Pytanie z dnia 16 lutego 2017

Witam serdecznie.

Ta kobieta -właścicielka agencji opieki nad seniorami w Niemczech z opolskiego nęka nas pismami zastraszającymi,mailami,nie do wytrzymania sytuacja. Podczas podróży do Niemiec busem-do 2 miesięcznej pracy przy opiece do tego samego seniora,z tej samej agencji, w wyniku umieszczenia mnie w ciasnocie przy kierowcy busa,z kolanami na desce rozdzielczej ,-a mam prawie 190cm wzrostu,przy chorych stawach,przy bólu stawów,braku środków przeciwbólowych ,stresu ogromnego i niestety zmieszania w wyniku tego pewnej ilości alkoholu z branym lekiem na depresję doszło do tego,że nie kontrolowałem już chorego pęcherza ( stan zapalny od dawna),i poniekąd poczynań??
Nie można było dowieźć mnie gdzieś,gdzie na ubezpieczenie lekarz by mnie przyjął,do większego miasta,a nie zostawiac prawie w polu?? Bez pomocy??
Jak można było detale tego zajścia postronnej osobie przekazywać( to jest niedopuszczalne!)/ Ta kobieta podstępnie wymusiła na mnie podpisywanie tych podstępnie napisanych umów,wymuszała jak najszybsze odesłanie do jej firmy przed wyjazdem,dzwoniła potem do pracownika firmy transportowej pracownik przekazał z tych w sumie poufnych informacji tej kobiety??
Leki niezbędne przeciwbólowe, na nerwy,inne rzeczy osobiste itd. były w ukradzionym tam na tym parkingu plecaku,gdzie mnie wysadzono,po powrocie z toalety nie było busa.
Obecnie jestem na silnych lekach antydepresyjnych, leczę stan zapalny stawów,pęcherza,itd. Do lekarza specjalisty czeka się tygodniami,nie mogłem nawet od razu po okropnym powrocie do domu dostać się nawet prywatnie w Trzciance do lekarza chirurga lub psychiatry,itd. Tego jeszcze nie miałem.

To skandal co ta kobieta wyrabia,jest znana jej działalność w Berlinie ( agencja zajmująca się oszukiwanymi opiekunami)-w kwestii podejścia do pracy opiekunów-cwaniackich matactw! Wpadliśmy przez nią tylko w straszne ,jeszcze większe depresje,nerwice. To jest jakaś okropnie pazerna osoba,te jej umowy podstępne...dużo by pisać. Agencja adwokacka w Berlinie jej sprawę rozpatruje. Tę karę co chce od mnie przez pazerność wykraść planuję dać np.na Caritas-zobaczymy czy stać będzie ją nato,czy jej podłość,fałsz i zachłanność wygra!Znana jest kancelarii w Berlinie
Jak można straszyć sądem i jeszcze od Państwa szukać świadków w tej bolesnej sprawie-a ja tak solidnie pracowałem przy seniorze tym ,gdzie miałem jechać poprzednio-wykorzystała mnie! Znając dobrze niemiecki i solidnie pracując przy opiece seniora tak podle postąpiła wobec mnie-wymusiła podpis umowy.

Proszę o odpis możliwie szybki,poradę,pomoc. Nie stać mnie obecnie na drogich adwokatów,porady prywatne-leczenie,koszta życia,dawne zaległości finansowe,itd.
To bardzo ważne. Nęka nas pismami zastraszającymi,mailami,nie do wytrzymania sytuacja.
Ewentualnie proszę o podanie kosztów działania prawnego by uwolnic się od tej kobiety,by nam życia nie niszczyła,nie zastraszała pismami.

Z poważaniem.

Krzysztof , Trzcianka

Dzień dobry, niestety z powyższego opisu nie sposób zrozumieć w czym można Panu pomóc i jaki jest problem. Jechał Pan jakimś busem, zmieszał alkohol z lekami i... co się dalej wydarzyło ? Czy ktoś Pana zmusił do popijania lekarstw alkoholem ? Pozdrawiam, adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 16 lutego 2017 14:57:22 Obejrzało: 37 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.