Prawnicy Szczecin

Inne miasto

 • Paweł Woronowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania
  2
  Adwokat (Od 2017)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Woronowicz

  Wojska Polskiego 11 lok. 3, 70-470 Szczecin
  Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Woronowicza jest dynamicznie rozwijającą si… zobacz więcej Kancelaria Adwokacka Adwokata Pawła Woronowicza jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią z siedzibą w Szczecinie, oferującą kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym w każdej dziedzinie prawa. Kancelaria zapewnia możliwie najwyższy poziom świadczonych usług, przejrzystość co do zasad współpracy i terminowość w realizacji powierzonych zadań. Zespół kancelarii gwarantuje pełen profesjonalizm świadczonej pomocy prawnej a swoje obowiązki realizuje z najwyższą starannością, dzięki czemu proponujemy zawsze optymalne rozwiązania w sprawach, których się podejmujemy. Stale podnosimy nasze kwalifikacje merytoryczne, a także konsekwentnie pogłębiamy doświadczenie zawodowe, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Działamy z poszanowaniem dla tradycji polskiej adwokatury, przestrzegając zbioru zasad etyki adwokackiej i dobrych obyczajów. Kancelaria świadczy swoje usługi Klientom zamieszkującym na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
  Mapa prawnika Paweł Woronowicz
 • Katarzyna Maria Korgól
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  644 odpowiedzi na pytania
  644

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 94
  Adwokat (Od 2018)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól

  Więckowskiego 2A/2, 70-411 Szczecin
  Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym, spadkowym oraz prawie pracy. Pro… zobacz więcej Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym, spadkowym oraz prawie pracy. Prowadzę sprawy karne i sprawy karne gospodarcze, reprezentując Klientów na każdym etapie postępowania. Dysponuje bogatym doświadczeniem procesowym w zakresie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących uprawnień rodzicielskich. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na mojej stronie - www.kancelariawszczecinie.pl. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego - 502768992 albo odwiedzin w siedzibie mojej Kancelarii przy ul. Więckowskiego 2A/2 (300 m od centrum handlowego Kaskada).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (9)
  • Spadki i testamenty (6)
  • Majątek i Podatki (5)
  Mapa prawnika Katarzyna Maria Korgól
 • Dariusz Głabowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  184 odpowiedzi na pytania
  184

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 35
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Głabowski

  Więckowskiego 2A/2, 70-411 Szczecin
  Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym ( sprawy rozwodowe, o alimenty, d… zobacz więcej Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym ( sprawy rozwodowe, o alimenty, dotyczące władzy rodzicielskiej ) , spadkowym oraz prawie pracy. Reprezentuję klientów na każdym etapie postępowania przed Sądem. Posiadam również bogate doświadczenie procesowe w sporach o roszczenia z umów o roboty budowlane jak i w sporach o zapłatę długów pieniężnych. Sporządzam jak i opiniuję wszelkiego rodzaju umowy pomiędzy osobami fizycznymi jak i przedsiębiorcami. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na mojej stronie - www.kancelariawszczecinie.pl. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego - 609828072 albo odwiedzin w siedzibie mojej Kancelarii przy ul. Stanisława Więckowskiego 2A lok. 2 (200 m od centrum handlowego Kaskada).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
  Mapa prawnika Dariusz Głabowski
 • Mateusz Uldynowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  666 odpowiedzi na pytania
  666

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 61
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

  Śląska 31/9, 70-434 Szczecin
  Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i jed… zobacz więcej Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i jednostki tzw. trzeciego sektora (stowarzyszenia i fundacje). Na co dzień zajmuję się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ale jeżeli potrzebujesz pomocy w innym zakresie - skontaktuj się ze mną, a z pewnością nie zostawię Cię w potrzebie. Jeżeli szukasz adwokata, który będzie do Ciebie mówił „po prawniczemu”, stworzy od samego początku dystans i zapomniał już, co to uśmiech… w mojej kancelarii go nie znajdziesz. Swoich Klientów traktuję tak, jak sam chciałbym być traktowany - może to obecnie niepopularne, ale uważam, że jedynie takie podejście ma sens. Partnerstwo na każdym etapie współpracy, zaufanie, elastyczne podejście i terminowość - to wartości, którymi kieruję się w swojej pracy (i nie tylko) i jestem dumny z tego, że moi Klienci to doceniają. Chcę być blisko Klientów, więc nie ograniczam się jedynie do kontaktu face-to-face.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spółki (7)
  • Umowy (5)
  • Dzieci i rozwody (4)
  Mapa prawnika Mateusz Uldynowicz
 • Paweł Kowalski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  86 odpowiedzi na pytania
  86

