Adwokat Michał Bukowski, Kielce
PREMIUM

Ocena

4,9
Dodaj opinię

Michał BukowskiAdwokat
(Od 2015)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski
ul. Al. IX Wieków Kielc 6/34, 25 - 516 Kielce

W ramach prowadzonej działalności moja Kancelaria oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi prawne na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Z licznymi sukcesami reprezentuję moich Klientów. Doświadczona kadra prawników oraz szeroka specjalizacja mojej Kancelarii pozwala zapewnić Państwu kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie w praktycznie, każdej dziedzinie prawa. Kancelaria współpracuje z firmami i innymi Kancelariami na terenie całego Kraju. Zdajemy sobie sprawę, iż specyfika prowadzenia biznesu wymaga szybkich działań i nietypowych rozwiązań, dlatego kierując się indywidualnym podejściem do każdego Klienta staramy się poznać i zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla prowadzonej przez Mocodawców działalności, jak i indywidualnej sprawy każdego Klienta. Wyróżnia nas zarówno wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, jak również zaangażowanie w prowadzone sprawy i terminowość.

Wybrane usługi prawne

Sprawy prywatne Sprawy firmowe
Organizacje: Sędzia Sądu Dyscyplinarnego Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach
Rekomendacje: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „WIKA” Spółka Jawna Marcin Patyński, POLSKA AGENCJA OCHRONY SOKÓŁ PAWEŁ STRĄCZYŃSKI
Inne uwagi: prawo karne, prawo handlowe i gospodarcze, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo administracyjne, prawo pracy

Ocena prawnika

 (4,9 na 5 gwiazdek), 577 opinii

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
150,0 zł + 23% VAT
TAK
10%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8 - 17
8 - 17
8 - 17
8 - 17
8 - 17
10 - 15

Sprawy przeprowadzone

 • Sprawy ubezpieczeniowe (3)
  • Wygrana sprawa z ubezpieczycielem o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu wypadku komunikacyjnego 450. 000 zł
  • Wygrana sprawa z ubezpieczycielem o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu wypadku komunikacyjnego 123 000 zł
  • Zawarcie korzystnej dla klientów ugody z ubezpieczycielem tytułem zadośćuczynienia z śmierć osoby najbliższej (100 000 zł, 75 000 zł x 2, 35 000 zł)
 • Przestępstwa i wykroczenia skarbowe (2)
  • Uniewinnienie w sprawie o oszustwa podatkowe, wyłudzenia VAT, poświadczenie nieprawdy etc..
  • Przeciwko klientowi został złożony akt oskarżenia o jadę pod wpływem alkoholu. Klient jest zawodowym kierowcą. Sprawa zakończyła się warunkowym umorzeniem. Klientowi nie zostało zabrane prawo jazdy.
 • Spadki i testamenty (2)
  • Wniosek o stwierdzenie nabycia spadku z ustawy
  • Wniosek o stwierdzenie nabycia spadku z testamentu.
 • Dzieci i rozwody (alimenty, prawo do opieki) (2)
  • Prowadzenie spraw rozwodowy, zarówno od strony pozwanej jak i powodowej.
  • W ostatniej sprawie uzyskałem dla klientki, korzystne rozstrzygniecie, ustalenie wysokich alimentów na dzieci, alimenty dla klientki, jak również ograniczenie władzy rodzicielskiej pozwanego. Sprawa zakończyła się po dwóch terminach.
 • Umowy (regulaminy, kontrakty) (1)
  • Sporządziliśmy umowę sprzedaży udziałów oraz umowę sprzedaży udziałów spółki gdzie wartość kapitału zakładowego spółki wynosiła ponad kilkadziesiąt milionów zł.
 • Nieruchomości (1)
  • Przeprowadzona sprawa o zasiedzenie, uzyskane pozytywny rozstrzygnięcia dla klienta (nieruchomość zasiedziana przez mojego Klienta, zgodnie z datą od której się powyższego domagał. .
 • Majątek (1)
  • Postępowania przeciwegzekucyjne; skargi na czynności komornika
 • Spółki (akty założycielskie, umowy) (1)
  • Wiem jak przedsiębiorcą zależy na czasie, dlatego zarówno rejestrowanie jak i przekształcanie spółek robione jest w możliwie najszybszych terminach, zapewniamy klientowi kompleksową pomoc przy każdej czynności.
 • Sprawy pracownicze (zatrudnienie, zus, wypadki, odszkodowania, przestępstwa, spory zbiorowe) (1)
  • Ostatnio a skutek naszego działania przywrócono, klienta to pracy (wcześniej zwolnionego), również ofiarę mobbingu.
 • Przestępstwa i wykroczenia (1)
  • Uzyskaliśmy, bardzo korzystny wyrok, wraz ze zmianą kwalifikacji na łagodniejszą dla klienta oskarżonego o rozbój.

Mogę pomóc również przy tych sprawach

Publikacje zobacz wszystkie

Jak zachować się podczas zatrzymania.

Jak zachować się podczas zatrzymania. Lepiej powiedzieć mało niż zbyt wiele. Powinniśmy uważać na to, co mówimy. Pierwsze przesłuchanie w charakterze podejrzanego jest często newralgicznym momentem w postępowaniu karnym. Policja zatrzy…

Zadośćuczynienie - Kielce

        Zadośćuczynienie na rzecz osoby poszkodowanej - określa art. 445 § 1 k.c., odwołujący się do treści art. 444 § 1 k.c. stanowiąc, iż osobie bezpośrednio poszkodowanej, z pewnymi oczywiście wyjątkam…

Przykładowe dokumenty niezbędne do prowadzenia sprawy

W sprawie o zapłatę – faktury, potwierdzenia zapłaty, korespondencja z kontrahentem (nawet mailowa), potwierdzenie odbioru prac, towaru, dostawy, listy, nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu. Dokumenty te pozwolą ustalić wysokość nal…

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Fachowa obsługa, rzetelność i przystępny cennik skłoniły mnie do omówienia mojej sprawy w kancelarii mecenasa Bukowskiego. Byłem bardzo mile zaskoczony indywidualnym podejściem, trafną pomocą prawną i końcowym rachunkiem. Polecam.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Mecenas Michał Bukowski oraz jego zespół są osobami godnymi polecenia. Fachowa obsługa, pełna dyspozycyjność to wizytówka Kancelarii. Dla mecenasa Bukowskiego nie ma spraw błahych czy mało ważnych. Każdy Klient traktowany jest z szacunkiem i indywidualnie. Ceny usług Kancelarii są adekwatne do zaangażowania w prowadzone sprawy. Gorąco polecam.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Polecam serdecznie usługi Pana Mecenasa Michała Bukowskiego. To bardzo rzetelny, kompetentny i miły adwokat. Pan Michał potrafi wczuć się w sytuację klienta i skutecznie pomóc w trudnej sytuacji rozjaśniając wszelkie wątpliwości. Mecenas Bukowski to doświadczony i profesjonalny adwokat. Polecam z całego serca.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Serdecznie polecam usługi Pana Mecenasa Michał Bukowski, Pan Mecenasa jest osobą 100% zaangażowana w sprawę, jest osobą kompetentną, rzetelną, empatyczną, doskonale znający się w swoim fachu, zawsze można liczyć na pomoc Mecenasa w każdej sprawie. Gorąco polecam

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Profesjonalne podejście do klienta sprawa pozytywnie załatwiona. Polecam

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 6944)