Radca prawny Kamil Zieliński, Szczecin
PREMIUM

Ocena

4,9
Dodaj opinię

Kamil ZielińskiRadca prawny
(Od 2003)

Kancelaria Prawna Kamil Zieliński
Odpowiada w ciągu 24 godzin Otwarty na nowych klientów Oferuje bezpłatną konsultację
ul. Narutowicza 11/14, 70-240 Szczecin
ul. Narutowicza 11/14, 70-240 Szczecin

Radca prawny Kami Zieliński i wspólnicy radcy prawni - specjaliści rozwiążą Twój problem szybko i profesjonalnie. Tworzymy zespół specjalistów z różnych dziedzin prawa. Wieloletnie doświadczenie naszych radców prawnych gwarantuje otrzymanie kompleksowej analizy prawnej w odpowiedzi na Państwa pytanie.

Organizacje: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie
Rekomendacje: Interagent sp. z o.o. w Szczecinie, Praktyka Stomatologiczna Focus Dental Grzegorz Szponar w Szczecinie, Ad Group Adam Rybarczyk, Agencja Reklamowa "Pędzel" Szczecin
Inne uwagi: Od 2001 roku specjalizuję się w obsłudze firm z kapitałem zagranicznym (głownie niemieckich lecz również irlandzkich, tureckich czy rosyjskich). W ramach mojej praktyki prawniczej miałem okazję wprowadzać do Polski firmy z branży metalowej, rolnej a także specjalistyczne firmy produkcyjne. Posiadam ugruntowane doświadczenie z zakresu prawa handlowego w szczególności dotyczące spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, w tym przekształceń dot. sp. z o.o. Jedną z moich specjalizacji są nieruchomości i budownictwo. Od 7 lat pracuję w „Konsbud” - wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się specjalistycznym budownictwem lądowym. Miałem również możliwość, przez kilka lat obsługiwać Boskalis Polska sp. z o.o. – oddział jednego z wiodących światowych przedsiębiorstw zajmujących się budownictwem na wodach morskich. Od 2012 r. pracuję również dla polskich spółek z grupy Gastroguss (Niemcy). Również, od co najmniej 10 lat, współpracuję z biurami nieruchomości, w tym z jednym z największych biur w Szczecinie. Wielokrotnie w czasie mojej pracy prowadziłem negocjacje prawne jak i biznesowe, zarówno w Polsce jak i w Niemczech. W swojej praktyce prawniczej opracowałem również setki umów dotyczących najmu, dzierżawy, leasingu czy innych mniej typowych kontraktów dotyczących nieruchomości (np. łączących najem, roboty budowlane i sprzedaż). Moje doświadczenie sądowe obejmuje m.in. kilkaset postępowań cywilnych, gospodarczych, a także administracyjnych (przed PINB i wydziałami budownictwa i architektury Starostw i Urzędu Miasta) z czego znaczną część stanowią sprawy związane z nieruchomościami (zasiedzenia, podziały, sprawy dot. najmu, sprawy budowlane). O kierunkach moich specjalizacji świadczą również strony internetowe które prowadzę w ramach mojej Kancelarii: www.kz-budowa.pl , www.kz-odszkodowania.pl , www.doradcyprawni.com oraz powiązany z nią fanpage na portalu Facebook.

Ocena prawnika

 (4,9 na 5 gwiazdek), 57 opinii

Jestem bardzo zadowolona z obsługi tego Pana prawnika odpowiedź udzielona szybko,zrozumiale i na temat Godny polecenia pozdrawiam

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
150,0 zł + 23% VAT
TAK
10%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Sprawy przeprowadzone

