Porada w sprawie zajęcia komorniczego.

Pytanie z dnia 11 października 2022

Witam. Miałem dług , komornik wszedł mi na konto, pobrało mi cały dług, ale jednocześnie zostało mi potacone z wyplaty, w rezultacie zapłaciłem podwójnie i nie miałem na to wpływu, czy jest możliwość odzyskania niesłusznie pobranych pieniędzy czy ktoś się po prostu wzbogaci a ja nic na to nie mogę zaradzić.
Proszę o odpowiedź.
Z poważaniem Beniamin

Dzień dobry, oczywiście, można dochodzić zwrotu nadpłaty. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 11 października 2022 09:12 Zmodyfikowano dnia: 11 października 2022 09:12 Obejrzało: 274 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Dzień dobry, jeżeli egzekwowana należność została ściągnięta dwa razy, to należałoby jak najszybciej skontaktować się w tej sprawie z komornikiem i poprosić o wyjaśnienie. W przypadku braku reakcji ze strony kancelarii, zasadne byłoby natomiast złożenie skargi na czynności komornika (można ją złożyć także na urzędowym formularzu). Z poważaniem r.pr. Michał Mikołajczak, tel.: 692 326 880, e-mail: michal.mikolajczak@mm-kancelaria.com, www.mm-kancelaria.com

Odpowiedź nr 2 z dnia 11 października 2022 09:33 Zmodyfikowano dnia: 11 października 2022 09:33

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.