Radca prawny Janusz Ryszka, Kraków
PREMIUM

Ocena

5,0
Dodaj opinię

Janusz RyszkaRadca prawny
(Od 2015)

Janusz Ryszka Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Szlak 65/1009, 31-153 Kraków

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 14 opinii

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
120,0 zł + 23% VAT
TAK
20%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8 - 17
8 - 17
8 - 17
8 - 17
8 - 17

Sprawy przeprowadzone

  • Majątek i Podatki (2)
    • Firma windykacyjna pozwała mojego Klienta o zapłatę 48 000 złotych tytułem niezrealizowanej ugody pozasądowej. Dzięki zakwestionowaniu twierdzeń powoda co do momentu wymagalności roszczenia i podniesieniu zarzutu przedawnienia pozew został oddalony w całości - klient nie musiał zapłacić nic.
    • Klient niespodziewanie otrzymał od komornika sądowego zawiadomienie o toczącej się przeciwko niemu egzekucji, pomimo iż wcześniej nie otrzymał informacji o żadnej sprawie sądowej. Dzięki złożonemu wnioskowi o ponowne doręczenie korespondencji i podniesieniu zarzutu przedawnienia pozew został oddalony, a egzekucja umorzona - w ostatecznym rozrachunku klient nie poniósł żadnych kosztów.
  • Przestępstwa i wykroczenia (1)
    • W sprawie mojego Klienta oskarżonego o przestępstwo z art 178a par 1 kodeksu karnego (prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości) Sąd wydał wyrok nakazowy, w którym uznał go winnym popełnionego czynu i nałożył na niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez okres 3 lat. Skutecznie złożony sprzeciw i poprowadzone postępowanie sądowe przyniosły skutek w postaci warunkowego umorzenia postępowania karnego i orzeczenia zakazu prowadzenia pojazdów przez 1 rok.

Mogę pomóc również przy tych sprawach

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Wszystko wyjaśnione. Polecam.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo polecam. Pan Janusz w sposób konkretny nakierował mnie na istotne kwestie prowadzonej sprawy. Odpowiedzi były szybkie, wyczerpujące i trafiające w "punkt"!

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo profesjonalne podejście. Sprawa nie była łatwa, trochę z mojej winy przez zaniechania. Pan Mecenas nie skreślił mojej sprawy na wejściu. Wręcz przeciwnie doradził i pomógł zakończyć pozytywnie. Oczywiście polecam!

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pan Mecenas jest fachowcem. Wszyscy prawnicy mówili mi, że sprawa jest przegrana, a pan Mecenas podszedł do tematu zupełnie od innej strony i wygrał sprawę. Pełen profesjonalizm, godny zaufania. Polecam!

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Z racji tego, że prowadzę firmę, mieliśmy styczność z wieloma prawnikami. Pan mecenas jest najskuteczniejszy pod kątem domykania spraw i najlepszy jeśli chodzi o podejście do klienta. Polecam

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 66)