Prawnicy Szczecin

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Katarzyna Maria Korgól
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  18 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  18

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 94
  Adwokat (Od 2018)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól

  Więckowskiego 2A/2, 70-411 Szczecin
  Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym, spadkowym oraz prawie pracy. Pro… zobacz więcej Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym, spadkowym oraz prawie pracy. Prowadzę sprawy karne i sprawy karne gospodarcze, reprezentując Klientów na każdym etapie postępowania. Dysponuje bogatym doświadczeniem procesowym w zakresie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących uprawnień rodzicielskich. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na mojej stronie - www.kancelariawszczecinie.pl. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego - 502768992 albo odwiedzin w siedzibie mojej Kancelarii przy ul. Więckowskiego 2A/2 (300 m od centrum handlowego Kaskada).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (6)
  • Dzieci i rozwody (9)
  • Majątek i Podatki (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Katarzyna Maria Korgól
 • Dariusz Głabowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  14 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  14

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 35
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Głabowski

  Więckowskiego 2A/2, 70-411 Szczecin
  Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym ( sprawy rozwodowe, o alimenty, d… zobacz więcej Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym ( sprawy rozwodowe, o alimenty, dotyczące władzy rodzicielskiej ) , spadkowym oraz prawie pracy. Reprezentuję klientów na każdym etapie postępowania przed Sądem. Posiadam również bogate doświadczenie procesowe w sporach o roszczenia z umów o roboty budowlane jak i w sporach o zapłatę długów pieniężnych. Sporządzam jak i opiniuję wszelkiego rodzaju umowy pomiędzy osobami fizycznymi jak i przedsiębiorcami. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na mojej stronie - www.kancelariawszczecinie.pl. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego - 609828072 albo odwiedzin w siedzibie mojej Kancelarii przy ul. Stanisława Więckowskiego 2A lok. 2 (200 m od centrum handlowego Kaskada).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spory z firmami (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Dariusz Głabowski
 • Mateusz Uldynowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  35 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  35

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 61
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

  Śląska 31/9, 70-434 Szczecin
  Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i jed… zobacz więcej Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i jednostki tzw. trzeciego sektora (stowarzyszenia i fundacje). Na co dzień zajmuję się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ale jeżeli potrzebujesz pomocy w innym zakresie - skontaktuj się ze mną, a z pewnością nie zostawię Cię w potrzebie. Jeżeli szukasz adwokata, który będzie do Ciebie mówił „po prawniczemu”, stworzy od samego początku dystans i zapomniał już, co to uśmiech… w mojej kancelarii go nie znajdziesz. Swoich Klientów traktuję tak, jak sam chciałbym być traktowany - może to obecnie niepopularne, ale uważam, że jedynie takie podejście ma sens. Partnerstwo na każdym etapie współpracy, zaufanie, elastyczne podejście i terminowość - to wartości, którymi kieruję się w swojej pracy (i nie tylko) i jestem dumny z tego, że moi Klienci to doceniają. Chcę być blisko Klientów, więc nie ograniczam się jedynie do kontaktu face-to-face.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Spółki (7)
  • Umowy (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Mateusz Uldynowicz
 • Paweł Kowalski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 6
  Radca prawny (Od 2014)

  PRORETA Kostrzewska Pieniężny Kowalski Adwokaci i Radcowie Prawni

  Łokietka 33/4, 70-254 Szczecin
  Prawo umów, prawo spółek, cywilne, pracy, administracyjne, autorskie, medyczne.… zobacz więcej Prawo umów, prawo spółek, cywilne, pracy, administracyjne, autorskie, medyczne. W wolnych chwilach kitesurfing, bachata, boks.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Spory z firmami (5)
  • Działalność gospodarcza (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Paweł Kowalski
 • Ewa Sapieha-Śledź
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  17 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  17

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 14
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Sapieha-Śledź

  Langiewicza 18, 70-263 Szczecin
  Jestem radcą prawnym i świadczę usługi w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Za… zobacz więcej Jestem radcą prawnym i świadczę usługi w zakresie wszystkich dziedzin prawa. Zajmuję się doradztwem, sporządzaniem pism i umów, a także reprezentowaniem przed sądami i organami administracyjnymi i ścigania. W sposób szczególny zajmuję się prawem cywilnym, spadkowym i rodzinnym (akimenty, rozwody) oraz sprawami o odszkodowania i błędami medycznymi. Zapraszam osoby fizyczne, podmioty gospodarcze oraz osoby prawne, w szczególności stowarzyszenia i fundacje.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Ewa Sapieha-Śledź
 • Bernadetta Parusińska- Ulewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  3269 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  3269

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 3959

  Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz

  Gen. Z. Sadowskiego 2D/3, 71-213 Szczecin
  Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. … zobacz więcej Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: 663-182-634. Pomagam Klientom głównie w sprawach o rozwód i separację, opiekę nad dziećmi, alimenty, wszelkich sprawach o zapłatę, a także w sprawach z zakresu prawa spadkowego, prowadzę obsługę prawną przedsiębiorców. Świadczę usługi drogą elektroniczną, a także reprezentuję Klientów przed sądami na terenie całego kraju.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (3)
  • Dzieci i rozwody (5)
  • Własność intelektualna (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bernadetta Parusińska- Ulewicz
 • Marta Dalkowska
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dalkowska

  Szczecin
  W swojej wieloletniej praktyce zawodowej mam doświadczenie przede wszystkim w s… zobacz więcej W swojej wieloletniej praktyce zawodowej mam doświadczenie przede wszystkim w szeroko rozumianej pomocy prawnej świadczonej na rzecz przedsiębiorców. Przez to, że jestem prawnikiem wielu przedsiębiorców oraz sama prowadzę działalność gospodarczą to rozumiem potrzeby przedsiębiorców oraz ich punkt widzenia, a przede wszystkim to w jakich realiach polski przedsiębiorca zmuszony jest prowadzić swoją działalność. Z uwagi na bogate doświadczenie zawodowe w obsłudze przedsiębiorców umiem doradzić optymalne i skuteczne rozwiązania, obejmujące wiele aspektów prawnych. Zajmuje się także pomocą prawną na rzecz klientów indywidualnych. Rozumiem, że prawo potrafi być trudne i niezrozumiałe dlatego zawsze staram się wytłumaczyć zawiłości prawne przystępnym językiem i znaleźć takie rozwiązanie problemu aby było ono satysfakcjonujące dla klienta. W swojej pracy zawodowej dbam o to aby zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojego klienta, przyjmując że problem mojego klienta to dla mnie wyzwanie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marta Dalkowska