Adwokat Michał Bukowski, Kielce
PREMIUM

Ocena

4,9
Dodaj opinię

Michał BukowskiAdwokat
(Od 2015)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski
ul. H. Sienkiewicza 38/10, 25-507 Kielce

W ramach prowadzonej działalności moja Kancelaria oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi prawne na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Z licznymi sukcesami reprezentuję moich Klientów. Doświadczona kadra prawników oraz szeroka specjalizacja mojej Kancelarii pozwala zapewnić Państwu kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie w praktycznie, każdej dziedzinie prawa. Kancelaria współpracuje z firmami i innymi Kancelariami na terenie całego Kraju. Zdajemy sobie sprawę, iż specyfika prowadzenia biznesu wymaga szybkich działań i nietypowych rozwiązań, dlatego kierując się indywidualnym podejściem do każdego Klienta staramy się poznać i zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla prowadzonej przez Mocodawców działalności, jak i indywidualnej sprawy każdego Klienta. Wyróżnia nas zarówno wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, jak również zaangażowanie w prowadzone sprawy i terminowość.

Wybrane usługi prawne

Sprawy prywatne Sprawy firmowe
Organizacje: Sędzia Sądu Dyscyplinarnego Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach
Rekomendacje: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „WIKA” Spółka Jawna Marcin Patyński, POLSKA AGENCJA OCHRONY SOKÓŁ PAWEŁ STRĄCZYŃSKI
Inne uwagi: prawo karne, prawo handlowe i gospodarcze, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo administracyjne, prawo pracy

Ocena prawnika

 (4,9 na 5 gwiazdek), 264 opinie

Rozliczenia

Stawka za godzinę Rozliczanie od sprawy Rabat przy pierwszej konsultacji
150,0 zł + 23% VAT
TAK
10%

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8 - 17
8 - 17
8 - 17
8 - 17
8 - 17
10 - 15

Sprawy przeprowadzone

 • Sprawy ubezpieczeniowe (3)
  • Wygrana sprawa z ubezpieczycielem o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu wypadku komunikacyjnego 450. 000 zł
  • Wygrana sprawa z ubezpieczycielem o odszkodowanie i zadośćuczynienie z tytułu wypadku komunikacyjnego 123 000 zł
  • Zawarcie korzystnej dla klientów ugody z ubezpieczycielem tytułem zadośćuczynienia z śmierć osoby najbliższej (100 000 zł, 75 000 zł x 2, 35 000 zł)
 • Przestępstwa i wykroczenia skarbowe (2)
  • Uniewinnienie w sprawie o oszustwa podatkowe, wyłudzenia VAT, poświadczenie nieprawdy etc..
  • Przeciwko klientowi został złożony akt oskarżenia o jadę pod wpływem alkoholu. Klient jest zawodowym kierowcą. Sprawa zakończyła się warunkowym umorzeniem. Klientowi nie zostało zabrane prawo jazdy.
 • Dzieci i rozwody (alimenty, prawo do opieki) (2)
  • Prowadzenie spraw rozwodowy, zarówno od strony pozwanej jak i powodowej.
  • W ostatniej sprawie uzyskałem dla klientki, korzystne rozstrzygniecie, ustalenie wysokich alimentów na dzieci, alimenty dla klientki, jak również ograniczenie władzy rodzicielskiej pozwanego. Sprawa zakończyła się po dwóch terminach.
 • Spadki i testamenty (2)
  • Wniosek o stwierdzenie nabycia spadku z ustawy
  • Wniosek o stwierdzenie nabycia spadku z testamentu.
 • Nieruchomości (1)
  • Przeprowadzona sprawa o zasiedzenie, uzyskane pozytywny rozstrzygnięcia dla klienta (nieruchomość zasiedziana przez mojego Klienta, zgodnie z datą od której się powyższego domagał. .
 • Majątek i Podatki (1)
  • Postępowania przeciwegzekucyjne; skargi na czynności komornika
 • Przestępstwa i wykroczenia (1)
  • Uzyskaliśmy, bardzo korzystny wyrok, wraz ze zmianą kwalifikacji na łagodniejszą dla klienta oskarżonego o rozbój.
 • Spółki (akty założycielskie, umowy) (1)
  • Wiem jak przedsiębiorcą zależy na czasie, dlatego zarówno rejestrowanie jak i przekształcanie spółek robione jest w możliwie najszybszych terminach, zapewniamy klientowi kompleksową pomoc przy każdej czynności.
 • Umowy (regulaminy, kontrakty) (1)
  • Sporządziliśmy umowę sprzedaży udziałów oraz umowę sprzedaży udziałów spółki gdzie wartość kapitału zakładowego spółki wynosiła ponad kilkadziesiąt milionów zł.
 • Sprawy pracownicze (zatrudnienie, zus, wypadki, odszkodowania, przestępstwa, spory zbiorowe) (1)
  • Ostatnio a skutek naszego działania przywrócono, klienta to pracy (wcześniej zwolnionego), również ofiarę mobbingu.