 • Majątek (3)
  • - Zadłużenie naszej kolejnej klientki wynosiło około 280.000 zł. W dniu 1.02.2016 r. uzyskaliśmy dla niej postanowienie sądu w Szczecinie o oddłużeniu.
  • - Małżeństwo przedsiębiorców wpadło w spiralę długów łącznie na kwotę ponad 1,5 miliona złotych. Pomimo prowadzenia przez nich działalności gospodarczej uzyskaliśmy pozytywne rostrzygnięcie sądu.
  • - 340.000 zł zadłużenia już nie burzy spokoju Klientki Kancelarii! Indywidualne i profesjonalne prowadzenie każdej sprawy, daje nam wyjątkową, bo 100% skuteczność w dotychczasowych sprawach o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.
 • Zdrowie (ubezpieczenia, wypadki) (1)
  • Ponad 80.000 złotych uzyskała nasza Kancelaria dla wdowy w procesie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Oddział Szczecin o należne odszkodowanie wraz z odsetkami za śmierć męża w wypadku przy pracy.
 • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
  • W wyroku zasądzającym odszkodowanie dla Klienta naszej Kancelarii (ponad 200.000 zł) sąd wskazał, iż ubezpieczyciel który, zgodnie z postanowieniami Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), chce odmówić wypłaty odszkodowania powinien to udowodnić - że klient przez swoej błędy przyczynił się do szkody (pożaru). Jeżeli tego nie udowodni – nie może odmówić wypłaty odszkodowania.
 • Zamówienia Publiczne (1)
  • Wygraliśmy zaległe wynagrodzenie Klienta (podwykonawcy) za roboty budowlane na rzecz gminy, z odsetkami ponad 60 tyś. złotych! Sąd uznał że upadłość generalneg wykonawcy nie może pozbawić wynagrodzenia podwykonawcy.
 • Praca (1)
  • 15.000 złotych odszkodowania od pracodawcy za niezgodne z prawem zwolnienienie dyscyplinarne naszej klientki z pracy w jednym z sieciowch sklepów z odzieżą!
 • Dzieci i rozwody (alimenty, prawo do opieki) (1)
  • Prowadzimy aktualnie kilkanaście spraw rozwodowych na terenie całego województwa, podczas których ustalane są również m.in. prawa do opieki nad dziećmi, alimenty oraz ustalanie kontaktów.
 • Nieruchomości (1)
  • Prowadzimy wiele spraw dot. nieruchomości, m.in. prowadzimy negocjacje sprzedaży nieruchomości, sporządzamy różne umowy dot. nieruchomości, t.j. kupna, wynajmu, dzierżawy, użytkowania, a także dokonujemy analizy dokumentów dostarczonych przez Klienta. W imieniu Kliena sporządzamy rozmaite wnioski do sądów oraz urzędów dot. nieruchomości
 • Działalność gospodarcza (Zakładanie, obsługa) (1)
  • Nasza Kancelaria zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców zapewniając im kompleksowe wsparcie i doradztwo z różnych dziedzin prawa. Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze zarówno indywidualnych przedsiębiorców, jak i spółek, spółdzielni czy też fundacji.
 • Pomoc dla Ukrainy/ info prawne (1)
  • Uciekłeś przed wojną z Ukrainy? Potrzebujesz natychmiastowej bezpłatnej pomocy prawnej w sprawie pobytu w Polsce? Zadzwoń: +48 503 415 963 lub +48 509 900 751 lub napisz kancelaria@doradcyprawni.com
 • Spadki i testamenty (1)
  • Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu wszelkich spraw dotyczących kwestii dziedziczenia oraz spadku. Nasza Kancelaria Kamila Zielińskiego w Szczecinie oferuje Państwu również reprezentacje w sprawach spadkowych. Wiemy, jak trudnym przeżyciem jest śmierć bliskiej osoby, a szereg formalności prawnych niestety nie jest przy tym pomocny.
 • Sprawy pracownicze (zatrudnienie, zus, wypadki, odszkodowania, przestępstwa, spory zbiorowe) (1)
  • Kancelaria Prawna Kamila Zielińskiego w Szczecinie świadczy wszelkie usługi dotyczące doradztwa, przygotowywania oraz opiniowania dokumentacji pracowniczej. Chętnie podejmiemy się również przygotowania odwołań od wszelkich decyzji i skarg do sądu. Zajmujemy się także reprezentacją na etapie sądowym. Zawsze skutecznie chronimy Państwa interesy, opierając się przy tym na wieloletniej praktyce i doskonałej znajomości prawa.

Mogę pomóc również przy tych sprawach

 • Inne
 • Sprawy bankowe
 • Przestępstwa i wykroczenia
 • Własność intelektualna
 • Inne
 • Przestępstwa i wykroczenia skarbowe
 • RODO
 • Spółki (akty założycielskie, umowy)
 • Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja)
 • Podatki (kontakty z urzędami)
 • Umowy (regulaminy, kontrakty)

Publikacje zobacz wszystkie

Obowiązek opłacania składek na rzecz ZUS, gdy przychód uzyskujemy z więcej niż jednego źródła

Wielu z nas pracuje na podstawie stosunku pracy, dodatkowo prowadząc działalność gospodarczą, bądź będąc wspólnikiem jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy wspólnikiem spółki osobowej (jawnej, ko…

Opinie

Liczba odpowiedzi: 1

Odpowiedz
otrzymalem wyczerpujace informacje,jestę zadowolony z rozmowy z prawnikiem polecam

Radca prawny Kamil Zieliński, Szczecin

Radca prawny Kamil Zieliński

Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że udzielona porada prawna była skuteczna. Zapraszam do skorzystania z usług Kancelarii Prawnej w Szczecinie. Pozdrawiam, Kancelaria Prawna Kamil Zieliński.

Liczba odpowiedzi: 1

Odpowiedz
Rzetelnie i konkretnie

Radca prawny Kamil Zieliński, Szczecin

Radca prawny Kamil Zieliński

Cieszę się, że jest Pan zadowolony z udzielonej porady prawnej. Dziękuję za miłe słowa i zapraszam do ponownego skorzystania z usług Kancelarii Prawnej. Pozdrawiam, radca prawny Kamil Zieliński.

Liczba odpowiedzi: 1

Odpowiedz
Dziękuję serdecznie za pomoc.

Radca prawny Kamil Zieliński, Szczecin

Radca prawny Kamil Zieliński

Dziękuję za opinię, jeśli w przyszłości będzie Pani miała jakikolwiek problem prawny - zapraszam do skorzystania z usług naszej Kancelarii Prawnej w Szczecinie. Działamy stacjonarnie i on-line. Pozdrawiam radca prawny Kamil Zieliński

Liczba odpowiedzi: 1

Odpowiedz
Rzeczowo i na temat.

Radca prawny Kamil Zieliński, Szczecin

Radca prawny Kamil Zieliński

Dziękuję za opinię. Chętnie ponownie udzielę pomocy prawnej. Pozdrawiam Kancelaria Prawna Kamil Zieliński.

Liczba odpowiedzi: 1

Odpowiedz
Jeste zadowolony z informacji udzielonych mi przez prawnika.

Radca prawny Kamil Zieliński, Szczecin

Radca prawny Kamil Zieliński

Dziękuję bardzo za opinię, cieszę się że pomogłem rozwiązać problem prawny. Pozdrawiam Kancelaria Prawna Kamil Zieliński

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 304)