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 6
  Radca prawny (Od 2014)

  PRORETA Kostrzewska Pieniężny Kowalski Adwokaci i Radcowie Prawni

  Łokietka 33/4, 70-254 Szczecin
  Prawo umów, prawo spółek, cywilne, pracy, administracyjne, autorskie, medyczne.… zobacz więcej Prawo umów, prawo spółek, cywilne, pracy, administracyjne, autorskie, medyczne. W wolnych chwilach kitesurfing, bachata, boks.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (5)
  • Działalność gospodarcza (4)
  • Nieruchomości (2)
  Mapa prawnika Paweł Kowalski
 • Maciej Nowakowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  71 odpowiedzi na pytania
  71

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 8
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Maciej Nowakowski

  Bolesława Krzywoustego 64/1, 70-251 Szczecin
  Wyspecjalizowałem się prawie medycznym i odszkodowaniach. Wiedzę i doświadczeni… zobacz więcej Wyspecjalizowałem się prawie medycznym i odszkodowaniach. Wiedzę i doświadczenie w błędach medycznych oraz naruszeniu praw pacjenta zdobywałem (i nadal zdobywam) obsługując placówki medyczne. W ramach mojej praktyki reprezentuję interesy zarówno pacjentów, jak i szpitali oraz lekarzy. Zachęcam do kontaktu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (4)
  • Sprawy bankowe (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
  Mapa prawnika Maciej Nowakowski
 • Ewa Sapieha-Śledź
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  149 odpowiedzi na pytania
  149

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 14
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Sapieha-Śledź

  Langiewicza 18, 70-263 Szczecin
  Jestem radcą prawnym i świadczę usługi w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Za… zobacz więcej Jestem radcą prawnym i świadczę usługi w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Zajmuję się doradztwem, sporządzaniem pism i umów, a także reprezentowaniem przed sądami i organami administracyjnymi i ścigania. W sposób szczególny zajmuję się prawem cywilnym, spadkowym i rodzinnym (akimenty, rozwody) oraz sprawami o odszkodowania i błędami medycznymi. Zapraszam osoby fizyczne, podmioty gospodarcze oraz osoby prawne, w szczególności stowarzyszenia i fundacje.
  Mapa prawnika Ewa Sapieha-Śledź
 • Bernadetta Parusińska- Ulewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  26084 odpowiedzi na pytania
  26084

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 3959

  Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz

  Gen. Z. Sadowskiego 2D/3, 71-213 Szczecin
  Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. … zobacz więcej Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: 663-182-634. Pomagam Klientom głównie w sprawach o rozwód i separację, opiekę nad dziećmi, alimenty, wszelkich sprawach o zapłatę, a także w sprawach z zakresu prawa spadkowego, prowadzę obsługę prawną przedsiębiorców. Świadczę usługi drogą elektroniczną, a także reprezentuję Klientów przed sądami na terenie całego kraju.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (5)
  • Spadki i testamenty (3)
  • Własność intelektualna (3)
  Mapa prawnika Bernadetta Parusińska- Ulewicz
 • Marta Dalkowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  33 odpowiedzi na pytania
  33

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dalkowska

  Szczecin
  W swojej wieloletniej praktyce zawodowej mam doświadczenie przede wszystkim w s… zobacz więcej W swojej wieloletniej praktyce zawodowej mam doświadczenie przede wszystkim w szeroko rozumianej pomocy prawnej świadczonej na rzecz przedsiębiorców. Przez to, że jestem prawnikiem wielu przedsiębiorców oraz sama prowadzę działalność gospodarczą to rozumiem potrzeby przedsiębiorców oraz ich punkt widzenia, a przede wszystkim to w jakich realiach polski przedsiębiorca zmuszony jest prowadzić swoją działalność. Z uwagi na bogate doświadczenie zawodowe w obsłudze przedsiębiorców umiem doradzić optymalne i skuteczne rozwiązania, obejmujące wiele aspektów prawnych. Zajmuje się także pomocą prawną na rzecz klientów indywidualnych. Rozumiem, że prawo potrafi być trudne i niezrozumiałe dlatego zawsze staram się wytłumaczyć zawiłości prawne przystępnym językiem i znaleźć takie rozwiązanie problemu aby było ono satysfakcjonujące dla klienta. W swojej pracy zawodowej dbam o to aby zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojego klienta, przyjmując że problem mojego klienta to dla mnie wyzwanie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (1)
  Mapa prawnika Marta Dalkowska