Porada w sprawie zakłócania ciszy sąsiedzkiej.

Pytanie z dnia 25 września

Witam. Mieszkam w domu wielorodzinnym (jeden budynek, cztery osobne mieszkania) tzw czworak. Sąsiad od dłuższego czasu puszcza głośno muzykę i w dwóch pokojach nie można odpocząć ani nic innego, bo trzeba z nim słuchać tej muzyki. Na zwrócenie uwagi, twierdzi, że 6-22 może robić co chce. Ma rację?

Dzień dobry, nie - zakłócanie porządku publicznego to wykroczenie z art. 51 kw, nie dotyczy to tylko pory nocnej. Pozdrawiam, adwokat Alicja Kociemba.

Odpowiedź nr 1 z dnia 26 września 2022 19:12 Zmodyfikowano dnia: 26 września 2022 19:12 Obejrzało: 30 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.