wezwanie do zwrotu kaucji od właścicielowi mieszkania

Pytanie z dnia 15 kwietnia

Czy mogę wystosować wezwanie do zwrotu kaucji właścicielowi mieszkania 2miesiace po rozwiązaniu umowy najmu, gdy ten twierdzi, że nie otrzymał jeszcze rachunków za prąd i wodę?

Tak. Kaucja powinna być zwrócona w terminie miesiąca od dnia opróżnienia lokalu ( art.6 ust. 4 ustawy o ochronie praw lokatorów).

Odpowiedź nr 1 z dnia 16 kwietnia 2019 13:13:08 Zmodyfikowano dnia: 16 kwietnia 2019 13:13:08 Obejrzało: 54 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.