Pytanie z dnia 03 grudnia 2016

Witam,
W lipcu tego roku zakończyłam kurs, który został zakupiony przeze mnie w znanej szkole specjalizującej się w szkoleniach. Moją 'umową' był wniosek o przyjęcie na kurs gdzie są wszystkie moje dane, zgody i zaznajomienie się z regulaminem. Wyraźnie jest tam napisane, że kurs miał trwać wyznaczona ilość godzin, a niestety został przeprowadzony przez instruktora w o wiele mniejszej ilości. Pisałam podania w tej sprawie, ale wykładowca, który tak naprawdę nie prowadził listy zajęć i podpisów twierdzi, że wszystko zrealizował oraz, że moja prośba jest bezzasadna. Ja mam jedynie dowody w postaci sms, że na danych zajęciach nie byłam i nawet niektóre się nie odbyły, a mimo to wykładowca wpisał to sobie w materiał. Czy jest szansa na odzyskanie części pieniędzy za niezrealizowane godziny?

Dzień dobry, niestety bez zapoznania się z umową oraz korespondencją ze szkołą nie sposób stwierdzić czy można dochodzić zwrotu części uiszczonej przez Panią opłaty. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 4 grudnia 2016 09:03:41 Obejrzało: 50 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.