Adwokat Bartosz Krycki, Wrocław
PREMIUM

Ocena

5,0
Dodaj opinię

Bartosz KryckiAdwokat
(Od 2019)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki
Odpowiada w ciągu 24 godzin Otwarty na nowych klientów Oferuje bezpłatną konsultację
ul. Kurkowa 14, 50-208 Wrocław

Zapewniam profesjonalną pomoc prawną w sprawach cywilnych oraz karnych. W zakresie spraw cywilnych specjalizuję się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych (wypadki komunikacyjne, błędy lekarskie, wypadki w pracy), oraz w sprawach praw autorskich (umowy licencyjne, umowy o przeniesienie praw autorskich). W zakresie spraw karnych specjalizuję się w sprawach o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz w sprawach o wypadki i kolizje drogowe. Dzięki wypracowanym metodom działania oraz zdobytemu doświadczeniu staram się zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość obsługi. W relacji z Klientem zapewniam systematyczne informowanie o stanie sprawy, dyskrecję i pełne zaangażowanie. Sposób działania zawsze ustalam wspólnie z Klientem po dokładnej analizie stanu faktycznego i prawnego danej sprawy. Prowadzę sprawy klientów z całej Polski. Siedziba kancelarii w żaden sposób nie ogranicza zasięgu mojego działania i możliwości udzielania Państwu pomocy prawnej. Obe

Wybrane usługi prawne

Sprawy prywatne Sprawy firmowe

SPRAWY UBEZPIECZENIOWE

Organizacje: Okręgowa Rada Adwokacka
Inne uwagi: Zapewniam profesjonalną pomoc prawną zarówno w sprawach karnych jak i cywilnych. W zakresie spraw karnych specjalizuję się w szeroko pojętych sprawach komunikacyjnych (o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz w sprawach o wypadki i kolizje drogowe). W zakresie spraw cywilnych specjalizuję się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych (wypadki komunikacyjne, błędy lekarskie, wypadki w pracy), oraz w sprawach praw autorskich (umowy licencyjne, umowy o przeniesienie praw autorskich). Dzięki wypracowanym metodom działania oraz zdobytemu doświadczeniu (ponad 6 lat) staram się zapewnić swoim Klientom najwyższą jakość obsługi. W relacji z Klientem zapewniam systematyczne informowanie o stanie sprawy, dyskrecję i pełne zaangażowanie. Sposób działania zawsze ustalam wspólnie z Klientem po dokładnej analizie stanu faktycznego i prawnego danej sprawy. Prowadzę sprawy klientów z całej Polski. Siedziba kancelarii w żaden sposób nie ogranicza zasięgu mojego działania i możliwości udzielania Państwu pomocy prawnej. Obecnie większość spraw można załatwić zdalnie, a bieżącą pomoc prawną (oczywiście w graniach prawa i technicznych możliwości) można świadczyć przez internet.

Ocena prawnika

 (5,0 na 5 gwiazdek), 48 opinii

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
150,0 zł + 23% VAT
TAK
15%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
7 - 21
7 - 21
7 - 21
7 - 21
7 - 21
10 - 18
10 - 18

