Prawnicy Poznań

Inne miasto

Sprawy bankowe

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Monika Goińska-Roszyk
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 13

  Kancelaria Radcy Prawnego Monika Goińska-Roszyk

  Młyńska 13/8, 61-730 Poznań
  Jestem radcą prawnym oraz mediatorem. Zapewniam Państwu bezpieczeństwo prawne. … zobacz więcej Jestem radcą prawnym oraz mediatorem. Zapewniam Państwu bezpieczeństwo prawne. Doradzam najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie. Wspieram i przeprowadzam przez cały proces przedsądowy i sądowy. Czuwam nad Państwa sprawą. Specjalizuję się w sprawach: * rodzinne - rozwody, alimenty, opieka nad dzieckiem, rozdzielność majątkowa, podział majątku, * pracowniczych - odszkodowania za zwolnienia z pracy, odprawy, przywrócenie do pracy * spadkowych - dziedziczenie, testamenty, zachowki, * karnych, karnych skarbowych, * cywilne: najem, dochodzenie płatności, odszkodowania za szkody samochodowe.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Majątek (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Monika Goińska-Roszyk
 • Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 25

  Kancelaria Prawna Jarzyński i Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założonej … zobacz więcej Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założonej w 1989 roku Kancelarii Prawnej Jarzyński & Novak, która była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną, łączącą pokolenia, a tym samym prawniczą tradycję i doświadczenie z niekonwencjonalnym oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem Klientów, którzy korzystają z naszej pomocy nieprzerwanie od wielu lat. Od 30 lat Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów lokalnych, jak i o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym, przedsiębiorców, spółek cywilnych, osób prawnych, spółek prawa handlowego, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, klientów indywidualnych. Wiodącymi specjalizacjami Kancelarii jest Prawo Budowlane i Nieruchomości, Prawo Własności Intelektualnej, Bieżąca Obsługa Przedsiębiorstw, Prawo i Postępowanie Cywilne, Prawo i Postępowanie Administracyjne.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Nieruchomości (18)
  • Majątek (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
 • Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2

  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy

  Dominikańska 3, 61-762 Poznań
  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z największ… zobacz więcej Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z największych i najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu. Założycielami spółki są adwokat i doradca podatkowy Tomasz Grzybkowski i adwokat Tomasz Guzek. Kancelaria wyspecjalizowała się w prowadzeniu skomplikowanych spraw z zakresu prawa cywilnego - ze szczególnym uwzględnieniem obsługi biznesu. Obecnie zespół Kancelarii liczy 30 osób: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, prawników i pracowników administracyjnych. Średnio prowadzą oni ok. 1500 spraw rocznie w 16 różnych specjalizacjach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy bankowe (1)
  • Podatki (15)
  • Spółki (11)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
 • Natalia Hebel
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Sprawy bankowe
  2

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 16
  Adwokat (Od 2015)

  Kancelaria Adwokacka Natalia Hebel

  Nowowiejskiego 20/5, Poznań
  W ramach prowadzonej praktyki adwokackiej w szczególności zajmuję się reprezent… zobacz więcej W ramach prowadzonej praktyki adwokackiej w szczególności zajmuję się reprezentacją kredytobiorców w sporach z bankami na tle tzw. kredytów frankowych, szeroko pojętym prawem cywilnym oraz rodzinnym. Swoje sprawy powierzają mi Klienci indywidualni jak i biznesowi (w tym stała bądź doraźna obsługa podmiotów gospodarczych). Mając świadomość, że każdy przypadek jest inny do każdego problemu prawnego podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem analizuję sprawę a następnie w zrozumiały sposób przedstawiam najkorzystniejsze rozwiązanie. Spotkania odbywają się w Kancelarii lub online oraz w siedzibie spółki Klienta. Terminy spotkań dostosowuje indywidualnie do każdego z Państwa od poniedziałku do piątku bądź w razie potrzeby także w weekendy. W sytuacjach nagłych nie pozostawiam swoich Klientów samych sobie będąc z nimi w stałym kontakcie telefonicznym bądź e-mailowym. Wysoką jakość świadczonych przeze mnie usług prawnych potwierdza wciąż rosnące grono zadowolonych Klientów.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy bankowe (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Natalia Hebel
 • Marek Rackiewicz
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 21
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Rackiewicz

  Dąbrowskiego 104/3, 60-576 Poznań
  Zajmuję się głównie najmem mieszkań - pomagam właścicielom zabezpieczyć się pra… zobacz więcej Zajmuję się głównie najmem mieszkań - pomagam właścicielom zabezpieczyć się prawnie przed nieuczciwym najemcami, doradzam jaką umowę najmu zawrzeć (najem zwykły/najem okazjonalny/najem instytucjonalny), jak skutecznie rozwiązać umowę najmu, a także jak dochodzić swoich praw (od pozwu po zapłatę po eksmisję). Zajmuję się także odszkodowaniami od gminy za niedostarczenie lokali socjalnych na mocy wyroków eksmisyjnych. Ponadto posiadam wiedzę z zakresu dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień (w tym z OC sprawcy). Reprezentuję osoby, których dobra osobiste zostały naruszone w Internecie. Preferuję ugodowe załatwianie spraw i negocjacje, wychodząc z założenia, że spór sądowy jest konieczny tylko w niektórych sprawach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy bankowe (2)
  • Nieruchomości (12)
  • Dzieci i rozwody (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Rackiewicz
 • Michał Mikołajczak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Sprawy bankowe
  1
  Radca prawny (Od 2009)

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Mikołajczak

  Jutrzenka 8/31, 60-373 Poznań
  Jedną z głównych specjalizacji Kancelarii są sprawy bankowe. Ponad 12 – letnie … zobacz więcej Jedną z głównych specjalizacji Kancelarii są sprawy bankowe. Ponad 12 – letnie doświadczenie w obsłudze prawnej banków, w tym w charakterze prawnika wewnętrznego, pozwala mi uznać się za specjalistę w tej dziedzinie. Na lata mojej praktyki złożyły się setki przeczytanych instrukcji i regulaminów bankowych, uczestnictwo w wielu sporach prawnych pomiędzy bankami a ich klientami, prowadzenie spraw sądowych oraz egzekucyjnych z udziałem banków. Doradzałem w sprawach charakteryzujących się dużym stopniem złożoności oraz trudności, w tym m.in. dotyczących wielomilionowych kredytów, skomplikowanych postępowań egzekucyjnych czy tzw. fraudów. Obecnie chciałbym wykorzystać posiadane doświadczenie przy udzielaniu pomocy prawnej klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom, którzy bronią swoich racji w sporach z instytucjami finansowymi.Szczegółowe kwestie związane z problematyką bankową przedstawiam w autorskim blogu publikowanym na stronie internetowej (www.mm-kancelaria.com).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy bankowe (5)
  • Nieruchomości (4)
  • Majątek (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Mikołajczak