zadłużenie,KRD,rejestr długów,

Pytanie z dnia 12 czerwca 2019

Witam serdecznie,
Mam prosbe o pomoc mianowicie, jakis czas temu znalazlem calkiem przypadkowo informacje w internecie na stronie dlug .info ze jestem zadluzony wobec kredyt Incaso na kwote 7tys zl z roku 2004.
Sprawdzilem W raporcie KRD i faktycznie jest tam takie zadluzenie nie wiem co to jest za zadluzenie, nigdy nie otrzymalem zadnego listu w sprawie tego zadluzenia itp.
Adres obok tego zadluzenia jest moim starym adresem pod ktorym nie mieszkamy od 2004 rok, mialem wczesniej kilka zadluzen lecz z wszystkich otzrymalem list na moj nowy adres i dlugi zostaly splacone.
Nie wiem co teraz zrobic skontaktowac sie z ta instytucja i zapytac o wyjasnienie czy poprosic prawnika o pomoc czy zaplacic.

Z gory dziekuje za pomoc

Dzień dobry, przede wszystkim warto zacząć od wysłania do nich oficjalnego wezwania do przedstawienia dowodów istnienia wierzytelności. Dla pełnej analizy konieczne byłoby także zapoznanie się z wpisem w KRD. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 13 czerwca 2019 13:55 Zmodyfikowano dnia: 13 czerwca 2019 13:55 Obejrzało: 144 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.