Pytanie z dnia 28 grudnia 2016

witam, rok temu zgłosiłem sie do lekarza na tzw nocną pomoc z bólem , ciezkoscią w oddychaniu mam 59 lat.lekarz przepisal antybiotyk , stwierdzil ze mam angine , nie zrobił ekg . na drugi dzien rano zglosilem sie ponownie do lekarza innego odrazu zostalem odransportowany z przychodni do szpitala karetka . okazalo sie ze mialem zawał przechodziny , czyli kilka dni wczesniej . lekarz na nocnej pomocy wg mnie popełnil blad , sprdzilem 2 miesiace w szpitali, miesiac na ojomie. zycie bylo zagrozone. mialem ciezka operacje na sercu . jako powikłanie po nie wykrytym zawale.nie jestem zdolny do pracy , mam całkowita niezdolnosc do pracy z tego powodu , 45 procent serca nie pracuje. czy mogę pozwac lekarza , czy jest szansa na wygranie sprawy i odszkodowanie?

Dzień dobry, aby uzyskać odszkodowanie lub zadośćuczynienie należy wykazać związek przyczynowy, szkodę i podmiot odpowiedzialny. Pomocna będzie opinia biegłego, który wykaże jak do powstania szkody doszło i czy popełniono błąd w sztuce lekarskiej. Działam na terenie całego kraju, celem omówienia sprawy zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego z moją kancelarią, chętnie pomogę, pozdrawiam Damian Stawski Alta Pentut Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Grunwaldzka 224B/6 60-166 Poznań, tel 603 34 34 34, mail: altapentut@wp.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 28 grudnia 2016 18:42:53 Obejrzało: 134 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.