Adwokat Bartosz Krycki, Wrocław
PREMIUM

Ocena

5,0
Dodaj opinię

Bartosz KryckiAdwokat
(Od 2019)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki
Otwarty na nowych klientów Oferuje bezpłatną konsultację
ul. Legnicka 52, lok 503, 54-204 Wrocław

Zapewniam profesjonalną pomoc prawną w sprawach cywilnych oraz karnych. W zakresie spraw cywilnych specjalizuję się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych (wypadki komunikacyjne, błędy lekarskie, wypadki w pracy), oraz w sprawach praw autorskich (umowy licencyjne, umowy o przeniesienie praw autorskich). W zakresie spraw karnych specjalizuję się w sprawach o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz w sprawach o wypadki i kolizje drogowe. Dzięki wypracowanym metodom działania oraz zdobytemu doświadczeniu staram się zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość obsługi. W relacji z Klientem zapewniam systematyczne informowanie o stanie sprawy, dyskrecję i pełne zaangażowanie. Sposób działania zawsze ustalam wspólnie z Klientem po dokładnej analizie stanu faktycznego i prawnego danej sprawy. Prowadzę sprawy klientów z całej Polski. Siedziba kancelarii w żaden sposób nie ogranicza zasięgu mojego działania i możliwości udzielania Państwu pomocy prawnej. Obe

Organizacje: Okręgowa Rada Adwokacka
Inne uwagi: Zapewniam profesjonalną pomoc prawną zarówno w sprawach karnych jak i cywilnych. W zakresie spraw karnych specjalizuję się w szeroko pojętych sprawach komunikacyjnych (o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz w sprawach o wypadki i kolizje drogowe). W zakresie spraw cywilnych specjalizuję się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych (wypadki komunikacyjne, błędy lekarskie, wypadki w pracy), oraz w sprawach praw autorskich (umowy licencyjne, umowy o przeniesienie praw autorskich). Dzięki wypracowanym metodom działania oraz zdobytemu doświadczeniu (ponad 6 lat) staram się zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość obsługi. W relacji z Klientem zapewniam systematyczne informowanie o stanie sprawy, dyskrecję i pełne zaangażowanie. Sposób działania zawsze ustalam wspólnie z Klientem po dokładnej analizie stanu faktycznego i prawnego danej sprawy. Prowadzę sprawy klientów z całej Polski. Siedziba kancelarii w żaden sposób nie ogranicza zasięgu mojego działania i możliwości udzielania Państwu pomocy prawnej. Obecnie większość spraw można załatwić zdalnie, a bieżącą pomoc prawną (oczywiście w graniach prawa i technicznych możliwości) można świadczyć przez internet.

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 73 opinie

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
150,0 zł + 23% VAT
TAK
15%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
7 - 21
7 - 21
7 - 21
7 - 21
7 - 21
10 - 18
10 - 18

Sprawy przeprowadzone

 • Inne (2)
  • Przygotowujemy i opiniujemy umowy z zakresu prawa autorskiego np. umowy o przeniesienie praw autorskich, licencyjne, sublicencyjne, wydawnicze, o korzystanie z fotografii. Reprezentujemy Klientów w sprawach związanych z prawami autorskimi np: sprawy o zaniechanie działania zagrażającego prawom osobistym; o zadośćuczynienie za naruszenie autorskiego prawa osobistego.
  • Sporządzamy pisma, wnioski, odwołania, skargi do organów administracji publicznej i samorządowej lub sądów administracyjnych. Reprezentujemy Klientów w sprawach przed organami administracji publicznej, wojewódzkimi sądami administracyjnymi raz przed Naczelnym Sądem Administracyjnym.
 • Umowy (regulaminy, kontrakty) (1)
  • Analiza i sporządzanie umów (m.in. umowy najmu, zlecenie, dzieło, o roboty budowlane, licencyjne)
 • RODO (1)
  • Wdrożenie RODO do małych i średnich firm.
 • Spadki i testamenty (1)
  • Doradztwo w zakresie przyjęcia i odrzucenia spadku. Przygotowanie wniosków o stwierdzenie nabycia spadku. Reprezentacja wnioskodawców i uczestników w postępowaniu sądowym. Przeprowadzanie działu spadku.
 • Działalność gospodarcza (Zakładanie, obsługa) (1)
  • Kancelaria zapewnia stałą obsługę przedsiębiorców oraz udziela kompleksowych porad prawnych związanych z bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej. W ramach obsługi zapewniamy reprezentację w sprawach sądowych, egzekucyjnych, przed organami ścigania, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.
 • Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja) (1)
  • Świadczymy szeroki zakres usług związanych z windykacją należności na etapie przedsądowym, sądowym, a także w postępowaniu egzekucyjnym. Pomożemy m. in. w sprawach: niezapłaconych faktur, zaległości czynszowych, niedotrzymanych umów, kar umownych oraz innych należności. Oferta obejmuje również pomoc prawną w postępowaniu upadłościowym i naprawczym.postępowaniu upadłościowym i naprawczym.
 • Zdrowie (ubezpieczenia, wypadki) (1)
  • Prowadzę sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie od szpitali za błędy lekarskie.
 • Przestępstwa i wykroczenia (1)
  • Pomoc prawna pokrzywdzonym, podejrzanym, oskarżonym, oskarżycielom prywatnym, oskarżycielom posiłkowym, powodom cywilnym. Oferujemy reprezentację i zastępstwo na każdym etapie, każdego postępowania karnego. Wypadki komunikacyjne, sprawy o zniesławienie, pobicie, posiadanie narkotyków.
 • Nieruchomości (1)
  • Reprezentacja w sprawie przeciwko pośrednikom nieruchomości. Wykrycie stosowania klauzul niedozwolonych i niesłusznie naliczanych opłat.
 • Sprawy bankowe (1)
  • Reprezentacja w sprawach kredytów "frankowych" przeciwko bankom. Sprawy kredytu indeksowanego oraz kredytu denominowanego.
 • Spółki (akty założycielskie, umowy) (1)
  • Sporządzanie umów gospodarczych, umów spółek (m. in. spółka jawna, partnerska, komandytowa, spółka z o.o.)
 • Sprawy pracownicze (zatrudnienie, zus, wypadki, odszkodowania, przestępstwa, spory zbiorowe) (1)
  • Obsługa osób fizycznych dochodzących swoich uprawnień z tytułu ubezpieczeń społecznych, w tym ubiegającym się o przyznanie świadczenia emerytalnego, rentowego, także na drodze odwołania od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych do Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Mogę pomóc również przy tych sprawach

 • Sprawy ubezpieczeniowe

Publikacje zobacz wszystkie

Oryginały czy zamienniki? Sposób wyceny pojazdów z OC

Powszechną praktyką ubezpieczycieli jest (w zależności od okoliczności) dokonywanie wycen/kosztorysów w oparciu o ceny części zamiennych nieoryginalnych. Dodatkowo stosowane są liczne potrącenia, skutkujące zaniżeniem kosztów napra…

Dozór elektroniczny – czym jest, kto może złożyć wniosek i jakie warunki należy spełnić.

Czym jest dozór elektroniczny? (art. 43b kkw). Dozór elektroniczny jest to kontrola zachowania skazanego prz…

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Fachowa pomoc prawna

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Szybkie i rzeczowe wyjaśnienie problemu.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Dobra porada. Chętnie skorzystam.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Odpowiedź był pomocna.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo rzeczowy prawnik odpowiada dokladnie

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 666)