Prawnicy Poznań

Inne miasto

Majątek i Podatki

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Michał Muchowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  56 odpowiedzi na pytania w kategorii Majątek i Podatki
  56

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 33
  Radca prawny (Od 2015)

  Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

  3 Maja 47/9, 61-728 Poznań
  Jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym – wspólnikiem w Książkiewicz Muchow... zobacz więcej Jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym – wspólnikiem w Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych sp. p. zs. w Poznaniu, którą prowadzę wespół z radcą prawnym Agnieszką Książkiewicz. Działamy na terenie całego kraju prowadząc sprawy w imieniu Klientów z szeroko rozumianego prawa cywilnego (rodzinne, spadkowe, konsumenckie, pracy, umów, zapłata odszkodowań), gospodarczego oraz karnego. Doświadczenie wypracowane podczas pracy w sądach oraz kancelariach prawnych poparte zdobytą wiedzą merytoryczną pozwalają na podjęcie skutecznych działań oraz umiejętne wykorzystanie argumentacji w sprawie. Analiza faktów i przepisów prawa w konkretnej sprawie pod względem oczekiwań Klientów pozwala na przedstawienie optymalnego rozwiązania problemu, ocenę ryzyka i szansy powodzenia w sprawie. Świadczymy również pomoc prawną on-line. Staramy dostosować się terminy spotkań do potrzeb Klientów. Spotkania odbywają się w Kancelarii lub miejscu ustalonym z Klientem. Zapraszamy do współpracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (3)
  • Dzieci i rozwody (8)
  • Nieruchomości (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Muchowicz
 • MAGDALENA WOSTAL
  PREMIUM
  Adwokat (Od 2001)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Wostal

  Mielżyńskiego 18/7, 61-725 Poznań
  Adwokat Magdalena Wostal -założycielka,właściciel Kancelarii 1992-1997 studi... zobacz więcej Adwokat Magdalena Wostal -założycielka,właściciel Kancelarii 1992-1997 studia prawnicze na Wydz.Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.Laureatka II nagrody Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz Women’s Business Center Club of Poznań za pracę magisterską nt:” Prawo Konkurencji na przykładzie prawa polskiego i włoskiego” pod kierownictwem Prof. dr hab. Teresy Rabskiej. 1995-1996 stypendystka programu „TEMPUS”(Catanzaro, Włochy), Alpbach -Austria Szkoła Letnia „Integracja Europejska” prowadzonej m.in. przez prof. K. Skubiszewskiego i prof. Bartoszewskiego.1997–2001 aplikacja adwokacka przy ORA w Poznaniu pod patronatem adw.M.Spelak.Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, mediator. Podyplomowe Studium „Wiedzy nt. Integracji Europejskiej” na Wydziale Nauk Społecznych UAM w Poznaniu oraz studia podyplomowe "Stosunków dyplomatycznych i służby cywilnej" UAM w Poznaniu.Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym i gospodarczym, biegła znajomość ang, wł, hiszp.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (1)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Zdrowie (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika MAGDALENA WOSTAL
 • Paulina Skonieczna-Masternak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  94 odpowiedzi na pytania w kategorii Majątek i Podatki
  94

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 133

  KANCELARIA ADWOKACKA PAULINA SKONIECZNA-MASTERNAK

  Al. Marcinkowskiego 2a/3, 61-745 Poznań
  Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania.Zdałam egzamin adwokacki z ... zobacz więcej Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania.Zdałam egzamin adwokacki z wyróżnieniem. Na co dzień zajmuję się przede wszystkim sprawami dotyczącymi prawa rodzinnego, szerzej rozumianego prawa cywilnego oraz prawa karnego. Na swoim koncie mam udział w ponad 900 rozprawach sądowych oraz tysiące napisanych pism procesowych. Świadczę usługi na terenie województwa wielkopolskiego oraz poza jego granicami. Dostosowuję terminy spotkań do potrzeb Klientów - możliwe są terminy wczesnym rankiem/późnym popołudniem oraz w weekendy. Spotkania odbywają się w Kancelarii bądź miejscu ustalonym z Klientem. Obsługuję klientów indywidualnych (sprawy prywatne) oraz biznesowych (bieżąca obsługa prawna firm). Świadczę także pomoc prawną on-line. Moim klientom zawsze przestawiam plusy i minusy omawianych działań, ocenę ryzyka i szansy wygrania sprawy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (8)
  • Spadki i testamenty (3)
  • Przestępstwa i wykroczenia (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Paulina Skonieczna-Masternak
 • Jakub Elegańczyk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  41 odpowiedzi na pytania w kategorii Majątek i Podatki
  41

