Prawnicy Szczecin

Inne miasto

 • Katarzyna Maria Korgól
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  621 odpowiedzi na pytania
  621

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 79
  Adwokat (Od 2018)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól

  Bogurodzicy 2/1, 70-400 Szczecin
  Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym, spadkowym oraz prawie pracy. ... zobacz więcej Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym, spadkowym oraz prawie pracy. Prowadzę sprawy karne i sprawy karne gospodarcze, reprezentując Klientów na każdym etapie postępowania. Dysponuje bogatym doświadczeniem procesowym w zakresie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących uprawnień rodzicielskich. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na mojej stronie - www.kancelariawszczecinie.pl. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego - 502768992 albo odwiedzin w siedzibie mojej Kancelarii przy ul. Bogurodzicy 2 lok. 1 (200 m od centrum handlowego Kaskada).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (9)
  • Spadki i testamenty (6)
  • Majątek i Podatki (5)
  Mapa prawnika Katarzyna Maria Korgól
 • Dariusz Głabowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  162 odpowiedzi na pytania
  162

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 29
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Głabowski

  Bogurodzicy 2 lok. 1, 70-400 Szczecin
  Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym ( sprawy rozwodowe, o alimenty... zobacz więcej Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym ( sprawy rozwodowe, o alimenty, dotyczące władzy rodzicielskiej ) , spadkowym oraz prawie pracy. Reprezentuję klientów na każdym etapie postępowania przed Sądem. Posiadam również bogate doświadczenie procesowe w sporach o roszczenia z umów o roboty budowlane jak i w sporach o zapłatę długów pieniężnych. Sporządzam jak i opiniuję wszelkiego rodzaju umowy pomiędzy osobami fizycznymi jak i przedsiębiorcami. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na mojej stronie - www.kancelariawszczecinie.pl. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego - 609828072 albo odwiedzin w siedzibie mojej Kancelarii przy ul. Bogurodzicy 2 lok. 1 (200 m od centrum handlowego Kaskada).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
  Mapa prawnika Dariusz Głabowski
 • Mateusz Uldynowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  606 odpowiedzi na pytania
  606

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 53
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

  Śląska 31/9, 70-434 Szczecin
  Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i ... zobacz więcej Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i jednostki tzw. trzeciego sektora (stowarzyszenia i fundacje). Na co dzień zajmuję się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ale jeżeli potrzebujesz pomocy w innym zakresie - skontaktuj się ze mną, a z pewnością nie zostawię Cię w potrzebie. Jeżeli szukasz adwokata, który będzie do Ciebie mówił „po prawniczemu”, stworzy od samego początku dystans i zapomniał już, co to uśmiech… w mojej kancelarii go nie znajdziesz. Swoich Klientów traktuję tak, jak sam chciałbym być traktowany - może to obecnie niepopularne, ale uważam, że jedynie takie podejście ma sens. Partnerstwo na każdym etapie współpracy, zaufanie, elastyczne podejście i terminowość - to wartości, którymi kieruję się w swojej pracy (i nie tylko) i jestem dumny z tego, że moi Klienci to doceniają. Chcę być blisko Klientów, więc nie ograniczam się jedynie do kontaktu face-to-face.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spółki (7)
  • Umowy (5)
  • Dzieci i rozwody (4)
  Mapa prawnika Mateusz Uldynowicz
 • Bernadetta Parusińska- Ulewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  20300 odpowiedzi na pytania
  20300

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 3244

  Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz

  Gen. Z. Sadowskiego 2D/3, 71-213 Szczecin
  Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasj... zobacz więcej Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: 663-182-634. Pomagam Klientom głównie w sprawach o rozwód i separację, opiekę nad dziećmi, alimenty, wszelkich sprawach o zapłatę, a także w sprawach z zakresu prawa spadkowego, prowadzę obsługę prawną przedsiębiorców. Świadczę usługi drogą elektroniczną, a także reprezentuję Klientów przed sądami na terenie całego kraju.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (5)
  • Spadki i testamenty (3)
  • Własność intelektualna (3)
  Mapa prawnika Bernadetta Parusińska- Ulewicz