Porada w sprawie kolizji drogowej.

Pytanie z dnia 22 lipca

Bus uderzył z ciągnik, ja żeby nie uderzycćw busa, a auto jadące za mną żeby nie uderzyło we mnie i próba uniknięcia uderzenia w bus zjeżdżałam w pole wpadłam w rów i odbiło mnie na drzewo zachaczając lekko bus, przed przyjazdem policji kierowca busa i ciągnika zaczęli rozmawiać po czym ciągnik odjechał przed przyjazdem policji, jak policja dotarła na miejsce nie badali jak to się stało nie patrzeli i nie zmiezyli jak było hamowanie nie wezwali pogotowia nie podeszli do pasażera nie zapytali czy potrzebna jest pomoc, tylko podszedli do kierowcy busa następnie do mnie i stwierdzili że cała wina leży po mojej stronie. Co ja teraz mam zrobić? Czy policja mogła tak zrobić?

Dzień dobry Panu, Jestem gotowa pomóc Panu w odpisywanym przypadku. Mam doświadczenie w reprezentacji Klientów w sprawach wypadków komunikacyjnych. Jeśli jest Pan zainteresowany, to proszę o podanie numeru telefonu, abym mogła zadzwonić. Pozdrawiam, adwokat Agnieszka Kwapień, tel.: +48 728 382 525, www.adwokat-katowice.com.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 22 lipca 2022 15:50 Zmodyfikowano dnia: 22 lipca 2022 15:50 Obejrzało: 37 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.