Zawiadomienie z wydziały komunikacji o wszczęciu postępowania administracyjnego o niezarejestrowana pojazdu w terminie.

Pytanie z dnia 27 listopada 2023

W dniu 07.01.2023 zakupiłem uszkodzony motocykl od firmy ktora sprowadziła go zagranicy. Motocykl zarejestrowałem w dniu 03.03.2023.
Na fakturze jest data sprowadzenia motocykla 10.12.2022r . A teraz otrzymałem zawiadomienie z wydziały komunikacji o wszczęciu postępowania administracyjnego o niezarejestrowana pojazdu w terminie. W tym czasie obowiązywał jeszcze termin 60 dni z uwagi na covid. Czy przekroczony termin należy liczyć od faktycznej daty sprowadzenia przez firmę gdy ja nie byłem jeszcze właścicielem , czy od daty gdy zakupiłem. Nie wiem jak to mam rozumieć.

Pan odpowiada od daty zakupu przez siebie, tj. zgodnie z datą wynikającą z umowy, faktury

Odpowiedź nr 1 z dnia 28 listopada 2023 20:26 Zmodyfikowano dnia: 28 listopada 2023 20:26

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.