe są terminy wczesnym rankiem/późnym popołudniem oraz w weekendy. Spotkania odbywają się w Kancelarii bądź miejscu ustalonym z Klientem. Obsługuję klientów indywidualnych oraz biznesowych (bieżąca obsługa prawna firm). Świadczę także pomoc prawną on-line. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem przedstawiam klientom możliwe rozwiązania wraz z rekomendacją najkorzystniejszego dla nich wyboru, ocenę ryzyka i szansy wygrania sprawy.

Wybrane usługi prawne

Sprawy prywatne Sprawy firmowe

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 12 opinii

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
150,0 zł + 23% VAT
TAK
15%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8:00 - 20:00
8:00 - 19:00
8:00 - 19:00
8:00 - 19:00
8:00 - 19:00
9:00 - 15:00

Sprawy przeprowadzone

 • Sprawy bankowe (3)
  • Ustalenie nieważności umowy o kredyt indeksowany do waluty franka szwajcarskiego, zawartej przez kredytobiorcę z BRE Bank S.A. (obecnie mBank) wraz z zasądzenie przez Sąd zwrotu dotychczas zapłaconych przez kredytobiorcę rat.
  • Ustalenie nieważności umowy o kredyt indeksowany do waluty franka szwajcarskiego, zawartej przez kredytobiorcę z Getin Noble Bank S.A. wraz z zasądzenie przez Sąd zwrotu dotychczas zapłaconych przez kredytobiorcę rat.
  • Ustalenie nieważności umowy o kredyt indeksowany do waluty franka szwajcarskiego, zawartej przez kredytobiorcę z Lukas Bank S.A. wraz z zasądzenie przez Sąd zwrotu dotychczas zapłaconych przez kredytobiorcę rat.

Mogę pomóc również przy tych sprawach

 • Inne
 • Sprawy ubezpieczeniowe
 • Dzieci i rozwody (alimenty, prawo do opieki)
 • Spadki i testamenty
 • Nieruchomości
 • Zdrowie (ubezpieczenia, wypadki)
 • Przestępstwa i wykroczenia
 • Restrukturyzacja firm
 • Działalność gospodarcza (Zakładanie, obsługa)
 • Spółki (akty założycielskie, umowy)
 • Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja)
 • Umowy (regulaminy, kontrakty)

Publikacje zobacz wszystkie

Wynagrodzenie za korzystanie z kapitału w sprawach frankowych

Czy bank ma prawo żądać od Kredytobiorcy zapłaty wynagrodzenia za korzystanie z kapitału w przypadku stwierdzenia przez Sąd nieważności umowy kredytu waloryzowanego do kursu franka szwajcarskiego? …

Czy można odwołać się od mandatu sanepidu?

Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem na terenie kraju stanu epidemii wprowadzono zakaz wykonywania działalności gos…

Uprawnienia pracownika w razie nieuzasadnionego lub niezgodnego z prawem wypowiedzenia umowy o pracę przez pracodawcę.

W przypadku wypowiedzenia umów terminowych przez pracodawcę (tj. umów na okres próbny bądź umów na czas określony) sformułowanie żądania jest proste, bowiem pracownikowi w takich przypadkach zgodnie z art. 50 kodeksu pracy (d…

Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka jest postępowaniem sądowym przeznaczonym dla osób fizycznych, które z różnych przyczyn stały się niewypłacalne i nie są w stanie realizować swoich zobowiązań finansowych. Z chwilą ogłoszenia upadłości kon…

Opinie wystawione przez innych prawników

POLECANY

Paulina Skonieczna-Masternak

2020-06-21

Pani Mecenas jest bardzo rzetelną osobą. Znamy się od lat i wiem, że do każdego zadania - w tym do każdej sprawy sądowej czy pozasądowej podchodzi poważnie i podejmuje najlepsze dla Klientów decyzje. Jest przy tym bardzo sympatyczna. Polecam korzystanie z usług jej Kancelarii.

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Tak jak najbardziej polecam,w moim przypadku duza pomoc za co jestem ogromnie wdzięczny,

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Rozmowa była bardzo krótka ale Pani mecenas odpowiedziała wyczerpująco na moje pytanie . Polecam i napewno jeżeli bede w potrzebie ponownie to się zgłoszę .

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Miła i fachowa obsługa.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Szybka i bardzo jasna odpowiedź na zadane pytanie. Polecam

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Polecam ! Szybko i konkretne.

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 55)