Sprawy przeprowadzone

 • Inne (2)
  • Przygotowujemy i opiniujemy umowy z zakresu prawa autorskiego np. umowy o przeniesienie praw autorskich, licencyjne, sublicencyjne, wydawnicze, o korzystanie z fotografii. Reprezentujemy Klientów w sprawach związanych z prawami autorskimi np: sprawy o zaniechanie działania zagrażającego prawom osobistym; o zadośćuczynienie za naruszenie autorskiego prawa osobistego.
  • Sporządzamy pisma, wnioski, odwołania, skargi do organów administracji publicznej i samorządowej lub sądów administracyjnych. Reprezentujemy Klientów w sprawach przed organami administracji publicznej, wojewódzkimi sądami administracyjnymi raz przed Naczelnym Sądem Administracyjnym.
 • Umowy (regulaminy, kontrakty) (1)
  • Analiza i sporządzanie umów (m.in. umowy najmu, zlecenie, dzieło, o roboty budowlane, licencyjne)
 • RODO (1)
  • Wdrożenie RODO do małych i średnich firm.
 • Spadki i testamenty (1)
  • Doradztwo w zakresie przyjęcia i odrzucenia spadku. Przygotowanie wniosków o stwierdzenie nabycia spadku. Reprezentacja wnioskodawców i uczestników w postępowaniu sądowym. Przeprowadzanie działu spadku.
 • Działalność gospodarcza (Zakładanie, obsługa) (1)
  • Kancelaria zapewnia stałą obsługę przedsiębiorców oraz udziela kompleksowych porad prawnych związanych z bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej. W ramach obsługi zapewniamy reprezentację w sprawach sądowych, egzekucyjnych, przed organami ścigania, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.
 • Spory z firmami (pozwy, sprawy sądowe, windykacja) (1)
  • Świadczymy szeroki zakres usług związanych z windykacją należności na etapie przedsądowym, sądowym, a także w postępowaniu egzekucyjnym. Pomożemy m. in. w sprawach: niezapłaconych faktur, zaległości czynszowych, niedotrzymanych umów, kar umownych oraz innych należności. Oferta obejmuje również pomoc prawną w postępowaniu upadłościowym i naprawczym.postępowaniu upadłościowym i naprawczym.
 • Zdrowie (ubezpieczenia, wypadki) (1)
  • Prowadzę sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie od szpitali za błędy lekarskie.
 • Przestępstwa i wykroczenia (1)
  • Pomoc prawna pokrzywdzonym, podejrzanym, oskarżonym, oskarżycielom prywatnym, oskarżycielom posiłkowym, powodom cywilnym. Oferujemy reprezentację i zastępstwo na każdym etapie, każdego postępowania karnego. Wypadki komunikacyjne, sprawy o zniesławienie, pobicie, posiadanie narkotyków.
 • Nieruchomości (1)
  • Reprezentacja w sprawie przeciwko pośrednikom nieruchomości. Wykrycie stosowania klauzul niedozwolonych i niesłusznie naliczanych opłat.
 • Sprawy bankowe (1)
  • Reprezentacja w sprawach kredytów "frankowych" przeciwko bankom. Sprawy kredytu indeksowanego oraz kredytu denominowanego.
 • Spółki (akty założycielskie, umowy) (1)
  • Sporządzanie umów gospodarczych, umów spółek (m. in. spółka jawna, partnerska, komandytowa, spółka z o.o.)
 • Sprawy pracownicze (zatrudnienie, zus, wypadki, odszkodowania, przestępstwa, spory zbiorowe) (1)
  • Obsługa osób fizycznych dochodzących swoich uprawnień z tytułu ubezpieczeń społecznych, w tym ubiegającym się o przyznanie świadczenia emerytalnego, rentowego, także na drodze odwołania od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych do Sądu Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Mogę pomóc również przy tych sprawach

 • Sprawy ubezpieczeniowe

Publikacje zobacz wszystkie

Dozór elektroniczny – czym jest, kto może złożyć wniosek i jakie warunki należy spełnić.

Czym jest dozór elektroniczny? (art. 43b kkw). Dozór elektroniczny jest to kontrola zachowania skazanego prz…

Oryginały czy zamienniki? Sposób wyceny pojazdów z OC

Powszechną praktyką ubezpieczycieli jest (w zależności od okoliczności) dokonywanie wycen/kosztorysów w oparciu o ceny części zamiennych nieoryginalnych. Dodatkowo stosowane są liczne potrącenia, skutkujące zaniżeniem kosztów napra…

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Dobrze wyjaśnił jak wygląda moja sytuacja. Oraz doradził co dalej robić.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Jasna i zrozumiała odpowiedź.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Szybka konkretna odpowiedź

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo konkretna i zrozumiała porada. Bardzo mocno polecam pana Mecenasa

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Odpowiedz na moje pytanie zadowalająca.

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 359)