Spłata zadłużenia u komornika.

Pytanie z dnia 10 czerwca 2024

Spłaciłem dług dla komornika na 8000 tys zł , sprawa została zakończona , dostałem pismo .Po miesiącu przyszło pismo z tej samej sprawy że firma windykacyjna się czegoś nie dopatrzyła i jest do zapłaty 230 zł .
Sprawa weszła ponownie plus odsetki i jest teraz 1000 zł jeszcze do spłaty ,czy to jest legalne .

Jest to po prostu kolejny dług. Proszę zweryfikować u komornika ile było tytułów egzekucyjnych

Odpowiedź nr 1 z dnia 10 czerwca 2024 22:27 Zmodyfikowano dnia: 10 czerwca 2024 22:27

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.