Prawnicy Szczecin

Inne miasto

Spory z firmami

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Dariusz Głabowski
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 29
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Głabowski

  Bogurodzicy 2 lok. 1, 70-400 Szczecin
  Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym ( sprawy rozwodowe, o alimenty... zobacz więcej Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym ( sprawy rozwodowe, o alimenty, dotyczące władzy rodzicielskiej ) , spadkowym oraz prawie pracy. Reprezentuję klientów na każdym etapie postępowania przed Sądem. Posiadam również bogate doświadczenie procesowe w sporach o roszczenia z umów o roboty budowlane jak i w sporach o zapłatę długów pieniężnych. Sporządzam jak i opiniuję wszelkiego rodzaju umowy pomiędzy osobami fizycznymi jak i przedsiębiorcami. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na mojej stronie - www.kancelariawszczecinie.pl. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego - 609828072 albo odwiedzin w siedzibie mojej Kancelarii przy ul. Bogurodzicy 2 lok. 1 (200 m od centrum handlowego Kaskada).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Dariusz Głabowski
 • Katarzyna Maria Korgól
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 77
  Adwokat (Od 2018)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól

  Bogurodzicy 2/1, 70-400 Szczecin
  Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym, spadkowym oraz prawie pracy. ... zobacz więcej Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym, spadkowym oraz prawie pracy. Prowadzę sprawy karne i sprawy karne gospodarcze, reprezentując Klientów na każdym etapie postępowania. Dysponuje bogatym doświadczeniem procesowym w zakresie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących uprawnień rodzicielskich. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na mojej stronie - www.kancelariawszczecinie.pl. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego - 502768992 albo odwiedzin w siedzibie mojej Kancelarii przy ul. Bogurodzicy 2 lok. 1 (200 m od centrum handlowego Kaskada).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (9)
  • Spadki i testamenty (6)
  • Majątek i Podatki (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Katarzyna Maria Korgól
 • Mateusz Uldynowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  20 odpowiedzi na pytania w kategorii Spory z firmami
  20

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 52
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

  Śląska 31/9, 70-434 Szczecin
  Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i ... zobacz więcej Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i jednostki tzw. trzeciego sektora (stowarzyszenia i fundacje). Na co dzień zajmuję się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ale jeżeli potrzebujesz pomocy w innym zakresie - skontaktuj się ze mną, a z pewnością nie zostawię Cię w potrzebie. Jeżeli szukasz adwokata, który będzie do Ciebie mówił „po prawniczemu”, stworzy od samego początku dystans i zapomniał już, co to uśmiech… w mojej kancelarii go nie znajdziesz. Swoich Klientów traktuję tak, jak sam chciałbym być traktowany - może to obecnie niepopularne, ale uważam, że jedynie takie podejście ma sens. Partnerstwo na każdym etapie współpracy, zaufanie, elastyczne podejście i terminowość - to wartości, którymi kieruję się w swojej pracy (i nie tylko) i jestem dumny z tego, że moi Klienci to doceniają. Chcę być blisko Klientów, więc nie ograniczam się jedynie do kontaktu face-to-face.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (3)
  • Spółki (7)
  • Umowy (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Mateusz Uldynowicz