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 40

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Elegańczyk

  Feliksa Nowowiejskiego 53/2, 61-734 Poznań
  Moją zasadą jest szczegółowe zebranie informacji od Klienta, a następnie opr... zobacz więcej Moją zasadą jest szczegółowe zebranie informacji od Klienta, a następnie opracowanie strategii na sprawę. To stanowi podstawę moich działań. Z sukcesami doradzam moim Klientom oraz reprezentuję ich przed kontrahentami, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi i organami administracji w sprawach dotyczących prawa cywilnego, nieruchomości, inwestycji budowlanych, transportu. Jestem człowiekiem, który zajmuje się rozwiązywaniem problemów. Dzięki temu praca adwokata daje mi dużo satysfakcji.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (22)
  • Działalność gospodarcza (4)
  • Spory z firmami (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jakub Elegańczyk
 • Piotr Szymański
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  7 odpowiedzi na pytania w kategorii Majątek i Podatki
  7

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 12
  Radca prawny (Od 2010)

  "Szymański & Tyrzyk Kancelaria Radców Prawnych Sp.p."

  Wierzbięcice 6/8, 61-568 Poznań
  Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im.... zobacz więcej Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2006 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Pomoc prawną świadczy w szczególności w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa rodzinnego. Prowadzi sprawy sądowe.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (2)
  • Sprawy bankowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Piotr Szymański
 • Maciej Puk
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  9 odpowiedzi na pytania w kategorii Majątek i Podatki
  9

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Radca prawny (Od 1993)

  Puk Maciej Kancelaria Radcy Prawnego

  Nowowiejskiego 43 /5, 61-733 Poznań
  Radca Prawny Maciej Puk posiada 20 letnie doświadczenie zdobywane w sektorz... zobacz więcej Radca Prawny Maciej Puk posiada 20 letnie doświadczenie zdobywane w sektorze bankowym. Pracując dla banków i firm leasingowych uzyskał wiedzę i doświadczenie w temacie procedur bankowych, windykacyjnych i egzekucyjnych, które skutecznie wykorzystuje w działaniach antywindykacyjnych na rzecz osób zagrożonych finansowo. Z powodzeniem pomaga osobom prywatnym i firmom , których przyszłość jest zagrożona przez windykatora lub komornika. Szybko i sprawnie reaguje na nakazy zapłaty "aktualne" w tym e-nakazy wydawane przez e-sąd w Lublinie, które obecnie zostały doręczone klientom lub są awizowane i będą w najbliższym czasie odebrane, do których stosuje się 14-dniowy termin na złożenie sprzeciwu. Ma opracowane skuteczne sposoby reagowania na nakazy zapłaty, o których klient dowiaduje się dopiero od komornika. Są to najczęściej nakazy firm windykacyjnych, pożyczkowych lub funduszy sekurytyzacyjnych. W tych sprawach skutecznie reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (8)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Maciej Puk
 • Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
  PREMIUM

  Kancelaria Prawna Jarzyński i Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założon... zobacz więcej Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założonej w 1989 roku Kancelarii Prawnej Jarzyński & Novak, która była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną, łączącą pokolenia, a tym samym prawniczą tradycję i doświadczenie z niekonwencjonalnym oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem Klientów, którzy korzystają z naszej pomocy nieprzerwanie od wielu lat. Od 30 lat Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów lokalnych, jak i o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym, przedsiębiorców, spółek cywilnych, osób prawnych, spółek prawa handlowego, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, klientów indywidualnych. Wiodącymi specjalizacjami Kancelarii jest Prawo Budowlane i Nieruchomości, Prawo Własności Intelektualnej, Bieżąca Obsługa Przedsiębiorstw, Prawo i Postępowanie Cywilne, Prawo i Postępowanie Administracyjne.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (1)
  • Nieruchomości (18)
  • Działalność gospodarcza (9)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
 • Jan Jarzyński
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Majątek i Podatki
  2

