Wtrzymanie licytacji komornicze mieszkania.

Pytanie z dnia 16 listopada

Mieszkanie wystawione na licytację, chce spłacić wierzyciela w całości? Czy to wystarczy aby umorzyć egzekucje i wstrzymać licytację czy koszty komornicze też muszę spłacić od razu?

Dzień dobry, niestety, jeżeli koszty komornicze również nie zostaną zapłacone, to komornik będzie kontynuował postępowanie egzekucyjne (w celu ich zaspokojenia).Z poważaniem r.pr. Michał Mikołajczak, tel.: 692 326 880, e-mail: michal.mikolajczak@mm-kancelaria.com, www.mm-kancelaria.com

Odpowiedź nr 1 z dnia 17 listopada 2022 09:03 Zmodyfikowano dnia: 17 listopada 2022 09:03 Obejrzało: 20 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Dzień dobry. Tak, zgodnie z art. 981 KPC komornik umorzy egzekucję tylko jeżeli należność wierzyciela będzie uiszczona przed zamknięciem przetargu wraz z kosztami egzekucji komorniczej. Pozdrawiam. Adw. Tomasz R. Weigt, tel. 601-225-208

Odpowiedź nr 2 z dnia 17 listopada 2022 12:59 Zmodyfikowano dnia: 17 listopada 2022 12:59 Obejrzało: 19 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.