prawa autorskie

Pytanie z dnia 06 czerwca 2019

Witam. Mam pytanie... Pracowałam przez 5 lat jako kierownik w salonie Pierre Cardin jednym z zaleceń pracodawcy było nagranie powitalne mojego głosu na poczcie głosowej telefonu do Salonu ,, Dzień dobry salon firmowy Pierre Cardin itd. Czy dozwolone jest wykorzystywanie w tym celu nadal mojego głosu? Dodam iż nie pracuje już tam 7 miesięcy i nie wyrażałam zgody na używanie mojego głosu i nie pobierałam za to wynagrodzenia. Obsługiwałam tam wielu klientów i nie ukrywam że byłam wizytówką salonu. Rozwiązałam współpracę nie podpisując kolejnej umowy o pracę ponieważ kwota była niższa niż na wcześniejszych po 5 latach pracy tzn. mniejsza kwota niż sprzedawcy. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry. Do rozważenia pozostaje wystąpienie z żądaniem zaniechania dalszych naruszeń dóbr osobistych i roszczenia odszkodowawcze z tym związane. Gdyby potrzebowała Pani pomocy, proszę o kontakt. Pozdrawiam, Piotr Stosio.

Odpowiedź nr 1 z dnia 13 czerwca 2019 21:48 Zmodyfikowano dnia: 13 czerwca 2019 21:48 Obejrzało: 220 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.