Wypowiedzenie umowy z miesięcznym okresem wypowiedzenia a odprawa.

Pytanie z dnia 07 kwietnia 2020

Dostalem wypowiedzenie z miesiecznym okresem. Firma zatrudnia wiecej niz 20pracownikow. W wypowiedzeniu mam wpisana przyczyne redukcja etatu. Czy moge starac sie o jakas odprawe ?? Dodam ze poki co moje wypowiedzenie jest jednym w firmie.

Należy dokonać analizy wypowiedzenia umowy, umowy o pracę, stażu pracy etc. Mogę pomóc rozwiązać problem. Zapraszam

Odpowiedź nr 1 z dnia 7 kwietnia 2020 09:54 Zmodyfikowano dnia: 7 kwietnia 2020 09:55 Obejrzało: 452 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Dzień dobry co do zasady należy się odprawa W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu. r.pr.A.Pietrzykowska kancelaria-pietrzykowska.pl pietrzykowska.aleksandra@gmail.com

Odpowiedź nr 2 z dnia 7 kwietnia 2020 10:09 Zmodyfikowano dnia: 7 kwietnia 2020 10:09

Może Pan dostać odprawę również przy indywidualnym zwolnieniu.

Odpowiedź nr 3 z dnia 7 kwietnia 2020 10:13 Zmodyfikowano dnia: 7 kwietnia 2020 10:13

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.