Pytanie z dnia 08 grudnia 2017

Sytuacja taka. Co zrobić jeżeli Twój szef, pracodawca udeżył Cię w miejscu pracy podczas Twojej zmiany ? Czy jak to zgłoszę na policję to będzie miał chłop problemy ?
Wyglądała sytuacja tak, że żartowaliśmy sobie, i nagle szefowi nie podpasowało i sprzedał mi kopa w 4litery i gwałtownie odepchnął. Wszystko było na oczach klientów, dodatkowo w sklepie jest monitoring, więc w razie potrzeby czy będzie można wnioskować o udostępnienie materiału jako dowód ?

trzeba zgłosić

Odpowiedź nr 1 z dnia 11 grudnia 2017 12:57 Zmodyfikowano dnia: 11 grudnia 2017 12:57

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.