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendys... zobacz więcej Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendystą Otto-Friedrich-Universität Bamberg w Niemczech w ramach programu Erasmus. Od 2003 roku współpracuję z Kancelarią Prawną Jarzyński & Wspólnicy (dawniej: Kancelaria Prawna dr Marek Jarzyński & Kornel Novak). Do każdej powierzonej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizuję się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem procedury cywilnej oraz spadkobrania i sukcesji, prawie gospodarczym, a także w prawie zagospodarowania przestrzennego. Wspieram Klientów i firmy zagraniczne obsługując je też w języku angielskim i niemieckim. Prywatnie jestem wielbicielem muzyki, amatorem gry na perkusji, zapalonym biegaczem i pasjonatem sportów zimowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (2)
  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jan Jarzyński
 • Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2

  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy

  Dominikańska 3, 61-762 Poznań
  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z najwię... zobacz więcej Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z największych i najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu. Założycielami spółki są adwokat i doradca podatkowy Tomasz Grzybkowski i adwokat Tomasz Guzek. Kancelaria wyspecjalizowała się w prowadzeniu skomplikowanych spraw z zakresu prawa cywilnego - ze szczególnym uwzględnieniem obsługi biznesu. Obecnie zespół Kancelarii liczy 30 osób: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, prawników i pracowników administracyjnych. Średnio prowadzą oni ok. 1500 spraw rocznie w 16 różnych specjalizacjach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (3)
  • Podatki (15)
  • Spółki (11)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
 • Marek Rackiewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  26 odpowiedzi na pytania w kategorii Majątek i Podatki
  26

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 19
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Rackiewicz

  Dąbrowskiego 104/3, 60-576 Poznań
  Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadko... zobacz więcej Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadkowym, rodzinnym, rzeczowym i zobowiązaniach. Posiada wiedzę z zakresu praw lokatorów (w tym umów najmu lokali), dochodzenia odszkodowań od gminy za niedostarczenie lokalu socjalnego, dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień (w tym z OC sprawcy). Zajmuje się także reprezentowaniem osób, których dobra osobiste zostały naruszone w internecie. Preferuje ugodowe załatwianie spraw i negocjacje, wychodząc z założenia, że spór sądowy jest konieczny tylko w niektórych sprawach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (3)
  • Nieruchomości (8)
  • Inne (7)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Rackiewicz
 • Kamil Wasilewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  207 odpowiedzi na pytania w kategorii Majątek i Podatki
  207

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 110
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  Grunwaldzka 517 C/29, 62-064 Poznań
  Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu star... zobacz więcej Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu startup we wczesnych fazach rozwoju wspieram wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Pomagam skutecznie rodzinom, oraz pracodawcom i pracownikom. Świadczę usługi prawne na rzecz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brałem udział w wielu negocjacjach, obsługiwałem procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Z powodzeniem uczestniczyłem również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji swojego problemu, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych rozwiązań.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (6)
  • Spadki i testamenty (4)
  • Nieruchomości (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamil Wasilewski
 • Rafał Szymkowiak
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 1994)

  Kancelaria Prawna PragmatIQ

  Grunwaldzka 107, 60-313 Poznań
  Od lat doradzamy firmom w ważnych procesach przemian. Jesteśmy prawnikami od... zobacz więcej Od lat doradzamy firmom w ważnych procesach przemian. Jesteśmy prawnikami od podatków i spółek. Koncentracja na wąskiej specjalizacji pozwala nam doradzać naszym Klientom skuteczne i realne do wdrożenia rozwiązania. PragmatIQ tworzą prawnicy specjalizujący się w doradztwie podatkowym oraz szeroko rozumianych procesach restrukturyzacyjnych spółek prawa handlowego: transakcjach sprzedaży udziałów, akcji lub przedsiębiorstw i związanych z nimi procesami audytu prawnego i podatkowego (due diligence), przekształceniach, połączeniach, podziałach, a także tworzeniu struktur holdingowych. Naszym priorytetem są sprawy kluczowe dla przedsiębiorstwa - sprawy wagi firmowej. Stworzyliśmy w naszej kancelarii ponad 450 spółek. Obsłużyliśmy prawnie i podatkowo ponad 1400 spraw spółek i wspólników, wśród nich było ponad 250 poważnych transakcji oraz ponad 270 przekształceń, połączeń i podziałów. Wiele z tych spraw jest powodem do naszej dumy i zadowolenia naszych klientów.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Działalność gospodarcza (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Rafał Szymkowiak
 • Artur Zych
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  41 odpowiedzi na pytania w kategorii Majątek i Podatki
  41

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 18
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Prawna Stawicka Zych s.c.

