przemoc fizyczna i psychiczna w rodzinie

Pytanie z dnia 07 czerwca 2019

Witam proszę o poradę. Mój mąż znecal się nademna w ciąży wyrzucił mnie z domu w 4 miesiącu ciąży w tym samym dniu trafiłam do szpitala z powodu zagrożenia ciąży dodam że byłam pod wpływem stresu cały czas mąż szantażowal mnie i groził rozdzielnoscia majątkowa zostawił mnie bez grosza... Dwa miesiące później nachodzil mnie w szpitalu i niestety nastąpił przedwczesny poród w 28 Tc najprawdopodobniej z powodu stresu i nerwów związanych z sytuacją w małżeństwie. Nasze dziecko nie przeżyło co jest dla mnie tragedia ojciec dziecka zostawił mnie ze wszystkim sama nie udzielil pomocy jedynie podpisał dokumenty w szpitalu... Czy w takiej sytuacji mogę założyć sprawę karna o znęcanie? Czy jestem w stanie wygrać sprawę? Co powinnam zrobić? Dodam że mam wszystkie dokumenty ze szpitala i opinie psychologa do którego zgłosiłam się o pomoc w trakcie ciąż. Proszę o odpowiedź

powinna pani założyć sprawę o znęcanie psychiczne i fizyczne nad Panią ma Pani duże szanse na wygraną sprawę. Niech Pani uda się z tym wszystkim do prokuratury.

Odpowiedź nr 1 z dnia 7 czerwca 2019 21:09 Zmodyfikowano dnia: 7 czerwca 2019 21:09 Obejrzało: 251 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.