Pytanie z dnia 23 lipca 2018

Witam,
Jak powinien wyglądać dokument upoważniajacy druga osobe do odbioru dowodu osobistego. Wniosek o dowód został złożony. Aktualnie przebywam za granicą. Czy upoważnienie musi być podpisane u notariusza? Czy potrzebna jest Klauzula Apostille jeśli akt notarialny sporządzony zostałby za granicą Polski. Dziękuję i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Dowód jest dokumentem który musi być odebrany osobiście.

Odpowiedź nr 1 z dnia 24 lipca 2018 11:16 Zmodyfikowano dnia: 24 lipca 2018 11:16

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.