  Kościuszki 107/8, 61 - 717 Poznań
  Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mic... zobacz więcej Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych ­w Poznaniu. Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w sektorze organizacji pozarządowych, w sektorze publicznym, a także w renomowanych kancelariach prawnych. Od pięciu lat prowadzę samodzielną praktykę. Specjalizuję się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa medycznego oraz odszkodowań i zadośćuczynień. Nadto, zajmuje się sprawami dot. umów oraz prawa ze styku sfery publicznej i prywatnej (publiczno-prawna reglamentacja działalności gospodarczej), gdzie z powodzeniem wykorzystuję bogate doświadczenie wyniesione z sal sądowych oraz od stołów negocjacyjnych. Angażuję się także w działalność społeczną – od kwietnia 2015 roku pełnię funkcję Prezesa Zarządu w Stowarzyszeniu Towarzystwo Edukacyjne im. Rudolfa Steinera, prowadzącego przedszkole „Kolorowe Listki” w Poznaniu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (1)
  • Praca (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Artur Zych
 • Damian Stawski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  320 odpowiedzi na pytania w kategorii Majątek i Podatki
  320

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 115
  Radca prawny (Od 2015)

  ALTA PENTUT Kancelaria Radcy Prawnego Damian Stawski

  Południowa 14, Mrowino, 62-090 Poznań
  Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasł... zobacz więcej Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasłem przewodnim mojej kancelarii jest maksyma ”ALTA PENTUT”, czyli dążyć wzwyż i tak staram się pomagać każdemu klientowi. Doradzam zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Wieloletnie doświadczenie uzyskane na sali sądowej pozwala mi sprawnie i skutecznie rozwiązywać problemy moich klientów. W mojej pracy skupiam się na przedstawieniu klientowi różnych możliwości rozwiązania problemu tak, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Pomogę w sprawach związanych z rozpoczęciem działalności, rozwiążę kwestie transportowe i drogowe, obsługuję kierowców i firmy transportowe, zajmę się windykacją należności od kontrahentów. Osoby fizyczne wspieram w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących władzy rodzicielskiej, trudnych podziałach majątku, skomplikowanych kwestiach spadkowych. Prywatnie jestem pasjonatem sportu w każdej postaci.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (2)
  • Spółki (6)
  • Dzieci i rozwody (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Damian Stawski
 • Krystyna Babiak
  PREMIUM
  Radca prawny

  Babiak Krystyna - Kancelaria radcy prawnego

  Czartoria 1/2, 61-102 Poznań

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (3)
  • Spory z firmami (3)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krystyna Babiak
 • Robert Głowacki
  PREMIUM
  Doradca Restrukturyzacyjny (Od 2019)

  Robert Głowacki i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp. k.

  Warszawa
  Adwokat, doradca restrukturyzacyjny, współzałożyciel Kancelarii Robert Głowa... zobacz więcej Adwokat, doradca restrukturyzacyjny, współzałożyciel Kancelarii Robert Głowacki i Wspólnicy sp. k. Zajmuje się prawem spółek handlowych, prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym, prawem cywilnym, prawem gospodarczym oraz prawem karnym. W pracy zawsze kieruję się dobrem swoich klientów. Od początku pracy zawodowej związany jestem z prawem gospodarczym oraz obrotem gospodarczym. Posiadam szerokie doświadczenie w sprawach upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych. Bieżąco obsługuje prawnie postępowania upadłościowe oraz restrukturyzacyjne świadcząc pomoc prawną na rzecz syndyków czy zarządców. Reprezentuje także wierzycieli oraz dłużników w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Pomagam również w złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Posiadam licencję doradcy restrukturyzacyjnego co umożliwia pełnienie funkcji syndyka, zarządcy, nadzorcy sądowego.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (2)
  • Restrukturyzacja firm (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Robert Głowacki