Pytanie z dnia 14 lutego 2017

Witam, odbywalem staz w Siedlcach dla firmy Eureka Sp. z o.o., ktora ma siedzibe k.Poznania. Staz mial trawac 4mies, wg. umowy. Ze wzgledu na wiele nieprawidlowosci i kontroli z WUPu z Warszawy srodki na dofinansowanie zostaly wstrzymane przez sama Warszawe. Eureka zatrzymac swoje srodki, ktore musiala uruchomic na wyplaty dla stazystow i innych pracownikow postanowila zamknac projekt. Do tej pory tj. 3miesiac nie otrzymalem ani jednej zlotowki od firmy, nie wspominajac juz o zwrotach za badania. Po 2-krotnym wezwaniu do zaplaty firma nie wywiazuje sie z zaplata. Nie dotyczy to tylko mnie ale rowniez ponad 50osob. Zwracam sie z prosba o pomoc w tej sprawie, poniewaz w okresie zimowym jest mi bardzo ciezko w poszukiwaniu pracy i jako student nie chcialbym rezygnowac z ksztalcenia. Dzieki pomocy moich rodzicow jeszcze mam co do garnka wlozyc, ale najgorszym okresem w tej sytuacji byly swieta Bozego Narodzenia, poniewaz 12.12.2016r. otrzymalem wypowiedzenie ze stazu i bez pieniedzy przed swietami musialem jakos przezyc. Z gory dziekuje za informacje.
Pozdrawiam
Mariusz Radziwonka
508283376

Dzień dobry, pozostaje więc wnieść do sądu pozew o zapłatę, a po uzyskaniu tytułu wykonawczego złożyć wniosek egzekucyjny. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 14 lutego 2017 19:31:22 Obejrzało: 37 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.