Mogę pomóc również przy tych sprawach

Publikacje zobacz wszystkie

Zadośćuczynienie - Kielce

        Zadośćuczynienie na rzecz osoby poszkodowanej - określa art. 445 § 1 k.c., odwołujący się do treści art. 444 § 1 k.c. stanowiąc, iż osobie bezpośrednio poszkodowanej, z pewnymi oczywiście wyjąt...

Przykładowe dokumenty niezbędne do prowadzenia sprawy

W sprawie o zapłatę – faktury, potwierdzenia zapłaty, korespondencja z kontrahentem (nawet mailowa), potwierdzenie odbioru prac, towaru, dostawy, listy, nakaz zapłaty, sprzeciw od nakazu. Dokumenty te pozwolą ustalić wysokość ...

Jak zachować się podczas zatrzymania.

Jak zachować się podczas zatrzymania. Lepiej powiedzieć mało niż zbyt wiele. Powinniśmy uważać na to, co mówimy. Pierwsze przesłuchanie w charakterze podejrzanego jest często newralgicznym momentem w postępowaniu karnym. Policja zat...

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Szybka i konkretna odpowiedź.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo pomocny polecam !

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Witam wszystkich przyszłych klientów pana Michała Bukowskiego. Na wstępie mojej opinii chce BARDZO MOCNO zaznaczyć że państwo wybierając mecenasa Pana Michała na obrońce robicie bardzo dobry krok. Pan Michał jest wykwalifikowanym,wyspecjalizowanym w swoim zawodzie. Ma takie cechy jak np...empatia,pokora,mądrość wie i stara się ze wszystkich sił pomóc państwu jak najlepiej potrafi ( a muszę przyznać że jest naprawdę bardzo dobry w tym co robi ) Otóż co...? Pan Michał wybronił mnie od ludzi fałszywych i obłudnych którzy bardzo chcieli za wszelką cenę wsadzić mnie do więzienia na długie lata. Moja żona (już nie długo), posądziła mnie że ją biłem,dusiłem ją jak dzieci,znęcałem się psychicznie jak i fizycznie. Pan Michał wybronił mnie z tych oszczerstw które rzucała cała rodzinka Januszków z Opola Lubelskiego. Chcę tu mocno z całego serca zaznaczyć że była moja żona w zemście na Panu Michale dała mu 1-ną gwiazdkę i złą opinię że Pan Michał jest drogi,nie przygotowany roztrzęsiony itd....Kochani skoro Pan Michał wygrał sprawę trwającą 19 miesięcy TO,TO COŚ OZNACZA PRAWDA? ;-))) A co do wynagrodzenia Pana Michała...???? jest warty każdej sumy a wnioski wyciągnijcie sami i pozdrawiam Pana Michała i przyszłych wszystkich jego klientów jak i stałych. PS. bardzo wysoki poziom ;-))) Szkoda Panie Michale że można dać tylko 5 gwiazdek,ja daję Panu 100% skuteczności i 1000 gwiazdek. POZDRAWIAM Pana i życzę samych sukcesów w zawodzie i szczerych ludzi. Mega Dobry.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo dobre doradztwo

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo mi pomógł bo nie wiedziałem co mam zrobic

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 2601)