Sprawa karna.

Pytanie z dnia 07 czerwca

Witam 8-9lat temu popełniłam przestępstwo. ( w tamtym okresie znęcał się nademna partner fizycznie i psychicznie o to przez jego ramowy były popełnione przestepstwa) dzięki wyrokowi o znęcanie się udało mi się uzyskać dozór elektroniczny wyrok w mojej sprawie karnej był w roku2020 . Minęła połowa kary za dwa tygodnie mam.rozprawe o przedwczesne zwolnienie z dozoru. Mam dwójkę dzieci 3 i 8 lat syn starszy trenuje piłkę nożną. Ale również często jeździmy po lekarzach chirurg laryngolog alergolog. Chodzimy do dietetyka oraz w sierpniu idziemy do poradni chorób metabolicznych. Nie miałam.zadnych problemem.z doborem zawsze byłam na czas w domu . Pani kurator ma o mnie dobre zdanie.. chciałam.podjac pracę lecz niestety przez godziny oraz przez to że jestem karana ciężko było u mnie coś w pobliżu znaleźć. Dzieci nie wiedzą co dokładnie mam.na nodze itp czy mam jakiekolwiek szanse na zgodę sądu?? Dodam że moge iść do pracy odżywczej . Praca na telefon., nocki . Dzieci w nocy ma kto "sluchac" . Oraz jeśli sad by się.niw zgodził kiedy mogę kolejny wniosek pisać ?? Bardzo dziękuję za informację.

Dzień dobry Pani, W mojej ocenie ma Pani duże szanse na uzyskanie zgody Sądu na zwolnienie z dozoru. Nie znając akt sprawy nie jestem w stanie podpowiedzieć Pani, jakie działania prawne warto podjąć na obecnym etapie postępowania. Pozdrawiam, adwokat Agnieszka Kwapień tel.: 728 382 525, e-mail: poczta@adwokat-katowice.com.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 7 czerwca 2021 15:37 Zmodyfikowano dnia: 7 czerwca 2021 15:37 Obejrzało: 13 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.