Pytanie z dnia 06 marca 2017

Witam
Syn jest osadzony w ZK Białołęka. ja potrzebuję jego pełnomocnictwa poświadczonego NOTARIALNIE do załatwiania różnych spraw. Syn oczywiście o tym wie. Natomiast ja nie mam pojęcia w jaki sposób załatwić to pełnomocnictwo ? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Szanowna Pani, o pełnomocnictwo notarialne najlepiej zapytać u notariusza. Jednakże do "załatwiania różnych spraw nie jest potrzebne pełnomocnictwo notarialne. Pozdrawiam

Odpowiedź nr 1 z dnia 6 marca 2017 19:30

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.