Radca prawny Wiktor Poniewierka, Kraków
PREMIUM

Ocena

4,8
Dodaj opinię

Wiktor PoniewierkaRadca prawny
(Od 2016)

Wiktor Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego
Odpowiada w ciągu 24 godzin Otwarty na nowych klientów Oferuje bezpłatną konsultację
ul. Koszykarska 27b/16, 30-717 Kraków

Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w pełnej i kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Odnosząc się do kompleksowej obsługi przedsiębiorców należy wskazać, iż Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie udziału w postępowaniach rejestrowych, wyborze właściwej formy prowadzenia działalności. W przypadku doradztwa w bieżącej działalności przedsiębiorców Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną w zakresie reprezentacji w sporach sądowych, sądowo – administracyjnych, jak i zastępowania Klientów w ramach postępowań prowadzonych przed organami administracji publicznej. Co szczególnie istotne bieżące doradztwo świadczone przez Kancelarię obejmuje również kontrolę oraz zabezpieczenie interesów reprezentowanych stron w ramach zawieranych umów handlowych.

Organizacje: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie

Ocena prawnika

 (4,8 na 5 gwiazdek), 17 opinii

Konkretna ,rzeczowa,bardzo mila osoba

Rozliczenia

Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
TAK
10%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9 - 17
9 - 17
9 - 17
9 - 17
9 - 17

Sprawy przeprowadzone

Mogę pomóc również przy tych sprawach

  • Sprawy bankowe
  • Sprawy ubezpieczeniowe
  • Własność intelektualna
  • Sprawy pracownicze (zatrudnienie, zus, wypadki, odszkodowania, przestępstwa, spory zbiorowe)

Publikacje zobacz wszystkie

Dobrodziejstwa wynikające z megaustawy poradnik dla dostawców sieci internetowych

Znowelizowane postanowienia ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych (dalej zwana również: megaustawą) mają kluczowe znaczenie dla każdego dostawcy usług internetowych nastawionego na roz…

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Pani Agnieszka osoba konkretna,dbająca o klienta od początku do końca. Zaangażowana i rzetelna..Pełen profesjonalizm. Miła i punktualna.Portrafiąca rozładować nerwową atmosferę. Realnie ocenia sytuację. Bardzo polecamy i dziękujemy.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Prawnika charakteryzuje profesjonalizm oraz rzetelność w udzielaniu pomocy prawnej.Ogromna wiedza a także zaangażowanie .Polecam ze względu na ich fachowość.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Ok roku temu korzystałem z usług kancelari jedynie co moge powiedzieć bardzo profesjonalnie poprowadzona sprawa od początku do konca nadal korzystam czasami z porad miła atmosfera polecam tą kancelarie.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Przekazałam wymagane dokumenty do Kancelarii i Pan Radca Prawny Wiktor Poniewierka poprowadził moje sprawy z wielką empatią , rzetelnie a co najważniejsze z szczęśliwym dla mnie wynikiem. Bardzo rzeczowy , stanowczy i kulturalny Prawnik .Polecam ,jest godny zaufania .

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 33)