Porada w sprawie leczenia ortodontycznego ewentualnego uzyskania odszkodowania.

Pytanie z dnia 27 kwietnia

Witam serdecznie,

Chciałbym otrzymać poradę prawna u Państwa w sprawie przebiegu mojego leczenia ortodontycznego w jednym z prywatnych gabinetów w Polsce i zdecydować czy skierować sprawę cywilna o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

W skutek leczenia i braku należytej staranności wynikło wiele nieprawidłowości, z najpoważniejszym będąc uszkodzenie zębów powodujące ból i nadwrażliwość. Ponad to, leczenie te negatywnie wpłynęło na moja wymowę i psychikę a samo zakończenie leczenia nastąpiło bez mojej zgody, gdy ortodonta zdjął aparat bez mojej akceptacji.

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość umówienia się na wizytę i przeanalizowanie dokumentacji medycznej i otrzymanie porady czy wnieść sprawę do sądu.

Jeżeli nie zajmują się Państwo sprawami o której wspomniałem, doceniłbym, jeżeli mimo wszystko mógłby mi zostać polecony kto byłby w stanie pomoc.

Pozdrawiam,

Dzień dobry, jestem z Krakowa i mogę się z Panem spotkać, zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego: kancelaria@podgoprski-radca.pl, kom. 503313013, Pozdrawiam

Odpowiedź nr 1 z dnia 28 kwietnia 2022 11:39 Zmodyfikowano dnia: 28 kwietnia 2022 11:39 Obejrzało: 100 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.